Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='Agata69']Azja jest na Mokotowie, mieszka z pania i druga labradorką. Mam nadzieje, ze bedzie OK.[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki aby to był ten właściwy domek :):thumbs:
  2. [quote name='anett']kurcze nie za dobrze... Brooklyn warczy, przy ludziach non stop odgania Bostona - całą noc generalnie nie spały, wszyscy muszą ochłonąć, zobaczymy... Beatko ogromnie Ci dziękuję za bazarek!!!:loveu::loveu:[/QUOTE] Brooklyn pewnie zazdrosny o Bostona ........mam nadzieję że Państwo zapanują nad nim i psiaki będą żyły w zgodzie :)
  3. Zdrowiej sunieczko kochana :* kciuki mocno zaciśnięte za sunię!
  4. I ja zaglądam do Sakula :)
  5. Wierzę że z dnia na dzień będzie coraz lepiej :) trzymam mocno kciuki za chłopaka :*
  6. Zdjęcia kociaka z psiakiem rewelacyjne :) kociak jest po prostu świetny :)
  7. Tak to prawda u Czarodziejki staruszki mają raj na ziemi ......tylko wciąż problem z pieniążkami :(
  8. Trzymam mocno kciuki za chłopaków :* tyle czasu ze sobą spędziły.....więc miejmy nadzieję że się dogadają :)
  9. Szukamy dla Gwiazdeczki najcudowniejszego miejsca na ziemi :) choć trudno będzie znaleźć miejsce lepsze od akutalnego ;)
  10. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.humorpage.pl/obrazki/d/696_dwa_koty_jeden_wsadzil_glowe_w_plot_a_drugi_wystawil.jpg[/IMG] :multi::loveu:ciotenka Malgonia sie wpisala juhuuuuuuuuuuuuuuuu:multi::multi:Lilunia cudownaaaaaaa, my z ciotenka wpadniemy oczywiscie kochaniiiii:multi::loveu:ciociu Martiko&Aiszunku - grzej tego porszaka swego i jedziemyyy na zwiedzinki odwiedzinki , kiedy tylko mozesz:painting::iloveyou:pozdrawiamy domus calusi Lileczkowy:loveu::cool2::thumbs:bedzie dobrze kochani![/QUOTE] Ewunia tym razem pojedziemy POLONEZEM :cool3::evil_lol:
  11. Jestem i ja na zaproszenie Ewuni :( ech ....biedna psinka :(
  12. Wspaniałe wiadomości :)
  13. Zapisuję sunię i będę rozsyłała........
  14. [quote name='toyota']Przesłałam Atosowi 20 zł.[/QUOTE] Jak tylko dojdą zaraz poinformuję i uzupełnię w rozliczeniach :)
  15. :( biedna sunia :( trzymam mocno kciuki za dziewczynke ....
  16. Cioteczki jak podejmiecie decyzję zaraz zamówię karmę i jak zwykle poleci do Ani kurierem bezpłatnym :)No i najważniejsze czy kupujemy tą samą co ostanio ??? Atosek chyba nie bardzo chciał ją jeść z tego co pamiętam:roll:
  17. Najważniejsze że będzie gdzie Atoska zabrać :) musimy w takim razie zadbać o finanse Atoska żebyśmy mieli z czego zakupić mu karmę i opłacić na spokojnie hotelik :( ech...może po wakacjach się coś ruszy:roll: a może któraś cioteczka wystawiła by bazarek dla Atoska ???
×
×
  • Create New...