Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='ageralion']Hej :) Od nas to spory kawalek niestety, ale tak jak pisala AlfaLS, to bardzo blisko Stargardu. Zapytam dziewczyn czy nie maja kogos z tamtych okolic...[/QUOTE] Z całego serduszka dziękujemy :)
  2. [quote name='AlfaLS']Sprawdziłam, ze Szczecina to do tej miejscowości ok. 80 km. - to sporo. Ale zaraz popytam na miau czy jest ktoś ze Stargardu Szczecińskiego czy innych miast, które są bliżej. Wiem, ze ze Świdwina jest Nemko / a to już 40 km :lol:/ . Idę szukać :lol:[/QUOTE] Bardzo dziękuję kochana !!!!!!!:multi:
  3. Ja również zapiszę .....biedactwo maleńkie...
  4. Ona jest po prostu prześliczna:loveu: I ten słodki pychol ;) Nic tylko tulić, przytulać i całować takie cudo :loveu:
  5. Dziś rozmawiał chętnie :) widzę że znowu pojawiła się nadzieja na chęć współpracy z Pana strony ;) To mnie cieszy :):):)
  6. Zaglądam do sunieczki ......dziś przelałam grosik na podane konto ....niestety nie za wiele bo w tej chwili mnie nie stać :( Postaram się jeszcze coś dorzucić pod koniec miesiąca ;)
  7. [quote name='Celebrinfea']Ale super :) Trzymam kciuki za Stellę![/QUOTE] Kciuki mocno zaciskamy kochana ;)
  8. [quote name='wojtuś']Tak tak, pisze do: AlfaLS, agnieszka32, ageralion[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję :):):)
  9. [quote name='Bazyliszek']Przepraszam że dopiero teraz piszę ale trochę zalatana jestem :oops: Gwiazdeczka już po zabiegu wszytko jest dobrze ;)[/QUOTE] Klaudio a co z prześwietleniem stawów które miało być wykonane przy sterylizacji ? ustaliłam to osobiście z Panią weterynarz Gwiazdki.
  10. [quote name='wojtuś']Dzieki Klaudio:) Cieszę się;) Ale super:multi: Ze Szczecina mamy Cioteczkę [B]AlfaLS [/B]:):)[/QUOTE] Wojtuś wujaszku kochany możesz zapytać ? ;) bardzo proszę ;)
  11. Cioteczki wybaczcie ! Pilnie poszukujemy osoby z okolic Szczecina do sprawdzenie domku dla Oneczki Stellci. Miejscowość Węgorzewo! Cieszyno - Łobedzkie.
  12. Pan Miłosz do mnie oddzwonił jak wybrałam numer ze swojego aparatu ;) Nelson jest po wizycie u weterynarza ...dostał tabletki na stawy ...niestety mam dokładnej nazwy nie pamięta. 120 tabletek - kuracja 30 dniowa. Pani weterynarz poinformowała Pana że słabe łapy to typowe dla owczarka niemieckiego i ma go karmić 2 razy dziennie w małych ilościach. Nelson ma się dobrze ...jest spokojny, wesoły, chętnie spaceruje po ogródku. Kojec również mu się podoba. Duża ilość sierści została wyczesana i Nelson optycznie wygląda na nieco "chudszego" W wolnej chwili Pan Miłosz prześle mi zdjęcia Nelsona oraz kojca i warunków w których psiak przebywa. Na wizytę kontrolną mam jak najbardziej zgodę. Troszeczkę mnie uspokoił i kamień spadł mi z serca ;) chociaż na chwilkę :)
  13. Cioteczki kochane nasza Stellcia ma szansę na cudowny domek dzięki Ilon_n :multi: Duży wybieg ....do towarzystwa 8 letni owczarek niemiecki :multi: Pani jest cały czas w domu ...widziała zdjęcia Stellci i jest gotowa w każdej chwili zaadoptować naszą dziewczynkę :loveu: Szukamy osoby z okolic Szczecina która sprawdzi domek! Miejscowość Węgorzewo - Cieszyno - Łobezkie !!! Proszę rozsyłajcie gdzie się da !!! I trzymajmy mocno kciuki :multi:
  14. [quote name='ares-ka']Martiko, myślę że na dniach wystawimy jeszcze cegiełki-psiakom potrzebne wsparcie... Ale niesamowite jest to, jak ta psina jest radosna i jak cieszy się życiem A to jakby mało było nieszczęścia :(: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207708-Hope-po-wypadku-stan-tragiczny!!!Potrzebna-pomoc[/url]!!![/QUOTE] Bardzo się cieszę ......trzeba prosić wszędzie ...bo każda złotóweczka często jest na miarę złota!
  15. Kochany pycholek :loveu: Zdrowiej kochana sunieczko!!!
  16. Jutro zostaną obklejone plakacikami Czesterka bezpłatne słupy w Dąbrowie w centrum :) I niech nas tylko ktoś zerwie albo zaklei :mad: Nie radzę .....bo i tak powiesimy następne ;)
  17. zapisuję się u sunieczki ......jutro na spokojnie poczytam ....
  18. Oczywiście wizyta nie będzie zapowiedziana :)
  19. Kochana cioteczko nie zapeszajmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. Pieniążki miały czekać spokojnie na koncie Nelsona .....dotąd dopóki będziemy miały 100 % pewności że właściciel naprawdę dba o psiaka. Na razie bym ich nigdzie nie przekazywała!!!
  21. Mam nadzieję że tym razem odbierze ....ech....bardzo bym już chciała zobaczyć Nelsona :( Dlatego w sobotę zrobię sobie z belą wycieczkę :) ;)
  22. Cioteczki w takim razie ja zadzwonię jutro :) bo dziś to już za późno ;)
  23. [quote name='Bazyliszek']Oczywiście :) A tabletki niestety jeszcze nie może jutro dojdą ;)[/QUOTE] To jak dojdą proszę o informację ;) kurcze długo jak na polecony priorytet :(
×
×
  • Create New...