Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki pokazałam naszego Kapselka w pracy. Proszę trzymajcie kciuki :) może się uda :)
  2. kiyoshi kochana niestety cisza :( w wolnej chwili zadzwonię ponownie do naszej Emiś z prośbą o nowe wieści. Myślę że pod koniec listopada ponownie pokażemy Kapselka w Dzienniku Zachodnim :) ze szczęścia jamnisia i domku ogromnie się cieszę :)
  3. zapraszamy :)
  4. Dziewczynki kochane ogromnie Wam dziękuję :* :) dziś Pan ma bratu podać karteczkę z wymiarami.
  5. ależ cudne wieści !!!!!!!! :) Bądź szczęśliwy psiaczku kochany :* :)
  6. eliczku kochana Pan ma 182 cm wzrostu i jest otyły. Myślę że rozmiar XXL. Patrząc na niego myślę że nic nie będzie na niego za duże. Strasznie mi żal tego człowieka :( Nawet ubrań w pracy nie dostał bo poinformowano go w magazynie że nie ma na niego rozmiaru. Facet jest bardzo grzeczny i kompletnie nie potrafi o siebie zawalczyć :(
  7. Dziewczynki poszukuje bardzo bardzo dużych ubrań dla biednego człowieka z pracy mojego brata :( jakieś bluzy ....spodnie dresowe....czapkę. Jeśli ktoś może pomóc bardzo proszę o kontakt. Dziękuję :*
  8. Dziewczynki poszukuje bardzo bardzo dużych ubrań dla biednego człowieka z pracy mojego brata :( jakieś bluzy ....spodnie dresowe....czapkę. Jeśli ktoś może pomóc bardzo proszę o kontakt. Dziękuję :*
  9. Dziewczynki poszukuje bardzo bardzo dużych ubrań dla biednego człowieka z pracy mojego brata :( jakieś bluzy ....spodnie dresowe....czapkę. Jeśli ktoś może pomóc bardzo proszę o kontakt. Dziękuję :*
  10. Olenko kochana yolanovi prowadzi rozliczenie :) Saldo na dzień: 26.10.2016: 430,21 zł z tego lada moment musimy opłacić hotelik 310 zł
  11. Dziewczynki myślimy z yolanovi o bazarku dla naszego Kapselka bo zostało nam pieniążków na miesiąc hotelowania :( czy ktoś mógłby nas wspomóc fantami na bazarek ? bardzo prosimy w imieniu swoim i naszego Kapselka :*
  12. przybiegam na zaproszenie do ślicznej sunieczki :) Cudna jest !!! :)
  13. Nowy domek Metoska ;) " U Mentoska wszystko w porządku :) Straszna z niego przylepka :) Byliśmy wczoraj u weterynarza i od dziś Mentosek ma chipa" :) No to chłopczyk zabezpieczony :) ogromnie się cieszę że wszystko się układa :) Tylko gdzie ten domek wyśniony i wymarzony dla naszego Kapselka ? zero telefonów i zero zapytań. Dziewczynki ponowne ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim ? Jakieś wydarzenie na FB ? już naprawdę nie wiem gdzie go jeszcze pokazać :( i zaczynam wierzyć w przesąd że czarne zwierzaki mają pod górkę :(
  14. Pierwsze wieści z domu :) "Dzień dobry. Ogólnie w porządku. Mentosek troszeczkę płakał wieczorem, ale wygłaskaliśmy go. Na spacerze nas zmartwił bo nie chciał się załatwić, ale dziś rano już tak :) Ogólnie raczej pozytywnie przeszedł pierwszą noc"
  15. Dziewczynki wczoraj Mentosek pojechał do domku :) Ponieważ Pan Dziadek ma jeszcze 15 letniego kotka dzikuska Państwo również rozważają jego adopcję!!!!! :)
×
×
  • Create New...