Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='Beatkaa']Nie mamy podstawy aby stosować tak silny lek jakim jest bonharen.Nie mamy RTG.Gwiazdka niech teraz przyjmuje te tabletki co ma,a w przyszłości jak będzie miała zrobione RTG to wtedy po konsultacji z wetem można pomyśleć.[/QUOTE] Dokładnie tak! Tak naprawdę nic nie wiemy oprócz tego że Gwiazda ma słaby tył. Nie mamy prześwietlenia więc musimy się wstrzymać do momentu aż otrzymamy dokładny opis od specjalisty. Bo takie zdjęcie musi wykonać fachowiec ....nie wielu weterynarzy potrafi zrobić to dobrze. Więc na razie ..odpowiednie odżywianie....tabletki 2 razy dziennie po 1 sztuce !!! Nie dwie na raz!!! Ograniczenie spacerów. Tyle na razie możemy zrobić.
  2. [quote name='sacred PIRANHA']a może zadzwoncie do Klaudi albo do tej wetki,zeby sie za chwile nie okazalo ze my tu gadu gadu a suka jednak miała przeswietlenie z narkozą... mojej znajomej psiak nie wybudził sie z narkozy...miał usuwany kamien a po 2 tyg kastracje...no i serducho mu stanęło...wiem, że byc moze to przypadek, ale tego sie nie dowiemy, zasada jest taka ze jesli nie ratuje sie życia to nie usypia sie psa poki nie minie te 6 miesiecy od poprzedniej narkozy...wiem, jestem przewrazliwiona na tym punkcie...[/QUOTE] Właśnie rozmawiałam z Panią Martą - weterynarz Gwiazdki....poinformowałam że rezygnujemy z prześwietlenia i na razie nie będziemy narażały Gwiazdy na dodatkowy stes. Pani Marta powiedziała że oczywiście rozumie i prześwietlenia nie będzie. Dziękując za informacje :) Także załatwione. Uffffffffffff .......
  3. [quote name='Beatkaa']Kochana, i Klaudia i Pania Marta o tym wiedziały i byłyśmy do samego konca pewni tutaj na wątku,że tak będzie,iż podczas sterylizacji zostanie wykonane prześwietlenie...po fakcie okazało się,że jednak nie było to możliwe...:roll:[/QUOTE] Dokładnie tak jak mówi Beatkaa ....osobiście dzwoniłam 3 razy i rozmawiałam z weterynarz Gwiazdki o prześwieteleniu stawów. Była 100% zgoda że prześwietlenie zostanie wykonane. Niestety stało się inaczej. Dlaczego ? Podobno sterylizacja była bardzo późno i nikogo już nie było do wykonania zdjęć. Dlaczego tak późno była umówiona skoro od początku było wiadomo że musi być wykonane prześwietlenie? Tego niestety nie wiem :(
  4. [quote name='vena&vivi']Ja polecam bonharen bo jak dla mnie same tabletki to za mało w nich jest mała dawka kwasu hialuronowego a bonharen to właśnie kwas :) Warto go podać jak najszybciej bo on hamuje rozwój zwyrodnień itd bo czym później podamy tym zmiany będa gorsze. Oczywiście wiąże się to ze sporymi kosztami:( A czemu nie udało się zrobić prześwietlenia przy sterylce?? Za szybko się wybudziła ?[/QUOTE] Pani weterynarz poinformowała mnie że Gwiazda miała sterylizację późno i nie było nikogo o tej porze kto by mógł prześwietelenie wykonać :( żałuje że w związku z tym nie przełożono sterylizacja na następny dzień lub koniec tygodnia.
  5. [quote name='Kava']jak juz jestesmy przy kasie, to chcialabym sie poradzic/poskarzyc.... pomarudzic... otoz u mnie wyglada sprawa tak,ze przesylam euro.... do tej pory jakos to szlo ... oplaty oplatami zawsze tam cos uszczkneli... ale ostatnio jak wplacilam dla Deri i doszlo ponad 57 zlotych to bank zatrzymal sobie az 20 zlotych.... musze przyznac , ze mnie sieknelo... 20 zlotych to strasznie duzo forsy straconej.... i nie wiem czy to ten bank (PKO) jest takim zdziercom, czy moze jest jakas inna przyczyna...ale stracilam ochote na wysylki.... moze ktoras z was wyznaje sie w tym temacie? moze by ktoras popytala jak to jest? prosze.... ja chetnie sie dokladam .. ale w tej sytuacji trzeba sie namyslic co robic...[/QUOTE] Rozmawiałam z Panią z PKO i niestety taką opłatę bank nalicza :( Pani proponuje znaleźć inne rozwiązanie bo szkoda pieniążków :( Proponowała usługę Money gram czy coś w tym stylu jeśli dobrze zrozumiałam ale posiada ją PKO z Żubrem oni nie. Albo bezpośrednie przelewy na konto. Będą dużo tańsze. Tą usługę Pani zdecydowanie odradziła!
  6. No to świetnie kochana :) W takim razie jeśli pieniążki będą niepotrzebne Nelsonowi każdy zadeklaruje na jakiego psiaczka chce je przekazać :) ;)
  7. [quote name='Felka z Bagien']W takiej sytuacji,proszę o przeniesienie mojej deklaracji miesięcznej wpłaty na bezdomniaki Karusiap i Jagienki http://www.dogomania.pl/threads/120874-KRAK%C3%93W-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-karusiap-i-Jagienki/page54 Tych psiaków jest już kilka i będzie od soboty więcej! Cioteczko ale do rozwiązania ostatecznie sprawy Nelsona pieniążki mogą zostać na jego koncie ?
  8. Trzymam kciuki oby tylko psiak się znalazł ........
  9. Zaglądam z nadzieją na dobre wiadomości do Snikersa ? Marsa ? ;) Twixa ? :cool3: Cioteczki on jest tak cudny psiak że każde słodkie imię do niego pasuje ;)
  10. [quote name='bela51']Ja wybiore sie do domu Diuny na wizyte poadopcyjną. Bedą na pewno zdjęcia.[/QUOTE] Super kochana :) Z pewnością zdjęcia suni poprawią humor nie jednej cioteczce ;)
  11. [quote name='Inez de Villaro']A mysleliście o podaniu bonharenu?[/QUOTE] Kochana nie myślałyśmy ......wiesz ja z Panią weterynarz jestem na telefon ....to co się dowiem od zaprzyjaźnionej cioteczki to konsultuję z Panią Martą- weterynarz Gwiazdy. Zapytałam o tabletki które nam polecono - usłyszałam że oczywiście ! Świetna sprawa ! Więc zakupiłam na allegro i Gwiazda już dziś powinna je dostać.
  12. Rozmawiałam również z cioteczką która zna Gwiazdkę i również odradziła wykonanie w tej chwili prześwietlenia. Miało być zrobione bo była ku temu świetna okazja. Niestety stało się inaczej :( Cioteczka doradziła odpowiednio odżywiać Gwiazdę, podawać zakupione tableteczki 2 razy dziennie i ograniczyć szaleństwa i długie spacery. W tej chwili to powinno wystarczyć :) a prześwietlenie wykonamy innym razem ;)
  13. Dokładnie dajmy sobie spokój ....niepotrzebnie narażać Gwiazdkę teraz na dodatkowy stes. Poza tym ona musi dojść do sił po sterylizacji. Klaudio czy powiadomiłaś Panią weterynarz że rezygnujemy z ponownej narkozy i prześwietlenia stawów ???
  14. [quote name='an-na']Arisek już u siebie:multi::multi::multi::multi::multi::multi:. Relacja z nowego domku powinna być niebawem :)[/QUOTE] :multi::multi::multi: teraz jeszcze tylko garść cudownych wiadomości z obecnego domciu :multi:Bądź szczęśliwy psiaczku :loveu:
  15. Z nadzieją zaglądam w oczekiwaniu na wieści z aktualnego domku ...
  16. Ja mimo wszystko byłabym szczęśliwa gdyby były na bieżąco wiadomości o Sabuni.
  17. :multi:Bardzo się cieszę :) Lili kochana psineczko będziesz miała kochający domek:multi:
  18. Cioteczko kochana jeśli tylko sytuacja Nelsona będzie pewna to z pewnością cioteczki się zgodzą i wpłaty zostaną przeniesione :) Na razie musimy jeszcze chwilkę przytrzymać wpłaty na koncie Nelsona. Musimy mieć pewność że Pan właściciel naprawdę dba o Nelsona.
  19. [quote name='Kava']dostalas pw?[/QUOTE] Tak dostałam. Jutro spróbuję się czegoś dowiedzieć.
  20. [quote name='Kava']napisze ci na pw, a tak dla wszystkich to byla szczecinska filia PKO[/QUOTE] Będę jutro w banku więc zapytam dokładnie. Próbowałam przed chwilą zadzwonić do PKO ale niestety nikt nie odbiera!!! Przecież to czyste złodziejstwo!!!
  21. [quote name='Kava']jak juz jestesmy przy kasie, to chcialabym sie poradzic/poskarzyc.... pomarudzic... otoz u mnie wyglada sprawa tak,ze przesylam euro.... do tej pory jakos to szlo ... oplaty oplatami zawsze tam cos uszczkneli... ale ostatnio jak wplacilam dla Deri i doszlo ponad 57 zlotych to bank zatrzymal sobie az 20 zlotych.... musze przyznac , ze mnie sieknelo... 20 zlotych to strasznie duzo forsy straconej.... i nie wiem czy to ten bank (PKO) jest takim zdziercom, czy moze jest jakas inna przyczyna...ale stracilam ochote na wysylki.... moze ktoras z was wyznaje sie w tym temacie? moze by ktoras popytala jak to jest? prosze.... ja chetnie sie dokladam .. ale w tej sytuacji trzeba sie namyslic co robic...[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: matko i córko !!!!!!!!! Chyba ktoś w tym banku oszalał :crazyeye::shake: Kochana przedstaw mi sytuację na jakiej zasadzie i skąd przesyłasz a ja dziś lub jutro będę w PKO więc zapytam :shake:
  22. [quote name='wojtuś']Kochani i ja jestem za tym, aby na razie nie poddawać narkozie czy usypiać już teraz Gwiazdki. Za pół roku, za rok - jak organizm sie wzmocni i odbuduje, Teraz mogłoby nie wytrzymać serce Suni - to nie jest jeszcze przecież w pełni zdrowy Psiak, nie znamy jej historii- jak była karmiona, spokojnie teraz poczekajmy. Katlis dzięki za sprawdzenie domku dla Stelci:) Kciuki trzymam;);)[/QUOTE] I ja się pod tym podpisuje :) Nie ma mowy podania w najbliższym czasie ponownie narkozy !!!
  23. [quote name='BERKANO']przy fantach na bazar możecie na mnie liczyć- dajcie znać jak będziecie tworzyć bazar to podeślę zdjęcia. A jak będziecie miały już jakiś hotelik zaklepany to zaoferuję jakąś stałą deklarację (musze jeszcze pomyśleć jak przekonać tz do kolejnej żeby mnie z chaupy nie wyrzucił ;-))[/QUOTE] Cioteczko przekonuj, przekonuj ;) jak nie prośbą to groźbą:diabloti: u mnie zawsze działa :eviltong:
×
×
  • Create New...