Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Więcej zdjęc poprosze!
  2. Saiko nie otwiera mi się to ;)
  3. Swietne te szarpaki! :loveu:!
  4. [quote name='Naklejka']Aaa to luz :) jak go nic nie boli to dobrze :)[/QUOTE] Ostatnio (tfu żeby nie zapeszyć) to Cesar super się czuje! No napewno to coś związane ma z budę, że nie wyziębia stawów leżąc na ziemi :loveu:
  5. Mizianki i głaski dla Oscarka ! :loveu: Pozdrawiamy się wieczorowo :)
  6. [quote name='Naklejka']Chcesz moje? Tanio sprzedam :evil_lol:[/QUOTE] Nie mam miejsca niestety w pokoju na większe póki co ;)
  7. [quote name='unikatowydiament']hello:cool3::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] hej :) [quote name='Naklejka']Uważaj na skakanie z tymi jego łapkami ;) Jetsan bardzo długo nie mógł skakać, bo mu nie pozwalałam, ale ostatnio jakoś nast tak wzięło i skaczemy w parku :)[/QUOTE] Dlatego wogóle nie skakaliśmy wcześniej, teraz robimy raz na tydzień czasem raz na dwa albo nawet 3 tygodnie hopka tak około 30 cm nad ziemią i bardzo krótko ;) Aha i skaczemy na mięciusiej trawce, nigdy na betonie czy coś ;)
  8. Dzisiaj z Cesarem postanowiliśmy poskakać jakieś małe hopeczki. No i muszę przyznac chłopak się świetnie spisał. Nie omijał, nie zrzucał ( w sumie nie było co zrzucać bo my wyskoich nie skaczemy tylko takie niskie :evil_lol: ) a to wszyszystko chyba tylko i wyłącznie robił żeby poszarpać się z panią ukochaną szmateczką, którą dosteje tylko w jakieś specjalne okazje i nie na długo, więc to jest dla niego najlepszy motywator. Jestem z niego bardzo dumna :loveu: Niestety zdjęć nie mam z naszych mini skoków, bo już było ciemno. Ale następnym razem kiedy coś będziemy hopać to obfocę :)
  9. O kurcze ale problem się zrobił... :( ja może nie czesto się odzywam ale cały czas czytam.
  10. A nam teraz pole zaorali, a często tam chodziliśmy bo niedaloko było...
  11. Ciekawa histoeia imienia królisia :loveu:
  12. Ciekawe jaka będzie reakcja tatusia na tą wiadomość :D
  13. Ewentualnie ja mogłabym zająć się pierwszą stronę, ale to byłby mój pierwszy raz dotyczący psiaka w potrzebie ;) chyba że sa inni chetni ;)
  14. gratulujemy postępów :)
  15. Fauka nie zazdroszczę psa... On duży jest? ;)
  16. [quote name='Naklejka']chyba 112L, a w nim jedna rybka i bajzel totalny, bo mama nie ma czasu go ogarnąć :lol:[/QUOTE] A jam mam tylko 60 l a marzy mi się większe :loveu:
  17. [quote name='Naklejka']Mama mi zawsze opowiadała jak jej podhalanka robiła nura w śnieg, szalała, zakopywała się w śniegu :lol:[/QUOTE] Cesar zeszłej zimy był mistrzem w rozwalaniu zasp :D
  18. Ależ ja lubie te psie zabawy u Was oglądac :loveu:
  19. Bardzo ładnieci portreciki powychodziły, Ciapek taki pocieszny :loveu:
  20. A tak z ciekawości ile litrów ma akwarium ? ;)
  21. Haha Jetsan dobry jest :D Cesar kocha zime i snieg, więc wiem co to za poswięcenie :evil_lol:
  22. No u mnie na szczęście śniegu jeszcze nie było :D
×
×
  • Create New...