Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki walczymy o wyciągnięcie ze schroniska tych biedaków :( proszę zajrzyjcie :( Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145148-raft-i-czaret-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie-i-rozpacz-w-schroniskupilne/
  2. Dziewczynki walczymy o wyciągnięcie ze schroniska tych biedaków :( proszę zajrzyjcie :( Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145148-raft-i-czaret-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie-i-rozpacz-w-schroniskupilne/
  3. Dziewczynki walczymy o wyciągnięcie ze schroniska tych biedaków :( proszę zajrzyjcie :( Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145148-raft-i-czaret-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie-i-rozpacz-w-schroniskupilne/
  4. Dziewczynki walczymy o wyciągnięcie ze schroniska tych biedaków :( proszę zajrzyjcie :( Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145148-raft-i-czaret-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie-i-rozpacz-w-schroniskupilne/
  5. Dziewczynki czy mógłby ktoś wykonac banerek dla biedaków ?
  6. ponieważ jądro jest zmienione nowotworowo .....wygląda naprawdę źle.
  7. Czyli nici z BDT ......jak tylko się ogarnę w pracy i ze swoimi obecnymi bazarkami wspomogę bidulki bazarkiem lub bazarkami. Chociaż tyle :( Jak sobie pomyślę że one tam czekają ........ :( :( :( strasznie smutny ten psi los :( a ilu takich biedaków jeszcze czeka tracąc nadzieje :(
  8. zapisuję się u dzieciaczka :(
  9. do słodzinki sobie zaglądam w wolnej chwili :*:*:* :)
  10. Bardzo dziękujemy :) kciuki oraz ciepłe myśli Marsikowi na pewno się przydadzą :)
  11. zgadzam się !!!!!!! :) tym bardziej że Maszeńka ma problemy ze wstawaniem :(
  12. dziewczynki u Maciusia sytuacja się troszeczkę ustabilizowała. Ustały przynajmniej te paskudne biegunki.
  13. zaciskam z całych sił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
  14. mdk kochana jak zwykle niezawodna :) :*
  15. widzisz ciocia jaka ze mnie gapa :( linki dostałam od naszej Emiś a że ja nie FB-kowa to ciemna masa ze mnie ;)
  16. Te psiaki zupełnie sobą nie radzą :( wystarczy spojrzec jak źle znoszą mury schroniska :( Rafi jak trafił do schroniska :( Rafi aktualnie :( :( :( został cień psa :(
  17. Chłopcy mają wydarzenia na FB Czaret https://www.facebook.com/media/set/?set=a.894426757246058.1073742709.212228012132606&type=3 Rafi https://www.facebook.com/media/set/?set=a.862620163760051.1073742626.212228012132606&type=1
  18. dokładnie tak :) :) :) niech tam sobie będą jakie chcą byle by zdrowe i z zadowolonymi pycholami :) tylko tyle nam do szczęścia potrzeba :) :) :)
  19. już poleciłam ewu :( biedna psina :(
×
×
  • Create New...