[quote name='deer_1987']
[B]Dzisiaj odebralam recepte na nowy lek dla Niuni! :multi: Ten nowy weterynarz porozmawial z innymi ktorzy Niunie widzieli co oni sadza o tym leku w jej przypadku. Za 2,5 tygodnia idziemy znow na kontrole krwi zeby sprawdzic jak jej organizm reaguje na ten lek. Lek - jak kazdy - ma swoje wady tez, glownie to problemy ze szpikiem i zmiejszenie bialych/czerwonych plytek krwii. O ile biale moga spac o tyle czerwone mamy duzo ponizej normy... Jest kilka teori czemu te czerwone sa takie niskie ale to trzeba obserwowac organizm. [/B][/QUOTE]
Super wiadomość :multi::multi::loveu: