Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  2. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  3. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :) Wspaniałe wieści i oby sunieczka znalazła odpowiedniego i odpowiedzialnego człowieka :) Trzymam kciuki :)
  4. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  5. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  6. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  7. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki i Wspaniała Rodzinko ślicznej Lilu a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  8. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  9. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  10. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  11. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  12. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  13. Wesołych ...Radosnych Świąt Dziewczynki a dla bezdomnych ogonków najlepszych DOMKÓW NA ŚWIECIE!!! :)
  14. :( :( :( trzymam kciuki za koteczkę :(
  15. śliczna Kamusia :) wierzę że już niebawem znajdzie swoje miejsce na ziemi :)
  16. smutna ta starośc :( i ta psia i ta ludzka :(
  17. czy są jakieś zapytania o Elenkę ???
  18. przybiegam i ja :( serce się kraja :( pomyślimy jak wspomóc sunieczkę :(
  19. Pieniążki poleciały na wskazane konto :) na zdrówko sunieczko kochana :*
  20. w wiosennym słoneczku chłopakowi do "twarzy" ;)
  21. przypomnę się i proszę o potwierdzenie na wątku Maciusia abym mogła zamknąć rozliczenie :) dziękuję :)
×
×
  • Create New...