Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Cioteczki proszę zajrzyjcie do ONka którego czeka pewna śmierć jeśli nie zdążymy :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210980[/URL]
  2. Cioteczki proszę zajrzyjcie do ONka którego czeka pewna śmierć jeśli nie zdążymy mu pomóc :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210980[/URL]
  3. Cioteczki błagam zajrzyjcie do ONka którego czeka wywóz i pewna śmierć jeśli mu nie pomożemy :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210980[/URL]
  4. Belu już biegnę rozsyłać wątek i szukać pomocy :(
  5. Wspaniały tekst :) teraz mocno zaciskamy kciuki aby Alfa jak najszybciej znalazła domek i kochającego człowieka :*
  6. Dawno mnie tu nie było a tu takie cudowne wiadomości:multi: Ben wygląda bardzo dostojnie :loveu: i po oczkach widać jaki jest szczęśliwy :loveu: Wygrałeś psiaczku los na loterii :lol:
  7. najważniejsze że już zapalenie jest leczone ....mam nadzieję że wszystko wróci do normy bo strasznie się martwię :( jak się pojawi Beatka przeleje pieniążki za lekarstwa. Trzymaj się Misiaczku dzielnie :*
  8. Domi spróbujmy bo sunia chwyta ze serce :( załóż jej proszę wątek ...jak się nie uda ? trudno! ale będziemy spokojne że przynajmniej próbowałyśmy!!!
  9. Najlepszym rozwiązaniem by było aby w pierwszym poście wstawić zdjęcia psiaków i kociaków które są do adopcji z krótkimi opisami ....którym szukamy domów i które pilnie potrzebują DT.
  10. [quote name='sunia2000']Naszą niewidzialną sukę dziś widziałam kilka razy, a może inaczej, nie widziałam jej tylko raz:) Rozszczekała się trochę, stała przy kratach i ciągle hau, hau i hau:)[/QUOTE] I bardzo dobrze niech szczeka i się pokazuje jak najczęściej ..niech zwraca na siebie uwagę ...szczekając jaka jestem piękna ...tylko popatrz człowieku ;) ....pewnie poczuła się pewniej po przeniesieniu do innego boksu :)
  11. Belu załóż wątek a zdjęcia może uda się później dołożyć ...trzeba ratować tego psiaka :(
  12. [quote name='Bjuta']Namisiowy blog ciągle żyje. :) Jak czytam te wpisy, to sobie wyobrażam, jak Nami tam po drugiej stronie, pływa w wielkim oceanie i objada się schabowymi, ale na pewno tęskni za Sonią, za swoimi ludźmi. Jak dobrze, że ich miał...[/QUOTE] Wierzymy że tak właśnie jest po drugiej stronie .....Nami na pewno patrzy na nas z góry i wie że kiedyś się z nim wszystkie spotkamy a on przywita nas merdając ogonkiem ....
  13. Czarodziejko kup wszystko co potrzeba .....Misiu pieniążki ma na leczenie i awaryjne sytuacje....trzeba mu pomóc jak najszybciej :( dobrze że chociaż opuchlizna zniknęła :(
  14. Najważniejsze tak jak piszesz trzeba go zdiagnozować aby nie zarażał reszty psiaków. Nawet jak pojedzie do Czarodziejki to zawsze można ogłaszać i szukać mu domku. Ale to dopiero po leczeniu bo w tym stanie na pewno nie :(
  15. [quote name='Havanka']Basiu, spróbuję sprostać tym wymaganiom, ale za efekt nie gwarantuję, bo ostatnio wena mnie opuściła. Jestem w jakimś "dole" psychicznym. Napiszę tekst i porobię trochę ogłoszeń. Tylko dobrze byłoby, aby zrobić Alfie ładne zdjęcia, najlepiej na spacerkach, z zbliżeniu, może kilka portretowych...[/QUOTE] Cioteczko czekamy niecierpliwie i trzymamy kciuki za przypływ weny ;)
  16. Tak dokładnie jak pisze inga - koszt 300 zł .....wspaniałe warunki .....cudowna opieka ...raj dla psiaków. U Czarodziejki przebywają staruszki ale może zgodziłaby się przyjąć ONka po takich przejściach...sytuacja jest na pewno wyjątkowa :( Ten psiak natychmiast potrzebuje pomocy. Trzeba by jednak najpierw go zdiagnozować .....tam jest mnóstwo starszych psiaków ....
  17. Jeśli jest stan zapalny to na pewno bez antybiotyku się nie obędzie i środków przeciwbólowych ......trzeba to paskudztwo jak najszybciej rozgonić...może nawet usunąć jakiś ząb ....poczekajmy spokojnie co napisze Czarodziejka.
  18. czekam na wiadomości co poradził wet ......wyobrażam sobie jak to musi bardzo boleć :(
  19. Najważniejsze aby Misia jak najszybciej zobaczył wet :shake: Trzeba pozbyć się natychmiast tego paskudztwa :( Z niecierpliwością czekam na wiadomości :( Wyobrażam sobie jak to może boleć staruszka ...ech...
  20. Morisek pięknieje z dnia na dzień :) a Duk i opowieść o nim i jego ostatnich chwilach wzrusza do łez :(
  21. trudno pogodzić się ze śmiercią :(:(:( jedyne pocieszenie to takie że Duk już biega szczęśliwy i wolny od bólu :( Żegnaj psiaczku :*
  22. :(:(:( płaczę i nie potrafię znaleźć słów ......psiaczku kochany :( biegaj szczęśliwy za TM :(
  23. Podniosę i zaproszę do naszej kochanej Alfy :) cioteczki która ma polot w pisaniu ogłoszeń !!!??? Prosimy o przybycie na wątek ;)
  24. Zaglądam do Emeczki w oczekiwaniu na wspaniałe wieści :)
×
×
  • Create New...