-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Dziś o 14.00 ma podjechać Pani której zaginął w listopadzie york. Pani jest z okolic Sarnowa. Poprosiłyśmy aby zabrała dokumenty psiaka i zdjęcia. Zobaczymy.
-
witaj ciocia kochana :) dzwoniłam przed chwilą do Anetki. Lego przespał spokojnie całą noc. Rano drapał łapeczką w drzwi sygnalizując wyjście w psich sprawach ;) zachowuje czystość. Bardzo boi się smyczki.
-
A to nasz bohater kilka godzin po znalezieniu ;)
-
York Lego :) Lego to starszy psiak. Biegał po ruchliwej ulicy w Sosnowcu. Strasznie wychudzony i zaniedbany. Lego od poniedziałku zaczyna leczenie. Strasznie kicha. W uszach paskudztwo. Całe futro poklejone. Dwa ząbki na pewno do usunięcia. Reszta do kapitalnego remontu. Utyka na tylną łapkę. Poza tym to bardzo fajny, wesoły psiak :) Od razu zaprzyjaźnił się z psio - kocim towarzystwem :)
-
Avillo ale tu absolutnie NIKT nie ma żadnych pretensji do naszej Emiś :) współpracujemy z hotelikiem od wielu lat i wiemy ile Emiś robi dla psiaków :) a że Kapselek ma pecha ? no cóż. Niestety nigdy nie wiemy ile psiak będzie czekał w hoteliku na ten jeden jedyny i wymarzony dom. Ja ciągle wierzę że Kapselek się doczeka :) trafi na swojego człowieka bo to cudny, przesympatyczny psiak :) Cieszę się że również ogłaszacie Kapselka i szukacie mu domu. Oby los się w końcu odmienił :)
-
Kiyoshi kochana było by wspaniale!!!!!!!! Nie wiem jak Ci dziękować :******* za wszelkie wyróżnienia oczywiście zapłacimy. Kapselek może śmiało zamieszkać z innymi psiakami bo doskonale się z nimi dogaduje. Nie ma z tym problemu. Co do dzieciaczków nie był sprawdzany ale myślę że również nie było by z tym problemu. Jedyny minus to jego szczekliwość :( ale tak sobie myślę że gdyby był to domek aktywny i zaoferował by mu sporą dawkę ruchu może by to coś pomogło. Kapselek jest na pewno psiakiem energicznym i raczej bezproblemowym.
-
kiyoshi kochana to może rzeczywiście lepiej olx z wyróżnieniem :( kurcze dziewczynki ja w pracy jestem codziennie do godziny prawie 19 :( telefonów prywatnych właściwie nie mam jak odebrać do tej godziny :( nie wiem na kogo zmienić tym bardziej że właściwie nikt oprócz Emiś niewiele może powiedzieć o naszym Kapselku :(
-
.......................................
-
Zaglądam i ja do Wampirowatego ;)
-
........................
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Martika&Aischa replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Klusieńko kochana teraz dopiero przeczytałam :( biegaj szczęśliwa za TM sunieczko kochana [*]