[quote name='Roszpunka']Chwilkę to jeszcze potrwa, zanim jej przejdzie :evil_lol:
Gdyby miała zostać u nas dłużej, pomyślę nad kupnem transporterka - lubi takie chować się w ciasne miejsca i jest spokojniejsza, poza tym, jazdę samochodem znosi lepiej, kiedy ilość bodźców jest mocno ograniczona, byłaby więc korzyść "dwa w jednym". Oczywiście ilość pochłanianych gryzaczków wszelkiej maści jest niewiarygodna :crazyeye:[/QUOTE]
Cioteczko roczek minie jak z bicza strzelił ;):evil_lol: