Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. tak tak tak :) Mentosek jutro po południu jedzie do nowego domku :) będę prosiła o zdjęcia i wieści z nowego domku :)
  2. ogromnie się cieszę :) i bardzo bardzo Wam dziękuję kochane dziewczynki :* :) że jesteście z nami i naszymi psiakami :* że zawsze służycie pomocą i dobrą radą :* Jesteście dla nas ogromnym wsparciem :*:*:* :) Dziękujemy :* :)
  3. no nie wierzę :) dogo znów żyje :) no to podnosimy Kapselka :)
  4. Dziewczynki kochane decyzja miała zapaść jutro ale już dziś Pan zadzwonił do Pani Agnieszki że są gotowi na adopcję Mentoska !!!!!!!! :) Pani Agnieszka zapytała czy to jest ich wspólna decyzja i Pan potwierdził że jak najbardziej !!!!! :) :) :) W piątek Mentosek zamieszka w Sosnowcu :) :) :) Strasznie się cieszę i mam nadzieję że Mentosek skradnie również serducho Pani :) I żyli długo i szczęśliwie ;) I niech się spełni :) Teraz mam nadzieję kolej na naszego kochanego Kapselka!!! Oby i jemu się poszczęściło :)
  5. Pani nie jest pewna czy Mentosek się jej podoba ;) przynajmniej takie sprawiała wrażenie.
  6. Pani nie jest pewna czy Mentosek się jej podoba ;) przynajmniej takie sprawiała wrażenie.
  7. Dziewczynki kochane wizyta się odbyła. Mentosek był bardzo zestresowany ale stanął na wysokości zadania. Ostateczna decyzja ma zapaść we wtorek. Pan jest na pewno na TAK co do Pani mam wątpliwości. I to duże wątpliwości.
  8. Kiyoshi kochana z pewnością Emiś ma mnóstwo pracy przy psiaczkach. Telefon był do hoteliku gdyż uznałyśmy że to właśnie Emilka będzie mogła o Kapselku powiedzieć jak najwięcej. Musimy to przemyśleć i rzeczywiście może warto ten numerek telefonu zmienić w ogłoszeniach. Oby to tylko coś dało bo już niedługo będzie rok jak Kapselek siedzi w hoteliku :( wcześniej był w punkcie przetrzymań w Pszczynie i też dziewczyny z fundacji go ogłaszały. Z tego co wiem zapytań nie było wcale :(
  9. Gabi kochana dziękujemy za kciuki i że wciąż kibicujesz naszemu Kapselkowi :* :)
  10. Dziewczynki w niedzielę pierwsza wizyta PA naszego Mentoska :) będziemy wizytowały domek w Sosnowcu :) Mentosek jedzie z nami :) prosimy o kciuki !!!!!! :) I niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest że Pani Agnieszka wciąż odbiera telefony z zapytaniami o Mentoska a o naszego Kapselka nikt nie pyta :( a nawet jak pyta to ręce opadają !!!!! :(
  11. dokładnie tak Gabi :) znajdziemy :) :) :) ten jeden jedyny i tak długo wyczekany domek :)
  12. oczywiście że jest :) dokładnie wpłynęły 13 września :) ogromne podziękowania dla Pani Krysi od początku wspierającej Kapselka :) oczywiście pieniążki zaraz przekażę nowej księgowej yolanovi :) ogromne podziękowania i dla Was kochane dziewczyny że nie zapominacie o naszym Kapselku :* :)
  13. ciocia kochana ponieważ ja ostatnio nie wiem jak się nazywam już z góry przepraszam jeśli coś przeoczyłam i oczywiście zaraz sprawdzę.
  14. oby wreszcie się udało a Milówka rzeczywiście piękna tylko szkoda że Pan ma takie podejście. Szkoda że sam nie rozumie że zwierze nie może pozostawać bez kontroli.
  15. Dziewczynki kochane bardzo Wam dziękuję za wyrozumiałość :* Rozmawiałam wczoraj z Emiś. Był kolejny telefon o Kapselka. Pan z Milówki. "Stracił psiaka no bo przecież nie będzie go trzymał na smyczy" Niestety psiak wpadł pod auto i wypadku nie przeżył. Pan opowiadał różne historie a co kolejna to bardziej barwna. Niemniej jednak Pan zaznaczył że przecież wcale nie musiał mówić prawdy ale jest szczery więc Emiś powinna to docenić. DOCENIAMY!!! ;) i oczywiście szukamy dalej :) :) :)
  16. kiyoshi nasza kochana mnie niestety też :( nie wiem już co robić i gdzie jeszcze Kapselka pokazać :( ten psiak ma po prostu pecha :( piękny, sympatyczny, zdrowy psiak a nikt go nie chce :( Dziewczynki może macie jeszcze jakiś pomysł ?
×
×
  • Create New...