-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Niewidzialna Alfa już nie musi się chować w kącie budy! :)
Martika&Aischa replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Cioteczki proszę zajrzyjcie do ONka którego czeka pewna śmierć jeśli nie zdążymy mu pomóc :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210980[/URL] -
Cioteczki błagam zajrzyjcie do ONka którego czeka wywóz i pewna śmierć jeśli mu nie pomożemy :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210980[/URL]
-
Niewidzialna Alfa już nie musi się chować w kącie budy! :)
Martika&Aischa replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Wspaniały tekst :) teraz mocno zaciskamy kciuki aby Alfa jak najszybciej znalazła domek i kochającego człowieka :* -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
najważniejsze że już zapalenie jest leczone ....mam nadzieję że wszystko wróci do normy bo strasznie się martwię :( jak się pojawi Beatka przeleje pieniążki za lekarstwa. Trzymaj się Misiaczku dzielnie :* -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
Martika&Aischa replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Najlepszym rozwiązaniem by było aby w pierwszym poście wstawić zdjęcia psiaków i kociaków które są do adopcji z krótkimi opisami ....którym szukamy domów i które pilnie potrzebują DT. -
Niewidzialna Alfa już nie musi się chować w kącie budy! :)
Martika&Aischa replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='sunia2000']Naszą niewidzialną sukę dziś widziałam kilka razy, a może inaczej, nie widziałam jej tylko raz:) Rozszczekała się trochę, stała przy kratach i ciągle hau, hau i hau:)[/QUOTE] I bardzo dobrze niech szczeka i się pokazuje jak najczęściej ..niech zwraca na siebie uwagę ...szczekając jaka jestem piękna ...tylko popatrz człowieku ;) ....pewnie poczuła się pewniej po przeniesieniu do innego boksu :) -
NAMI za TM. Bahia rozbójniczka i cierpliwa Sonia.
Martika&Aischa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Namisiowy blog ciągle żyje. :) Jak czytam te wpisy, to sobie wyobrażam, jak Nami tam po drugiej stronie, pływa w wielkim oceanie i objada się schabowymi, ale na pewno tęskni za Sonią, za swoimi ludźmi. Jak dobrze, że ich miał...[/QUOTE] Wierzymy że tak właśnie jest po drugiej stronie .....Nami na pewno patrzy na nas z góry i wie że kiedyś się z nim wszystkie spotkamy a on przywita nas merdając ogonkiem .... -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czarodziejko kup wszystko co potrzeba .....Misiu pieniążki ma na leczenie i awaryjne sytuacje....trzeba mu pomóc jak najszybciej :( dobrze że chociaż opuchlizna zniknęła :( -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
Martika&Aischa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Najważniejsze tak jak piszesz trzeba go zdiagnozować aby nie zarażał reszty psiaków. Nawet jak pojedzie do Czarodziejki to zawsze można ogłaszać i szukać mu domku. Ale to dopiero po leczeniu bo w tym stanie na pewno nie :( -
Niewidzialna Alfa już nie musi się chować w kącie budy! :)
Martika&Aischa replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Basiu, spróbuję sprostać tym wymaganiom, ale za efekt nie gwarantuję, bo ostatnio wena mnie opuściła. Jestem w jakimś "dole" psychicznym. Napiszę tekst i porobię trochę ogłoszeń. Tylko dobrze byłoby, aby zrobić Alfie ładne zdjęcia, najlepiej na spacerkach, z zbliżeniu, może kilka portretowych...[/QUOTE] Cioteczko czekamy niecierpliwie i trzymamy kciuki za przypływ weny ;) -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
Martika&Aischa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tak dokładnie jak pisze inga - koszt 300 zł .....wspaniałe warunki .....cudowna opieka ...raj dla psiaków. U Czarodziejki przebywają staruszki ale może zgodziłaby się przyjąć ONka po takich przejściach...sytuacja jest na pewno wyjątkowa :( Ten psiak natychmiast potrzebuje pomocy. Trzeba by jednak najpierw go zdiagnozować .....tam jest mnóstwo starszych psiaków .... -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli jest stan zapalny to na pewno bez antybiotyku się nie obędzie i środków przeciwbólowych ......trzeba to paskudztwo jak najszybciej rozgonić...może nawet usunąć jakiś ząb ....poczekajmy spokojnie co napisze Czarodziejka. -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekam na wiadomości co poradził wet ......wyobrażam sobie jak to musi bardzo boleć :( -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Martika&Aischa replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najważniejsze aby Misia jak najszybciej zobaczył wet :shake: Trzeba pozbyć się natychmiast tego paskudztwa :( Z niecierpliwością czekam na wiadomości :( Wyobrażam sobie jak to może boleć staruszka ...ech... -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Martika&Aischa replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Fotki rewelacja :) psiaki przepiękne :) -
Niewidzialna Alfa już nie musi się chować w kącie budy! :)
Martika&Aischa replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Podniosę i zaproszę do naszej kochanej Alfy :) cioteczki która ma polot w pisaniu ogłoszeń !!!??? Prosimy o przybycie na wątek ;) -
Zaglądam do Emeczki w oczekiwaniu na wspaniałe wieści :)