Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!:) :) :)
  2. oj tak tak czekamy coraz bardziej niecierpliwie ;)
  3. zaciskam z całych sił po cichutku kibicując :) :) :)
  4. Dla Czupurka 313 zł 90 gr z bazarku :) pięknie proszę o przesłanie na PW numeru konta a jak pieniążki dolecą o potwierdzenie również na bazaru :) Dziękuję :) Podaję link do bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147431-rozliczamy-misz-masz-dla-staruszka-czupurka-2506-2000/#entry16266104
  5. zaglądam do Helenki z nadzieją że w końcu znajdzie dziewczyna super dom!!!
  6. słoneczko kochane :) :) :)
  7. i ja i ja i ja :) trzymam i nie puszczam ;)
  8. zatem czekam (NIE) cierpliwie na wieści i oby były tylko optymistyczne. Zaciskam z całych sił !!!!!!! :)
  9. zaciskam z całych sił za zdrowie Luneczki :* :)
  10. jejku jaka ślicznotka :) zapiszę sobie sunieczkę :) cudna jest :)
  11. Dziewczynki naszego Marsika najprawdopodobniej czeka niebawem operacja usunięcia guzka :( Marsik ma słabe serduszko więc decyzja jeszcze nie zapadła :( czekamy na decyzję Pani dr Zawolik która już wcześniej operowała naszego staruszka.
  12. zaglądam sobie do naszego przystojniaka ogrodnika ;)
  13. i ja zostawiam buziaczka dla Tomisia :)
  14. zapraszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148054-fashion-by-milady-vii-edycja-0608-2000-zapraszamy/?p=16318338
  15. Zapraszamy na bazarek dla Czarnuszka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148054-fashion-by-milady-vii-edycja-0608-2000-zapraszamy/?p=16318338
  16. znalazłam numerek konta do cioci Aimez :) bank ten sam więc pieniążki z pewnością już na koncie :) czekam zatem cierpliwie na potwierdzenie i na wątku i na bazarku abym mogła go ostatecznie rozliczyć i zamknąć :)
  17. kolejna bieda z Cieszyna :( dziewczynki i chłopcy proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania...makuje-wolność/
×
×
  • Create New...