Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='wiolabiszop']Ja dopiero teraz na wątku,ponieważ jak w nocy przyjechaliśmy to padłam jak kawka.A wcześnie rano jechałam ze znajoma na chemie pierwszą bo ma raka złośliwego.Więc troche jestem jeszcze taka zmęczona .Ale się opłacało Atosek był taki kochany spokojny ani nie narobił ani nie szczekał ,tylko se chłopak zwiedzał .:)). Zwymiotował ale to normalne bo stres towarzyszył jazda autem zapachy w nim po naszym STEFKU który jeżdzi tym autem zrobiły swoje.Ale gdybym miala warunki Atos by został u nas. A teraz czekamy na zdjęcia z nowego miejsca. :))[/QUOTE] :multi::multi::multi: Kochana tak się cieszę że zgodziliście się go zawieźć :loveu::multi:
  2. [quote name='Bazyliszek']Przepraszam że dopiero teraz piszę ale trochę zalatana jestem :oops: Gwiazdeczka już po zabiegu wszytko jest dobrze ;)[/QUOTE] Ojej jak się cieszę że już po ;) Klaudio teraz dbaj o nią żeby nie szalała za bardzo :) Czy doszły tableteczki na stawy ???????
  3. I serdecznie zapraszamy na kolejny bazarek dla Snikersa :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207886-Portfele...biżuteria-dla-Snikersa-31.05.2011-r.?p=16889785#post16889785"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2078...5#post16889785[/COLOR][/URL]
  4. Cieszę się że Atosek już bezpieczny :multi: Wspaniałe wieści :multi:
  5. [quote name='Celebrinfea']Dziewczyny link do aukcji dla dziewczynki: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1617486569[/URL], wszelkie komentarze mile widziane. Jeszcze coś mogę zmienić.[/QUOTE] Piękne allegro cioteczko :) szkoda tylko że allegro nie można podrzucać:eviltong:
  6. Chwilkę mnie tu nie było a tu takie fantastyczne wiadomości !!!!!! Bądź szczęśliwy kochana psiaczku :Cool!:
  7. O której jutro sterylizacja Gwiazdeczki ? Pytam bo już się denerwuję ;)
  8. Ojej aż przebieram z nogi na nogę w oczekiwaniu na relację z podróży ;) Atosku podróżniku nasz kochany w końcu jesteś bezpieczny:multi:
  9. Napiszcie dziewczyny w pierwszym poście że jest szansa na hotelik ....zbieracie deklaracje !
  10. Wszystkie cioteczki pięknie zapraszamy na bazarek dla Snikersa :) Przybywajcie ...podrzucajcie ...pięknie zapraszamy :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207840-Kosmetyki-...perfumy-...misz-masz-dla-Snikersa-30.05.?p=16885248#post16885248[/URL]
  11. Cioteczko czekamy z niecierpliwością na wiadomości że Atosek już bezpieczny ;) ależ Ci zazdroszczę że będziesz mogła go wymiziać i pogłaskać tą słodką mordkę:loveu:
  12. Kochana fakt jest faktem że wstyd na pewno by go nie ominął ;) tylko że wstydzić się teraz już za późno ...należało się wstydzić już dawno do czego się psiaka doprowadziło ;)
  13. Jestem i ja u Snikersa :) Pyszczek przecudny ....taki właśnie labkowaty :loveu: Zapiszę sobie i będę wpadała do chłopaka !!! ;)
  14. Tylko że właściciel z rady nie skorzystał kochana .......dzwoniąc w środę dowiedziałam się że go wyczesuje sam i doprowadza do porządku. Bo Nelson jest łagodny i nie prostesuje ;) Przypomniałam żeby nie zapomniał wyciąć całej warstwy dredów i kołtunów. Choć tak naprawdę ten cały filc bo trudno na żywo było określić to słowem "sierść" należało by usunąć. I tu potrzebny był by właśnie ktoś kto się na tym zna. Psu by na pewno ulżyło.
  15. Mam nadzieję że transport dla suni szybciutko się znajdzie.......
  16. Podałam mu adresy fryzjerów i salonów dla psów. Tam za pare złotych zrobili by z psem porządek a on zaoszczędził by mnóstwo czasu. Doradzałyśmy wizytę w salonie. Wskazałam nawet bardzo sumienny i nie drogi salon w Dąbrowie. Podjął się zadbania o Nelsona sam.
  17. Już kochana przesyłam numer do faceta na PW :)I od razu wyjaśniam NIE DZWONIE do niego codziennie!!! Dzwoniłam w środę po naszej interwencji z zapytaniem czy zabrał psa z komórki!!! Dowiedziałam się że zabrał i czwartek pies pojedzie do weta. Prosiłam o relacje jak się dowie co ze stawami Nelsona. Jak jest jego waga ? szczepienia ? karma ? Drugi telefon wykonałam w sobotę z zapytaniem co zalecił weterynarz. Dowiedziałam się nie byłem dziś jadę. Więc poprosiłam o rozmowę wieczorną i relacje z wizyty u weta. Zgodził się żebym zadzwoniła. Ja go nie atakuje i do niczego nie zmuszam. Pytam grzecznie i doradzam jak pyta. Więc o nachalności nie ma mowy! Przynajmniej z mojej strony !
  18. [quote name='wiolabiszop']Może być kochana zaraz Ci wyslę na pw numer konta.:)))[/QUOTE] Kochana numerek konta podałaś mnie a nie cioteczce Lu_Gosiak ;)
  19. [quote name='Celebrinfea']Czyżby nasza czarodziejka Agnieszka_K ? :)[/QUOTE] Dokładnie tak cioteczko:multi:
  20. Sunieczki będą miały allegro niebawem:multi::loveu:
  21. To ja podrzucę do góry piękną sunieczkę !!!!!!!:multi:
  22. Cioteczki kochane proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania.pl/threads/206804-JURAND-Z-UCIECHOWA-staruszek-bez-perspektyw-na-nowe-lepsze-życie-13lat-schronisko
  23. Cioteczki kochane proszę zajrzyjcie :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206804-JURAND-Z-UCIECHOWA-staruszek-bez-perspektyw-na-nowe-lepsze-życie-13lat-schronisko[/URL]
×
×
  • Create New...