Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Jetsan poprostu komedę "proś" opanował po swojemu :evil_lol:
  2. [URL]http://img6.imageshack.us/img6/1175/dsc00952xz.jpg[/URL] "Oh zmęczyła już mnie ta sesja :D "
  3. Daj jakies zdjęcia Lumpka, bo dawno nie było ;)
  4. [quote name='biscuit'][URL]http://img267.imageshack.us/img267/3130/93206018.jpg[/URL] Kawał chłopa! :D Piękny jest :) A powiedz mi, podhalany potrzebują bardzo dużo biegania?[/QUOTE] Dzięki. Z tego co zaobserwowałam, to wolą wędrować luzem u boku przewodnika po polach, lasach. Bardzo dużo ruchu nie potrzebują, jednak wiadomo bardziej są aktywne jak dorastają, gdy dorosłe juz potrzebują trochę mniej. Dośc szybko Cesar się męczy latem ze względu na upały, jednak taką porą jak teraz jest zdecydowanie bardziej aktywny. Ja pilnuję żeby Cesar miał conajmniej 1 godzine ruchu dziennie poza domem. No i z podhalanem za dużo się nie pobawi, np w rzucanie piłki. Po drugim razie znudzi mu się przynoszenie jej. :evil_lol: Na przykaład jak mam porównanie jak idziemy na spacer ze znajomą amstaffką to Gandzia jeszcze dłuuugo wariuje, szaleje, a Cesar mimo że ma dosc dobrą kondycję już robi się spokojniejszy, męczy sie szybciej od tej amstaffki :)
  5. [URL]http://img62.imageshack.us/img62/9602/dsc02825dl.jpg[/URL] To świetne! :)
  6. I reszta z dziś: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6393/81170784.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1618/81648118.jpg[/IMG] Nauczyłam go wchodzić na pniaka : [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4217/49560773.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2524/40297878.jpg[/IMG] Taki piękny pies jest w naszej miejscowości, jednak niegdy nie widziałam go na spacerze :( [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/342/57992414.jpg[/IMG] KONIEC
  7. [quote name='Tengusia']piekny rozbiegany bialy mis :grins: [url]http://img855.imageshack.us/img855/2217/42816114.jpg[/url][/QUOTE] Dzięki, mam chwilke to dodam zdjęcia może nie najlepszej jakości ze względu na pogodę. Te 2 aby pokazać wielkosciowo Cesara: [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3130/93206018.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3428/29626155.jpg[/IMG]
  8. Dziwne, bo jak tak patrze na Twoje zdjęcia na polach to stwierdzam, że w mojej okolicy nie ma nigdzie tak rosnącej kapusty :D
  9. JA też chce zdjęcia cd :)
  10. [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-QnDWSm-0t-s/Tsj8RJn9YdI/AAAAAAAABSI/DJq_ysPRYAw/s640/IMG_0535.JPG[/URL] To fajne, ładnie oko widać :)
  11. ale fajnie mruczą, a jak głośno! :D
  12. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-lvEb94m_Mys/TsjIZn-8ipI/AAAAAAAAJV0/YDl__3Wt-rw/s640/IMG_0181.jpg[/URL] To najbardziej mi się podoba. Niunia :loveu:
  13. Spóźnione 100 lat, spełnienia marzeń!
  14. Szelki bardzo fajne, gdzie kupowałaś? ;)
  15. Widzę że nie tylko ja nie przepadam za zakupami :D
  16. [quote name='Paula03']Ja też czekam! :D[/QUOTE] JA też! Ale welonek wielki :D
  17. Bardzo fajnie psiaki skaczą, tak z ciekawości na jakiej wysokości skacze Mayka? :)
  18. [URL]http://img708.imageshack.us/img708/9597/zmianarozmiaruobraz315.jpg[/URL] Zabawa z włochaczem takim :loveu:
  19. Bardzo fajne zdjęcia :loveu: A gdzie ty kwiatki znalazłaś teraz? Czy to starsze zdjęcia? ;)
  20. [URL]http://img18.imageshack.us/img18/7219/img6367fl.jpg[/URL] To zdjęcie niesamowite, najlepsze! :)
  21. Birna ma ogromne szczęście że jest u Was. :)
  22. Ogólnie bardzo fajnie napisany pierwszy post :)
  23. No to ja gratuluje wystepu! I również jestem ciekawa ile Sator ma w kłębie ;)
  24. Ja kiedyś miałam stluczona kość ogonową strasznie boli :D ale ten widok musialbyc niesamowity,:D kurde nawet nie mam czasu na dogo wejsc normalnie... Teraz jestem np w telefonie...
×
×
  • Create New...