Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Myślę że wetki z hotelu miały rację. Może faktycznie lepiej poczekać i najpierw poprawić kondycję Abiego :)
  2. Jak dla mnie lepiej :)
  3. Zimowe szalństwa to co pieski lubią najbardziej :loveu:
  4. Hej! Dawno nas nie było, ale masz fajnego tymczasa :loveu::loveu:
  5. Jaki Toro olbrzymi, potęzny miś :)
  6. Tak zdjęcie bardzo fajne ale słaba ostrość razi. Troszkę podostrzyć i będzie ok :)
  7. Widzę że u Was też śnieg. Ale pogoda to fakt dobijająca... NAwet nie chce sie wychodzić na spacer jakiś dłuższy ;)
  8. Kati surykatka :loveu: Uwielbiam ją w wydaniu surykatkowym :evil_lol:
  9. Mam nadzieję, że będa zdjęcia z przytuliska :loveu:
  10. Pozdrawiamy Oscarka i głaski zsyłamy :)
  11. Wschód słońca piękny, ale mi by się nie chciało wstawać tak rano żeby robić zdjęcia :evil_lol:
  12. [quote name='deer_1987'][url]http://img814.imageshack.us/img814/4349/76993630.jpg[/url] jaka sliczna mordka :loveu:[/QUOTE] :loveu: sliczna, śliczna :loveu: [B] Ale mądra bestia mi rośnie, ostatnio, kiedy bawił się z Gandzią, a ona skoczyła na mnie raz, potem chciała drugi raz Cesar odepchnął ją ode mnie :loveu: I sytuacja się powtórzyła po kilku dniach więc to nie był przypadek :loveu: Mój obrońca :loveu:[/B]
  13. Nas zasypało troszkę a dzisiaj temp na + i taka ciapa, że lepiej nie gadać... Co raz bliżej do Mileczki :loveu:!
  14. Ale wariacje na sniegu :) Ale widze że Jetsan zrobił po spacerze to samo co Cesar - hop w snieg i żarcie białego puchu :evil_lol:
  15. [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9858/67556622.jpg[/IMG][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2180/58324386.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5372/55885886.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7397/17663445.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/4349/76993630.jpg[/IMG]
  16. Furminator kupiony z paszportu zrezygnowaliśmy. Cesar wariuje na śniegu. Wczoraj odwiedziliśmy Bruna i świetnie się bawili :loveu: Jakieś takie zdjęcia byle jakie bo pogoda dobija... [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5422/28513577.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9804/31633511.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9903/53580578.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5111/35567155.jpg[/IMG]
  17. Dawno nie byliśmy u Was, ale wszystko nadrobione :) Bardzo fajną zabawkę ma Lasti, widać ze z niej zadowolony :D
  18. Derka bardzo fajna. A limit zdjęć w jednym poście to 5 zdjęć :)
  19. Króliś jak zagląda do pudełka :loveu: Macie śnieg w Szwecji?
  20. Z tego co widziałam jest na OP na znalezione podhalany :)
  21. A jest śnieg u Was?
  22. Ale fajnie że opanowaliście "zdechł pies" ja naucyłam kilka sztuczek (oprócz podstawowych komend) Cesara, ale jakoś dalej mi się nie chce :P
  23. [quote name='deer_1987'] [B]spojrzcie na 3 ostatnie wzorki :loveu: Juz wiem jaki prezent obie dostana na najblizsza okazje tylko musze pomyslec jaki kolor tasmy :) [URL]http://www.activdog.pl/attachments/Image/wzoryaa_kopia.jpg[/URL] [/B][/QUOTE] Super wzorki :loveu: Ale dziewczynki będą pięknie wyglądać! :loveu:
  24. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny, mnie tż bardzo cieszy te nasze dogadywanie. Właśnie spadł śnieg więc zaraz zrobię fotki co prawda podwórkowe, ale zawsze coś. Miałam coś dodac wczoraj ale imageshack odmówił współpracy, zdjęcia wrzucę jutro, bo dzisiaj jestem w rozjazdach. Jadę do weterynarza po witaminy dla Cesara, coś dla Mruczka bo wymiotuje:( i chcę się zapytać o paszport dla psa. Gdyby udało nam się go wyrobić to mogłabym zabierać psa na spacery do Czech :loveu: Tymczasem ja mam ferie i porządnie zabieram się do pracy nad przywołaniem aby było to bez ociągania. Dzisiaj Cesara na spacerze prowadziło 7 - letnie dziecko więc jestem z niego ( Cesara - bo posłuchał się dziecka) bardzo dumna :) W planach na dziś mam jeszcze zahaczenie o zoologa, chcę kupić furminator.
  25. Bardzo fajne zdjęcia :loveu: Moje ulubione:[url]http://i1115.photobucket.com/albums/k551/dianusia921/P1044313.jpg[/url]
×
×
  • Create New...