-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
jestem i zapisuję .........te psiaki trzeba jak najszybciej wyciągnąć!!! Podli, bez serca ludzie!!!!:angryy: Potrzebne są zdjęcia !!! I koniecznie trzeba rozsyłać wątek w przeciwnym razie nikt tu nie zajrzy.
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A gdzie dokładnie przebywa psiak na śląsku ??? przepraszam jeśli gdzieś jest to zaznaczone i nie doczytałam ;) -
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
Martika&Aischa replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Cioteczki przepraszam i proszę ...zajrzyjcie .... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/threads/205563-WIĘZIEŃ-3-lata-w-komórce-kto-pomoże-staruszkowi-śląsk"][COLOR=#4444ff]WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, kto pomoże staruszkowi?? śląsk[/COLOR][/URL] -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Martika&Aischa replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Cioteczki przepraszam i proszę zajrzyjcie może coś pomożecie, doradzicie ..... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/threads/205563-WIĘZIEŃ-3-lata-w-komórce-kto-pomoże-staruszkowi-śląsk"][COLOR=#4444ff]WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, kto pomoże staruszkowi?? śląsk[/COLOR][/URL] -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wstawię wątek u nas na Oneczkach i porozsyłam trochę. Na razie deklaruję 25 zł miesięcznie. -
Nasza kochana cioteczka Agnieszka_K zgodziła się wystawić naszemu Cezarkowi allegro cegiełkowe po weekedzie:loveu: Bardzo dziękujemy cioteczko :multi:
-
Jak dobrze widzieć zadowolonego psiaka :) Rusty bądź grzeczny chłopaku bo dostaniesz od Ozziego porządnie po nosie ;)
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Smutno jak się tak czyta :( na pewno Spajki był bardzo zdziwiony tymi przenosinami :( ale wierzę że w nowym domku też będzie szczęśliwy i może tym razem będzie się dobrze zachowywał :) -
Do usunięcia - kotka już po sterylizacji
Martika&Aischa replied to kurylec's topic in Kotki już w nowych domach
No to podrzucimy niech się inne cioteczki na wątek zlecą ;) w górę dla kici ;):multi: -
[quote name='ilon_n']Kilka słów o podróży .. Gwiazdka bardzo grzecznie jeździ autem, sama ładnie wsiada i wysiada, nie sprawia żadnego kłopotu w czasie jazdy. W ogóle jest mało kłopotliwym psem i moim zdaniem ma wysoki współczynnik aklimatyzacji .. bez problemu wędrowała ze mną w nowe miejsca, bez oporu wsiadła do windy, przedreptała na dzień dobry całe mieszkanie i ułożyła się bezstresowo w upatrzonym miejscu. Gwiazdka zapoznała się z moim Trollkiem i córką, znaczy nie ma zgrzytów z małymi psiakami ani też z małymi dziećmi. Trollik nieco posiusiał się w chwili pierwszego kontaktu, ale to zrozumiałe przy takiej dysproporcji rozmiarów ;) Przewóz Gwiazdki rozliczam po kosztach paliwa na trasie Toruń-Wiktoryn-Inowrocław-Toruń, wyszło 50pln. Proszę o kontakt w sprawie rozliczenia nie przez dogo, lecz na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Na miejscu spisaliśmy umowę DT z ojcem Klaudii. Martika, umowę DT prześlę Tobie pocztą tradycyjną. Chód Gwiazdki wyraźnie wskazuje na patologię stawów, więc trzeba faktycznie położyć nacisk na suplementy w diecie. Uszko wymaga podtrzymywania czystości, stan zapalny jest zażegnany. Trzeba Gwiazdce założyć ksiączeczkę zdrowia, gdyż jeszcze jej nie posiada. Zbadam w Toruniu czy nie miała wcześniej jakichś szczepień i jeśli okaże się, że jest "surowa", to w pierwszej kolejności trzeba ją zaszczepić. Następnie sterylka, myślę, że można już umawiać termin na drugą połowę maja, by mogła szybko trafić do DS. Jest duży popyt na DONki płci żeńskiej, więc myślę, że po wypuszczeniu ogłoszeń Gwiazdka nie będzie długo czekać na dobry dom. Trzymam mocno kciuki za dobry domek.[/QUOTE] Pięknie dziękujemy za informacje :) Beatkaa rozliczy koszty przewozu Gwiazdeczki cioteczko :) Środki na stawy będziemy musiały wysłać do Klaudi. A co z karmą cioteczko ? na razie wystarczy ???
-
I kolejny bazarek dla Cezarka : kwota 3,50 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205798-Rozliczamy!Akcesoria-próbki-karm-i-piękna-biżuteria-dla-Onek-i-Cezarka.-15.04.2011r[/URL]. Bardzo proszę o informację jak pieniążki dotrą do fundacji :)
-
Z bazarku dla Cezarka uzbierało się 99 zł :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/threads/204857-Koniec!-Rozliczamy!!!-Ciuszki..biżuteria-...Na-rehabilitację-dla-Cezarka!"][COLOR=#4444ff]Koniec! Rozliczamy!!! Ciuszki..biżuteria ...Na rehabilitację dla Cezarka[/COLOR][/URL] Bardzo proszę o informację od kogo pieniążki dotarły ;) wtedy będę mogła wysyłać przesyłeczki :)
-
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Martika&Aischa replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Znajdzie się domek na pewno!!! Ja w to wierzę zaciskając mocno kciuki ;) -
Napisałam do Ika/Sonia i czekam na odpowiedź ......
-
[quote name='furciaczek']Pojechala Gwiazdeczka, rano zrobilam jeszcze kilka zdiec to pozniej wrzuce:) Aha, zastanowcie sie nad kupnem suplementow na stawy bo tyl tragedia u dziewczyny i mozna by jakos wspomagac, nie moglam dac swoich bo mam 2 psiaki ktore tym suplementuje a mam ostatnie opakowanie.[/QUOTE] Już piszę do cioteczki Anula z Rybnika która proponowała preparat na stawy dla Gwiazdeczki ;)
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Na pewno nie zaszkodzi allegro ;)[/QUOTE] Kochana to ja jak się ogarnę to wieczorkiem postaram się wystawić ;) ....jeśli znalazł by się wcześniej ktoś chętny to proszę daj znać ;) -
[quote name='henikar']Dzisiaj przeslałam 20 zł na oneczki. Przepraszam, ze dopiero teraz i tak mało, ale ostatnio miałam dużo psin na tymczasie i duze w związku z tym wydatki. trochę sie pogubiłam. Czy jedna z psin będzie miała dt?[/QUOTE] Cioteczko kochana Pięknie Dziękujemy w imieniu ONeczek .....obie dziewczynki mają DT :multi: