-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Luna-wychudzone psie dziecko pod opieką Sos Bokserom za TM :(
Martika&Aischa replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Proszę o przesłanie numeru konta do wpłat :) z naszego bazarku dla Lunki 35 zł 85 gr a jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku. Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145828-rozliczamy-uzupe%C5%82nij-swoj%C4%85-szaf%C4%99-na-wiosn%C4%99-ciuszki-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-05032000/#entry16104521 -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
Dla Elenki 35 zł 85 gr z bazarku :) jak pieniążki dolecą proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145828-rozliczamy-uzupe%C5%82nij-swoj%C4%85-szaf%C4%99-na-wiosn%C4%99-ciuszki-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-05032000/#entry16104521 -
super :) i oby tak dalej Tajgerku :)
-
TOBIASZ - kielecki dobermanek za TM [*]
Martika&Aischa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Skipciu przystojniak jakich mało :D a od wczoraj również gwiazdor TV :D -
ETNA – DUŻA, PRZERAŻONA!!!ZBIERAMY NA HOTELIK!!!
Martika&Aischa replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
śliczna Etnusia :) :) :) -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję że w końcu ktoś naszą dziewczynkę wypatrzy :) -
Bezdomna, kulejąca, z nowotworem i guzem Rumba
Martika&Aischa replied to AtaO's topic in Już w nowym domu
Ponieważ nasz Maciuś który odszedł za TM [*] :( zostawił spadek chciałybyśmy wspomóc Rumbę i opłacić dziewczynce hotelik za miesiąc marzec w kwocie ( 200 zł ). Czekamy zatem na rozliczenie z hoteliku miesiąca marca naszego Rumburaka i się przelewamy :) a jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na wątku naszego Maciusia. Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/99143-%C5%9Blepek-maciu%C5%9B-straci%C5%82-oba-oczka-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebnaszukamy-domowego-dt-pomocy/page-150 -
Dziewczynki ponieważ po naszym Ślepku Maciusia który odszedł za TM [*] :( został nam spadek do podziału chciałybyśmy wspomóc również śliczną Tifani w kwocie 293 zł 67 gr :) Pięknie proszę o numerek konta na PW a jak pieniążki dolecą również o potwierdzenie wpływu tej kwoty na wątku naszego Maciusia. Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/99143-%C5%9Blepek-maciu%C5%9B-straci%C5%82-oba-oczka-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebnaszukamy-domowego-dt-pomocy/page-150
-
I Europejska Wystawa Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga, SDA
Martika&Aischa replied to Alla Chrzanowska's topic in Akcje
w końcu się zdecydowałam :) zapraszamy :) :) :) -
I Europejska Wystawa Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga, SDA
Martika&Aischa replied to Alla Chrzanowska's topic in Akcje
oj tak tak :) oglądam i podziwiam :) wybór bardzooo trudny :) -
TOBIASZ - kielecki dobermanek za TM [*]
Martika&Aischa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
:D :D :D :D :D -
dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)
Martika&Aischa replied to motyleqq's topic in Już w nowym domu
biedna nasza Sendusia :( zdrówka sunieczko kochana :*:*:* -
Kociak "Klusek" Zastosowane leczenie : 24/03/2015 11:38: Badanie Opis wywiadu: pęknięte spojenie żuchwy, oderwanie bródki założono cerklaż na połtora miesiąca opracowano chirurgicznie ranę i przyszyto bródkę Zabiegi Operacja 2 Zastosowane leki: Vetaxyl 50ml 0,5 szt. BIOKETAN 50 ML 0,2 ml MELOVEM 100ML 0,3 ml SYNERGAL INJ. 50 ML 0,3 ml Ponieważ zdjęcia rachunków są niewyraźne mogę przesłac na @ - może ktoś będzie potrafił wstawic je powiększone. Mnie za nic to nie wychodzi :( Dziś kociaczek był na kontroli. Został zaopatrzony w środki przeciwbólowe. Zdjęcie druta dopiero za miesiąc :( mimo tego co się wydarzyło maluszek jest naprawdę bardzo pogodny i dzielny . Dziś spędził z nami w pracy całe 8 godzin :) Maluch cały czas domaga się jedzonka bo głodomór z niego straszny :) Podajemy mu wszystko mięciutkie a i tak cały pyszczek jest we krwi :( Postanowiłyśmy że do soboty będzie dostawał wszystko płynne.
-
Asieńka coś o tym wiemy :( pod naszą opieką jest 6 miesięczne kocie dziecko :( zderzenie z autem i chęc posmakowania świata skończyło się złamaną szczęką :( Kociak wczoraj przeszedł operacje :(
-
:( :( :( ja niestety nie FB-kowa. Kociaki wracajcie do domu !!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Dziewczynki robię porządek w rozliczeniu naszego Maciusia. Na konto Maciusia wpłynęła deklaracja stała od cioci Elypsa - ( 20 zł ) te pieniążki zwrócę cioci Elypsie na konto z dopiskiem "zwrot deklaracji " ciocia Elypsa rzadko bywa na dogo więc z pewnością nie wie że nasz Maciuś już za TM [*] :( Dziewczynki Maciuś na swoim koncie zostawił kwotę : 558 zł 67 gr Rozmawiałam z Emiś i wiem że wsparcia w opłacie hoteliku potrzebuje schorowana Rumba z groszową ilością deklaracji stałych. Domu nie widać a Rumba wciąż ma problemy zdrowotne. Chciałybyśmy opłacić jej hotelik za miesiąc marzec w kwocie 200 zł. ( Rumba jest w hoteliku ze zniżką) wątek Rumby : http://www.dogomania.com/forum/topic/117937-bezdomna-kulej%C4%85ca-z-nowotworem-i-guzem-rumba/ Pod naszą opieką od wczoraj jest również kotka/ kot Kluska. Bo jak się okazało to nie dziewczynka tylko chłopczyk. Kociak wczoraj przeszedł operację złamanej szczęki :( To jeszcze kocie dziecko - 6 miesięczne :( Operacja odbyła się w lecznicy u dr Wróblewskiego. Czekam na dokładny opis z lecznicy. Kociak ma zadrutowaną szczękę. Może przyjmować tylko płynne pokarmy. Namówiłam Panią Grażynkę ode mnie z pracy aby na czas leczenia zabrała kociaka do swojego domu i go doglądała. Podawała środki przeciwbólowe. Co dalej zobaczymy. W dniu wczorajszym Pan Klusek przeszedł również zabieg kastracji. Koszt wczorajszej operacji to : 150 zł Koszt dzisiejszej wizyty : 0 zł środki przeciwbólowe : 15 zł Razem : 165 zł Dziewczynki proszę o zgodę abyśmy mogły pokryć leczenie kociaka ze spadku Maciusia. Zdjęcia ...szczegółowy opis od weterynarza oraz rachuneczki wstawię dziś wieczorem. Pozostałą cześć pieniążków 193,67 gr chciałybyśmy przekazać na sunieczkę Tifani pod opieką danusiadanusia. link do wątku : http://www.dogomania.com/forum/topic/145882-ten-szkielet-to-tiffani-sunia-b%C5%82aga-o-pomoc-finansow%C4%85-pomo%C5%BCesz-jej/ EDIT : Ponieważ ciocia Randa w dniu 27.03.2015 r. wyrównała swoje zaległe deklaracje księguję je na koncie i tym sposobem sunieczka Tifani dostanie pomoc w kwocie 293 zł 67 gr
-
Powodzenia psiaku kochany :* :)