-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
pseudohodowla 9 psów w syfie potrzebne DT na CiTO
Martika&Aischa replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Zaglądam z nadzieją na dobre wiadomości ....... -
[quote name='Lu_Gosiak']Martika prosze wstrzymaj sie z zamawianiem do jutra, zobacze czy uda mi sie zalatwic cos taniej:) tez sie ciesze, ze doszlo do porozumenia - na pewno to korzystne dla psiaka:):) teraz trzeba Go poteznie rozreklamowac potrzebne podstawowe dane do ogloszen: -stosunek do ludzi, do dzieci - do innych psow - do kotow - zachowanie jak zostaje sam: czy niszczy cos, czy probuje przeskakiwac plot, czy umie chodzic na smyczy, czy zachwouje czystosc w domu[/QUOTE] Ok kochana :) Oczywiście cierpliwie poczekam ;)
-
Cioteczki i wujaszkowie jaką karmę dla Atoska mam zamówić ? Zrobić to przez allegro ?
-
[quote name='ilon_n']Stellunia może śmiało zameldować się w nowym domku w Cieszynie Łobeskim :) Wizyta wypadła bardzo pozytywnie. Tak jak zresztą przewidywałam po rozmowach telefonicznych z panią Izą, która bez wahania zdecydowała się z mężem na adopcję Stelli i teraz przygotowują się oboje na jej przyjęcie. Katlis zdała mi relację na gorąco. Bardzo dziękuję Kasi za przeprowadzenie wizyty i naoczną weryfikację warunków w jakich Stella zamieszka. Proszę księgową Stelli (Beatkaa) o uregulowanie należności za paliwo dla katlis. Numer konta katlis przekazałam do Martika@Aischa mailem. Można zacząć organizować logistykę, optymalnie do najbliższego weekendu :)[/QUOTE] Wspaniałe wiadomości:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:ależ się cieszę :multi: Stellciu kochana wymarzony domek czeka :multi:
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie niestety nie było ..ja po prostu nie mogłam jechać w ten weekend ale umówione jesteśmy z bela51 że pojedziemy na pewno wkrótce. -
[quote name='ladySwallow']To ta morfologia to była jakaś zaawansowana, z nietypowymi badaniami? Macie gdzieś wyniki? Nie wiem, u nas w Lublinie niby drogo, a morfologia to 20 zł...[/QUOTE] Ja również za morfologię u siebie w klinice weterynaryjnej płacę 20 zł. Ubranko po sterylizacji dostałam za darmo. Wyniki morfologii miała wkleić Klaudia.
-
[quote name='wojtuś']Beatko Kochana:loveu: I jeszcze dalej: Sterylizacja kosztowała 260 zł - Klaudia ma dofinansowanie dla Gwiazdy 150 zł Można na ten sam Rachunek: 1.[B] Przelać różnicę czyli 110 zł od nas do Wetki[/B] 2. Klaudia też przedstawi oryginał tego Rachunku i zostanie przelane do Wetki "od niej" dofinansowanie 150 zł[/QUOTE] Wojtuś dla nasz jest rachunek w kwocie 260 zł .....to koszt pół sterylizacji .....kołnierz......morfologia! Drugi rachunek został wystawiony na 150 zł Razem 410 zł - niestety :(
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']No wiem , ale dlaczego od narkozy do narkozy aż taka przerwa? Czy Gwiazda miała jakieś problemy z wybudzaniem bądź samą narkozą? A co gdyby potrzebna była nagle jakaś operacja u niej...tez by trzeba było czekać? Nie chodzi mi o to aby teraz od razu robić prześwietlenie, ale czy gdyby zrobić je za miesiąc - dwa, to tak bardzo by to jej zaszkodziło? Może by skonsultować to z wetem Veni & vini np...bo wybaczcie, ale decyzje wetki , która teraz leczy Gwiazdę nie są jak dla mnie godne zaufania.[/QUOTE] Wiem że najlepiej było by odczekać między kolejnymi narkozami .......zawsze istnieje ryzyko że psiak się nie wybudzi. Nawet młode, zdrowe psiaki potrafią nie przeżyć jednej narkozy. Więc dobrze by było odczekać jednak dłuższą chwilę aby organizm Gwiazdy się zregenerował.
-
[quote name='ladySwallow']Tak, ale skoro facet ma doświadczenie, to jednak przewyższa swoimi umiejętnosciami diagnostycznymi wetkę, która tego doswiadczenia czy specjalizacji w tym kierunku nie ma - stąd warto zasięgnąć jego opinii. Argument o wiezieniu psa w upale jest śmieszny, bo istnieje jeszcze klimatyzacja itd. Swoją drogą, kiedy bedzie można liczyć na jakieś zdjęcia z DT? Strasznie mało tutaj bazyliszek, nie pisze, co u psa, jak jego zachowanie, do jakiego domu może iść - przecież ten pies ma znaleźć DS, nie tak?[/QUOTE] Dlatego jeszcze raz pytam .....co nam da diagnoza na oko ???? Podejrzenie ???? Czy weterynarz da nam gwarancje że jego diagnoza jest trafna ??? Przecież Gwiazda jest chwile po sterylizacji....co na pewno było dla niej strasznym stresem. Teraz jak ją zawieziemy zafundujemy jej tylko i wyłącznie dodatkowy stres. Wiesz ja znam specjalistów też doskonałych i polecanych którzy na podstawie zdjęcia potrafili stwierdzić u psiaka raka kości ......a ostatecznie po konsultacji z innym specjalistą okazało się że psiak ma stan zapalny kości. A my chcemy na podstawie domysłów mieć postawioną trafną diagnozę? Będziemy leczyły Gwiazdę na podstawie domysłów i podejrzeń ? Ja jestem za tym żeby dać jej złapać oddech i wtedy wykonać zdjęcie. A co do upałów ....mój psiak osobiście bardzo źle je znosi choć jest zdrowym psiakiem.
-
[quote name='ladySwallow']Oby tylko za sześć miesięcy nie było za późno na działanie.[/QUOTE] Czy podanie diagnozy na oko będzie dla nas gwarancją w jakim stanie są w tej chwili stawy Gwiazdy ??? I tak prześwietlenie trzeba będzie wykonać aby ewentualnie potwierdzić wcześniejszą diagnozę. Ewentualnie możemy pokazać ją u specjalisty ale z pewnością nie zastąpi to prześwietlenia.
-
Dziewczyny kochane pozwoliłam sobie ten pomysł skonsultować ze specjalistą od owczarków niemieckich. Zupełnie mi to odradzono. Pomyślmy .......Przecież nikt nie da nam 100% gwarancji postawionej diagnozy. I tak będziemy musiały to potwierdzić prześwietleniem i dokładnym opisem aby być pewnym. W tej chwili Gwiazda jeszcze nie doszła do siebie po sterylizacji. Nie ma sensu znowu ją stresować i wieźć kawał drogi w tym upale. Po prostu szkoda psiaka. Powinnyśmy spokojnie poczekać 6 miesięcy i wówczas przewieźć ją do specjalisty na prześwietlenie stawów do Torunia ...tak jak proponuje cioteczka. Lekarz sprawdzony, zaufany, polecony. Ale nie teraz dziewczyny. Dajmy jej odetchnąć po sterylizacji i zróbmy porządne prześwietlenie. A w tej chwili musimy o nią zadbać .....odpowiednia karma, tabletki, ograniczenie ruchu.
-
Podniesiemy sunieczkę:multi:
-
Historia Spaniela, która ma szczęśliwe zakończenie. MA DOM.
Martika&Aischa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Zaglądam z nadzieją na dobre wiadomości ......... -
[quote name='arabiansaneta']A jakby tak zmienić tytuł? Na: Misiek-pies-który-miał- być-powieszony? To chyba lepiej oddaje sytuację, przecież teraz nikt już nie zamierza go wieszać?[/QUOTE] Popieram! Tytuł najwyższa pora zmienić :) Szukamy DS ...potrzebne deklaracje. Misiek pies do powieszenia to już całe szczęście przeszłość !
-
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Martika&Aischa replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']To ja się teraz ujawnię i napiszę, że życzę wszystkim bidulom takiego happy endu jaki mamy tu! Z Zapartym tchem śledziłam i teraz śledzę losy niuni, a opowieści Kajki są jak narkotyk ;) Gdybym mogła, przychyliłabym Wam Nieba, a że nie mogę, to ślę najszczersze, najpiękniejsze myśli i życzenia wszystkiego co najlepsze. A gdybyście miały pomysł co zrobić z cudowną, zdrową sunią ON: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TdgVP_76FxI/AAAAAAABKXA/Fzr19ol6WwE/s600/P1110145.JPG[/IMG] Która siedzi w schronir i może trafić dosłownie wszędzie, dajcie mi proszę znać: 661 955 880[/QUOTE] Matko jaka ona jest śliczna :( Ludzie serca nie mają żeby takiego psiaka oddać do schroniska :( Cioteczko Ilon_n pomaga w adopcji owaczarków pytałaś czy nie miała by domku dla dziewczynki ??? Albo żeby miała ją na uwadze ??? -
Jeśli tylko ustalimy gdzie będzie przebywał nasz Atosek oczywiście zaraz zamawiam karmę na allegro i przesyłam na podany adres .......:)
-
[quote name='sacred PIRANHA']Ja myślę, ze jedyne co teraz można zrobić to profilaktyka...suplementacja i ograniczanie ruchu, jakaś woda...profilaktyka jej nie zaszkodzi...[/QUOTE] O pływaniu nie ma mowy choć na stawy z pewnością było by to wskazane. Jednak przewlekły stan zapalny uszu i liczne jego zaniedbania nie pozwalają jej na to!
-
Pięknie zapraszamy na nowy bazarek dla Atoska !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208176-Ciuszki-Next-...vero-moda-...kosmetyki-...dodatki-dla-Atoska[/URL]
-
Historia Spaniela, która ma szczęśliwe zakończenie. MA DOM.
Martika&Aischa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jak się cieszę że u Spanielka w końcu coś się ruszyło :) I skarbnika chłopak ma :multi: Jutro porozsyłam wątek z prośbą o przybycie :) -
[quote name='Rodzinkowo']Dzisiaj byłem u Henia i Mysiek jest nie do poznania. Biega po łąkach i polach już nie na smyczy. Reaguje na zawołania, wraca radośnie kręcąc ogonem. Zakolegował się z Foxem i Tobim. Widać że się zaaklimatyzował. Po zdjęcia proszę uśmiechać się do Danaves (ja jeszcze nie potrafię wstawiać na wątek).[/QUOTE] Takie informacje cieszą najbardziej :) Cioteczko uśmiechamy się o zdjęcia naszego Misia ;)