Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Cioteczki kochana proszę zajrzyjcie :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206804-JURAND-Z-UCIECHOWA-staruszek-bez-perspektyw-na-nowe-lepsze-życie-13lat-schronisko[/URL]
  2. Facet nadal nie odbiera choć telefon włączony :angryy: Do tej pory odbierał od razu i nie było problemu :angryy:
  3. [quote name='Celebrinfea']obawiam się że obie miały by problem ze zmieszczeniem się u mnie ;) nie rozumiem ludzi tylko szczeniaki i szczeniaki... :([/QUOTE] Kochana nikt z nas nie rozumie :( Tyle psiaków czeka na kochających ludzi :(
  4. Jestem pewna że Cezarek się przyzwyczai do wózeczka i poruszanie nie będzie sprawiało mu tyle trudności :) Tylko gdzie ten nowy domek :( ????
  5. Jestem na zaproszenie cioteczki Ewuni .....taki smutny dziadeczek :( porozsyłam wątek gdzie się da !!!!
  6. [quote name='Celebrinfea']Słoneczko kochane nikt nie chce takiego cuda? :( Bo Gwiadka ma 3 lata i oprócz stawów i ucha nic jej nie dolega? Czy coś pokręciłam?[/QUOTE] Dokładnie kochana :) Nic więcej jej nie dolega :) To piękna, przemiła sunia :) Taki piękny, duży pluszowy miś ;)
  7. Kochana już poprawiłam ;) zapytam cioteczki Agnieszka K czy nie wystawiła by dla dziewczynek allegro :)
  8. [quote name='Beatkaa']Czy dziewczynki mają allegra? :) A co z tym wydarzeniem na fb? Ma ktoś link?[/QUOTE] Kochana allegro chyba już nie mają ....dawno się zakończyło niestety :( Link do wydarzenia : [URL="http://www.facebook.com/connect/uiserver.php?app_id=107433747809&next=http%3A%2F%2Fapps.facebook.com%2Fbadoocom%2F&display=page&cancel_url=http%3A%2F%2Fapps.facebook.com%2Fbadoocom%2F&locale=pl_PL&perms=email%2Cpublish_stream&return_session=1&session_version=3&fbconnect=0&canvas=1&legacy_return=1&method=permissions.request#!/event.php?eid=204332819584684"]http://www.facebook.com/connect/uiserver.php?app_id=107433747809&next=http%3A%2F%2Fapps.facebook.com%2Fbadoocom%2F&display=page&cancel_url=http%3A%2F%2Fapps.facebook.com%2Fbadoocom%2F&locale=pl_PL&perms=email%2Cpublish_stream&return_session=1&session_version=3&fbconnect=0&canvas=1&legacy_return=1&method=permissions.request#!/event.php?eid=204332819584684[/URL]
  9. Niestety Nelson jeszcze u weta nie był ani razu !!! :( A ja się martwię o te jego stawy :( bo te łapki takie niedźwiedzie :( Poza tym chciałam żeby go zważył dokładnie i zaszczepił ! No nic zobaczymy co będzie dalej....
  10. Cioteczki trzeba koniecznie wystawić allegro cegiełkowe !!! Myślę że ludzie chętnie kupią cegiełkę dla tak biednej psinki :(
  11. Wiesz Nelson miał jechać do weterynarza w poniedziałek ...potem we wtorek ...potem na pewno w czwartek teraz w sobotę:shake: Za tydzień jak pojadę nie będę z nim dyskutowała tylko poproszę o książeczkę. Wiesz to nie problem powiedzieć mi przez telefon że u weterynarza byłem. On nie odbiera bo wie że ja pytam o wagę psa ? o przepisane tabletki na stawy ? o wskazówki weterynarza ? itd. Więc nie odbiera bo na moje pytania po prostu nie będzie potrafił odpowiedzieć! Takie odnoszę wrażenie!
  12. On jest tego wszystkiego świadomy !!! Wszystkich tych argumentów użyła Ada! Prosił o szansę i za nic nie chciał oddać Nelsona ! Policja powiedziała mu wyraźnie ....Niech się Pan dobrze zastanowi i odda tego psa! Bo do więzienia Pan nie pójdziesz ale wyrok Pan złapiesz !!! Nie pomogło!!! Dalej się upierał, prosząc o jeszcze jedną szansę.
  13. [quote name='Celebrinfea']Wystawiam jutro allegro z wisiorkiem dla niej, może ktoś się pokusi :)[/QUOTE] :multi::multi::multi:
  14. Ada a jak Cezarek zareagował na wózek ??? Był w szoku ??? Czy załapał od razu ??? ;)
  15. Oj przypomnę kochana !!! Przypomnę i to zdanie wypowiem DUŻYMI LITERAMI !!! Żeby bardziej dotarło !!!!!!!!
  16. Jak miło popatrzeć na tak uśmiechnięty pyszczek :):):) Plakaciki otrzymałam Beatko :) Będę rozwieszała :):):)
  17. Również z niecierpliwością tu zaglądam w oczekiwaniu na wieści z nowego domku i jakieś foteczki Sabci.
  18. Pięknie prosimy o wsparcie dla Oneczki :( W górę kochana pokaż się cioteczkom!!!
  19. Kochana jego trzeba przypilnować i gnębić telefonami w przeciwnym razie on jest jakiś nierozgarnięty:shake: Ja już nie wiem jak z nim rozmawiać! Jak nie rykniesz nic nie wskurasz :shake:
  20. Burza oklasków za piękne teksty !!!!! :)
  21. Tak, tak ;) oczywiście że spróbuję i on o tym dobrze wie !!! Jutro będę dzwoniła aż odbierze!!!
  22. Wybieramy się z bela 51 w następną sobotę.
  23. Dzwoniłam dziś do gościa i pytałam co ustalił z weterynarzem. Powiedział że nie zdążył dojechać ale dziś pojedzie na pewno !!! Powiedziałam że wieczorem będę do niego dzwoniła! Prosiłam o szczegółową relacje z wizyty! Najpierw 2 godziny miał wyłączony telefon a potem nie odbierał:angryy: I dalej nic nie wiem :shake: Co za ludzie !!! :shake:
×
×
  • Create New...