Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Ja już tylko focę w weekendy, też chodzę po ciemku nie raz :(
  2. Mi się podobało "Tropem zaginionych" i "Misja szczeniak. Pozdrowienia z Bagdadu" :)
  3. Ja też mam taką nadzieję :loveu:
  4. [quote name='magdabroy']Imion nie będziecie wybierać, bo są już wybrane :eviltong: Teodor i Iga :loveu: A z Romana proszę się nie śmiać, bo mój tata ma tak na imię ;)[/QUOTE] Mój tato też :evil_lol:
  5. Miłego popoludnia!
  6. A jakie chcesz lustro? Mi też się marzy lustrzanka, ale na nią to jeszcze będę musiała trochę poczekać... ;)
  7. Dawaj jakies nowe zdjęcia Dory :loveu:
  8. [quote name='dOgLoV']próbuje zrobic zdjecie ale nie wychodzi mi bo nie mam w domu lustrzanki :roll:[/QUOTE] No czasem trudno rybom zdjęcie zrobić, bo one są strasznie szybkie :evil_lol:
  9. Ale się narkotyzują skarpetką :D
  10. No i z tego co pisały trochę wcześniej dziewczyny, Kostek nie jest wcale taki łagodny :( Ale bardzo fajnie ze naweyt na photobloga go wrzuciłaś :loveu: Ja wieczorkiem siądę i będę rozsyłać wątek ;)
  11. [quote name='deer_1987'] [B]Dzisiaj odebralam recepte na nowy lek dla Niuni! :multi: Ten nowy weterynarz porozmawial z innymi ktorzy Niunie widzieli co oni sadza o tym leku w jej przypadku. Za 2,5 tygodnia idziemy znow na kontrole krwi zeby sprawdzic jak jej organizm reaguje na ten lek. Lek - jak kazdy - ma swoje wady tez, glownie to problemy ze szpikiem i zmiejszenie bialych/czerwonych plytek krwii. O ile biale moga spac o tyle czerwone mamy duzo ponizej normy... Jest kilka teori czemu te czerwone sa takie niskie ale to trzeba obserwowac organizm. [/B][/QUOTE] Super wiadomość :multi::multi::loveu:
  12. Sory, ale jest błąd na wydarzeniu, Kostek bedzie miał teraz około 6 lat... a nie 4 ;) lepiej nie zatajac takich rzeczy.
  13. To pokaż jakie kupiłaś ;)
  14. Matti prześliczny jest, fajne ma towarzystwo :loveu:
  15. Ja postaram się znów na weekend porozsylac watek, w tygodniu nie bardzo mogłam... I postaram się uzbierać jakas kaske na Kostka, bo poki co jestem splukana...
  16. Kurde żebym ja chociaż troche bliżej Warszawy mieszkała... Hop na pierwszą !
  17. Ale tutaj cuda sa :loveu:
  18. Jeju jakie słodkie szczeniaki,takie robaczki :loveu: Sunia nr 1 ma taką fajną ciapkę na karku :loveu:
  19. u nas juz wogóle lisci nie ma na drzewach :( a tak ładnie było...
  20. zdjęcia :loveu: fajne macie tereny spacerkowe ;)
  21. trzymam kciuki za dziadka, oby wszystko było dobrze :)
  22. Ja się z alice midnight w 100% zgadzam :)
  23. Tak z ciekawości gdzie kupiłaś jego dvd? ;)
×
×
  • Create New...