Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Proszę o przesłanie numeru konta do wpłat :) z naszego bazarku dla Lunki 35 zł 85 gr a jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku. Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145828-rozliczamy-uzupe%C5%82nij-swoj%C4%85-szaf%C4%99-na-wiosn%C4%99-ciuszki-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-05032000/#entry16104521
  2. Dla Elenki 35 zł 85 gr z bazarku :) jak pieniążki dolecą proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145828-rozliczamy-uzupe%C5%82nij-swoj%C4%85-szaf%C4%99-na-wiosn%C4%99-ciuszki-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-05032000/#entry16104521
  3. super :) i oby tak dalej Tajgerku :)
  4. ależ wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bądź szczęśliwy psiaku kochany :*:*:* i jak tu nie wierzyc w cuda ? no jak ? :)
  5. Skipciu przystojniak jakich mało :D a od wczoraj również gwiazdor TV :D
  6. zaciskamy :) szczęśliwej podróży psiaku kochany :)
  7. mam nadzieję że w końcu ktoś naszą dziewczynkę wypatrzy :)
  8. Pieniążki właśnie poleciały :) z pewnością zameldują się w poniedziałek na koncie :) na zdrówko sunieczko kochana :* :)
  9. Dziewczynki to my się cieszymy że możemy wspomóc sunieczkę w walce o zdrówko i lepsze jutro :)
  10. Ponieważ nasz Maciuś który odszedł za TM [*] :( zostawił spadek chciałybyśmy wspomóc Rumbę i opłacić dziewczynce hotelik za miesiąc marzec w kwocie ( 200 zł ). Czekamy zatem na rozliczenie z hoteliku miesiąca marca naszego Rumburaka i się przelewamy :) a jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na wątku naszego Maciusia. Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/99143-%C5%9Blepek-maciu%C5%9B-straci%C5%82-oba-oczka-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebnaszukamy-domowego-dt-pomocy/page-150
  11. Dziewczynki ponieważ po naszym Ślepku Maciusia który odszedł za TM [*] :( został nam spadek do podziału chciałybyśmy wspomóc również śliczną Tifani w kwocie 293 zł 67 gr :) Pięknie proszę o numerek konta na PW a jak pieniążki dolecą również o potwierdzenie wpływu tej kwoty na wątku naszego Maciusia. Dziękuję :) http://www.dogomania.com/forum/topic/99143-%C5%9Blepek-maciu%C5%9B-straci%C5%82-oba-oczka-ka%C5%BCda-pomoc-potrzebnaszukamy-domowego-dt-pomocy/page-150
  12. w końcu się zdecydowałam :) zapraszamy :) :) :)
  13. Ponieważ ciocia Randa w dniu 27.03.2015 r. wyrównała swoje zaległe deklaracje księguję je na koncie i tym sposobem sunieczka Tifani dostanie pomoc w kwocie 293 zł 67 gr
  14. oj tak tak :) oglądam i podziwiam :) wybór bardzooo trudny :)
  15. biedna nasza Sendusia :( zdrówka sunieczko kochana :*:*:*
  16. Kociak "Klusek" Zastosowane leczenie : 24/03/2015 11:38: Badanie Opis wywiadu: pęknięte spojenie żuchwy, oderwanie bródki założono cerklaż na połtora miesiąca opracowano chirurgicznie ranę i przyszyto bródkę Zabiegi Operacja 2 Zastosowane leki: Vetaxyl 50ml 0,5 szt. BIOKETAN 50 ML 0,2 ml MELOVEM 100ML 0,3 ml SYNERGAL INJ. 50 ML 0,3 ml Ponieważ zdjęcia rachunków są niewyraźne mogę przesłac na @ - może ktoś będzie potrafił wstawic je powiększone. Mnie za nic to nie wychodzi :( Dziś kociaczek był na kontroli. Został zaopatrzony w środki przeciwbólowe. Zdjęcie druta dopiero za miesiąc :( mimo tego co się wydarzyło maluszek jest naprawdę bardzo pogodny i dzielny . Dziś spędził z nami w pracy całe 8 godzin :) Maluch cały czas domaga się jedzonka bo głodomór z niego straszny :) Podajemy mu wszystko mięciutkie a i tak cały pyszczek jest we krwi :( Postanowiłyśmy że do soboty będzie dostawał wszystko płynne.
  17. Yolunia kochana DZIĘKUJĘ :* wstawiam zdjęcia 6-miesiącznego dzieciaka który chcąc posmakowac świata przypłacił to złamaną szczęką :(
  18. Asieńka coś o tym wiemy :( pod naszą opieką jest 6 miesięczne kocie dziecko :( zderzenie z autem i chęc posmakowania świata skończyło się złamaną szczęką :( Kociak wczoraj przeszedł operacje :(
  19. :( :( :( ja niestety nie FB-kowa. Kociaki wracajcie do domu !!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. Dziewczynki robię porządek w rozliczeniu naszego Maciusia. Na konto Maciusia wpłynęła deklaracja stała od cioci Elypsa - ( 20 zł ) te pieniążki zwrócę cioci Elypsie na konto z dopiskiem "zwrot deklaracji " ciocia Elypsa rzadko bywa na dogo więc z pewnością nie wie że nasz Maciuś już za TM [*] :( Dziewczynki Maciuś na swoim koncie zostawił kwotę : 558 zł 67 gr Rozmawiałam z Emiś i wiem że wsparcia w opłacie hoteliku potrzebuje schorowana Rumba z groszową ilością deklaracji stałych. Domu nie widać a Rumba wciąż ma problemy zdrowotne. Chciałybyśmy opłacić jej hotelik za miesiąc marzec w kwocie 200 zł. ( Rumba jest w hoteliku ze zniżką) wątek Rumby : http://www.dogomania.com/forum/topic/117937-bezdomna-kulej%C4%85ca-z-nowotworem-i-guzem-rumba/ Pod naszą opieką od wczoraj jest również kotka/ kot Kluska. Bo jak się okazało to nie dziewczynka tylko chłopczyk. Kociak wczoraj przeszedł operację złamanej szczęki :( To jeszcze kocie dziecko - 6 miesięczne :( Operacja odbyła się w lecznicy u dr Wróblewskiego. Czekam na dokładny opis z lecznicy. Kociak ma zadrutowaną szczękę. Może przyjmować tylko płynne pokarmy. Namówiłam Panią Grażynkę ode mnie z pracy aby na czas leczenia zabrała kociaka do swojego domu i go doglądała. Podawała środki przeciwbólowe. Co dalej zobaczymy. W dniu wczorajszym Pan Klusek przeszedł również zabieg kastracji. Koszt wczorajszej operacji to : 150 zł Koszt dzisiejszej wizyty : 0 zł środki przeciwbólowe : 15 zł Razem : 165 zł Dziewczynki proszę o zgodę abyśmy mogły pokryć leczenie kociaka ze spadku Maciusia. Zdjęcia ...szczegółowy opis od weterynarza oraz rachuneczki wstawię dziś wieczorem. Pozostałą cześć pieniążków 193,67 gr chciałybyśmy przekazać na sunieczkę Tifani pod opieką danusiadanusia. link do wątku : http://www.dogomania.com/forum/topic/145882-ten-szkielet-to-tiffani-sunia-b%C5%82aga-o-pomoc-finansow%C4%85-pomo%C5%BCesz-jej/ EDIT : Ponieważ ciocia Randa w dniu 27.03.2015 r. wyrównała swoje zaległe deklaracje księguję je na koncie i tym sposobem sunieczka Tifani dostanie pomoc w kwocie 293 zł 67 gr
  21. Powodzenia psiaku kochany :* :)
×
×
  • Create New...