-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Będę spokojniejsza jak Atosek zostanie już odebrany :( nie ma chłopak szczęścia :(
-
[quote name='wojtuś']Kochani Rozmawiałem z Toyotą, Lu_Gosiak i Martiką. [B]Atosa musimy zabrać[/B] - to miejsce niestety się nie sprawdziło, nasz błąd że wcześniej nikt nie podjechał na wizytę, miało być super i Atos miał mieć nawet w przyszłości DS - ale niestety - to nie miejsce dla niego. Plan byłby taki; awaryjnie Toyota ma kojec - może tam umieścić Atosa, my pomagamy z karmą bo sama nie da rady, jednocześnie szukamy od razu innego miejsca dla Atosa - czy hoteliku czy DT. Toyota ma plan, może nawet jutro zabrać Atosa do siebie. Toyoto czy tak? Nie możemy dłużej nic nie mówić. Kochani - zabieramy Atosa z tego miejsca[/QUOTE] Podpisuje się pod każdym słowem. Atoska trzeba jak najszybciej zabrać i szukać BDT najlepiej :( a jeśli się nie uda do DT lub hotelik.
-
[quote name='Inez de Villaro']jeżeli pies ma dysplazję, tak jak pisałyście ( a nie widziałam, jak stawia tylne łapy) to z czasem będzie sie niestety pogarszać...jeżeli już w tak młodym wieku źle sie porusza (czytałam, że ma 3 lata) to z powazna dysplazja nie pożyje długo... radzę iść do specjalisty, bo jak na razie to chyba troszę na oko te diagnozy odnośnie stawów są stawiane. Jezeli pies ma trudności z tylnymi łapami, to albo 1. kręgosłup 2. dysplazja jedno z dwojga, a obie przypadłości z czasem pogarszają stan psa, same tabletki stawowe nie pomogą... tak czy siak, psa trzeba dobrze zdiagnozować...i to szybko, bo stan może pogorszyć się z dnia na dzień...[/QUOTE] Dlatego tak bardzo żałuję że nie zostało wykonane prześwietleniem stawów przy sterylizacji. Wiedzielibyśmy dużo więcej. W tej chwili wykonanie prześwietlenia z narkozą jest niemożliwe bo nie wiadomo czy Gwiazda by to wytrzymała.
-
[quote name='agaga21']czy tu jest jakaś banda przedszkolaków??? dysplazja stawów nie przechodzi ot tak! radze zmienić weta i używać mózgu od czasu do czasu.[/QUOTE] A kto napisał że przeszła ??? To że nie włóczy tyłem jak jeszcze 2 tygodnie temu nie znaczy że została cudownie uzdrowiona! A uwagi tego typu są conajmniej nie na miejscu !!!
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']a na jakiej podstawie stwierdziła , że stawy ok nie robiąc prześwietlenia? widziałam jak suka chodzi , gdy była odbierana -nikt mi nie powie , że stawy się naprawiły tak sobie same....[/QUOTE] Mówiąc na razie jest dobrze mam na myśli że Gwiazda chodząc nie kuleje !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli nie potrzebne w tej chwili są tabetki przeciwzapalne które wykańczają jej układ pokarmowy!!! Nikt nie twierdzi że dysplazja przeszła czy nagle Gwiazda została cudownie uzdrowiona!!!
-
Rozmawiałam dziś z weterynarz Gwiazdki - wiadomości są dobre :) Gwiazdka sterylizację zniosła bardzo dobrze :) Do stawów na chwilę obecną Pani Marta też nie ma żadnych uwag :) jak na razie żadne tabletki przeciwzapalne nie będą podawane bo nie są potrzebne :multi: I oby było tak dalej :) Pani Marta obiecała że będzie z nami konsultowała na bieżąco zdrowie naszej Gwiazdeczki :):):)
-
[quote name='Celebrinfea']Oj tak :) A to już kiedy w ten weekend?[/QUOTE] Wizyta kontrolna będzie w niedzielę :) a Stellcia miałaby jechać do Państwa ewentualnie w weekend za tydzień :) Pani bardzo zależy żeby mąż był przy wprowadzeniu Stellci do domciu :) W tygodniu pracuje poza miejscem zamieszkania i nie wybaczył by Pani gdyby go nie było jak psiak nasz kochany przyjedzie do domciu:)
-
[quote name='gorki330']U Stelli wszystko ok , grzeczna , apetyt dopisuje , u nas upały więc psiaki leniwe i tylko szukają ochłody . W przyszłym tygodniu szczepienia i fryzjer .[/QUOTE] Dziękujemy bardzo Kasiu :) Buziaki dla naszej Stellci kochanej:loveu: No i trzymamy kciuki żeby Stellci domek okazał się tym wymarzonym :):):)
-
[quote name='Agnieszka_K']np tu jest bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207695-Bazarek-og%C5%82oszeniowy20-40-60-80szt.-Celem-znalezienia-domu-dla-Beza-i-Kropy-15.06-g15[/url][/QUOTE] Ada cioteczko czy finanse Cezarka pozwalają na wykup pakietu ogłoszeń ???
-
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
Zdecydowanie popieram. Tu ostateczną decyzję musi podjąć weterynarz. Trzeba to dobrze przemyśleć. -
[quote name='kaja69']U Atoska wszystko w porządeczku...Nie miałam czasu w tygodniu podskoczyc do niego,zrobię to w wekend...[/QUOTE] Pięknie prosimy o foteczki chłopaka ;) i garść świeżych informacji weekendowych ;)
-
pseudohodowla 9 psów w syfie potrzebne DT na CiTO
Martika&Aischa replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie .......zapisuję....to się w głowie nie mieści jak żyją te biedne psiaki:shake: -
[quote name='Ada-jeje']Nie wiem czy wozek zaakceptowal, nie jestem w stanie tego sprawdzic, ale raczej watpie zeby ktos zaprzegal Cezarka do wozka. Wczoraj wybierala sie Kasiek do Cezarka, choc nic na watku nie napisala, wiec nie wiem czy byla. Cezarek i pozostale 4 psiaki maja czas do konca czerwca. Umowa pomiedzy DT zostala rozwiazana.[/QUOTE] O matko :( cioteczki kochane kto umie robić ogłoszenia ??? :( ja niestety nie mam o nich pojęcia :(:(:(
-
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
Martika&Aischa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anubis_spa']Witam, Arisek jest już po pierwszej nocy w swoim nowym domku. Dzisiejszy dzień spędził razem ze mną w spa a po południu odebrała go mama :) Arisek macha ogonem na nas nawet już się trochę uśmiecha :) Ktoś wcześniej pisał że woli mężczyzn, wcale nie! Mojego chłopaka się boi, ale za to babcię sobie upodobał od razu :) Zdjęć na razie nie mamy ale postaram się dodać jak najszybciej :) p.s Nie męczyłam go zabiegami w salonie, towarzyszył mi dzisiaj tylko, bo nie chciałam żeby od razu został sam w domku. Na razie musi się ze mną oswoić bo nie chcę żeby uważał mnie od razu za najgorszą czarownicę jak wsadzę go do wanny i będę go strzyc :) Pozdrawiam :)[/QUOTE] Witamy na wątku :loveu: Pisz kochana jak najczęściej i w miarę możliwości poprosimy pięknie o zdjęcia ;) Arisku kochany psiaczku bądź szczęśliwy w nowym domciu :multi: -
[quote name='Lu_Gosiak']co u Atoska słychac??[/QUOTE] Dołącze się do pytania :)
-
[quote name='Ada-jeje']W Krakowie gabinet ktorego probuje zdobyc nr. tel. operowal juz oczko naszej babci Azy ktorej obecna wlascicielka jest Lintie. Pierwsza operacje na oczko miala robiona u nas w Chrzanowie, po jakims czasie guzek sie odnowil. Lintie drugi zabieg robila w Krakowie i staruszka juz poltora roku po drugiej operacji i jest wszystko ok. Dlatego chce poddac operacji Cezarka w sprawdzonym juz gabinecie, ale bede pamietac o Twojej propozycji.[/QUOTE] Super kochana !!! W takim razie trzymam mocno kciuki aby udało się dodzwonić i jak najszybciej zawieźć tam naszego chłopaka :) A jak spacery na wózeczku ? Cezarek już zaakceptował swój nowy pojazd ? ;)
-
[quote name='Ada-jeje']Jedyne dobre wiadomosci ktore splywaja dla Cezarka to pieniazki od KRZYSZTOF TADEUSZ Z. WARSZAWA [B]5,00 PLN, [/B]ANNA KATOWICE marylinmonroe1 - numer 1605156099 [B]10,00 PLN, [/B]KAROLINA B. LIBIĄŻ [B]25,00 PLN.[/B] [B]Minus 42 zł.[/B] buciki, [B]86,60 zł.[/B] nivalin. Probuje zlapac kontakt z Lintie, aby zdobyc nr. tel. do weta w Krakowie do zoperowania oczka naszego bidaka, bo chyba mu to przeszkadza. Wczoraj znow zauwazylam ropke w kaciku tego oczka. Niestety nie udalo mi sie dodzwonic dzis do Lintie. Bede probowac jutro.[/QUOTE] Kochana a może bliżej ......Dąbrowa Górnicza ??? Renomowana klinika....kontakt zawsze i nigdy żadnych problemów w komunikacji i cały "zestaw" lekarzy specjalistów do dyspozycji. Łącznie ze szpitalikiem i dyżurami całodobowymi ? Kochana ......ja tylko głośno myślę ;)
-
Młody labek z krótkiego łańcucha - SZCZĘŚLIWY w nowym domu
Martika&Aischa replied to betka's topic in Już w nowym domu
Ostatnie zdjęcie mnie powaliło :D Coż za relaks :D Kochany Snikersik :loveu: -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Martika&Aischa replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Ja już wchodząc tu nie ryczę ;) Ja się uśmiecham od ucha do ucha !!! Sabunia z dnia na dzień jest coraz piękniejsza:loveu: A facet który stwierdził że Sabula jest brzydka powinien jak najszybciej skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą ;)