Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziś o 14.00 ma podjechać Pani której zaginął w listopadzie york. Pani jest z okolic Sarnowa. Poprosiłyśmy aby zabrała dokumenty psiaka i zdjęcia. Zobaczymy.
  2. witaj ciocia kochana :) dzwoniłam przed chwilą do Anetki. Lego przespał spokojnie całą noc. Rano drapał łapeczką w drzwi sygnalizując wyjście w psich sprawach ;) zachowuje czystość. Bardzo boi się smyczki.
  3. A to nasz bohater kilka godzin po znalezieniu ;)
  4. York Lego :) Lego to starszy psiak. Biegał po ruchliwej ulicy w Sosnowcu. Strasznie wychudzony i zaniedbany. Lego od poniedziałku zaczyna leczenie. Strasznie kicha. W uszach paskudztwo. Całe futro poklejone. Dwa ząbki na pewno do usunięcia. Reszta do kapitalnego remontu. Utyka na tylną łapkę. Poza tym to bardzo fajny, wesoły psiak :) Od razu zaprzyjaźnił się z psio - kocim towarzystwem :)
  5. super reportaż :) Kapselek jak zwykle pełen energii ;)
  6. Mam nadzieję że Nowy Rok będzie dla Kapselka szczęśliwszy. I niech się spełni :)
  7. Avillo ale tu absolutnie NIKT nie ma żadnych pretensji do naszej Emiś :) współpracujemy z hotelikiem od wielu lat i wiemy ile Emiś robi dla psiaków :) a że Kapselek ma pecha ? no cóż. Niestety nigdy nie wiemy ile psiak będzie czekał w hoteliku na ten jeden jedyny i wymarzony dom. Ja ciągle wierzę że Kapselek się doczeka :) trafi na swojego człowieka bo to cudny, przesympatyczny psiak :) Cieszę się że również ogłaszacie Kapselka i szukacie mu domu. Oby los się w końcu odmienił :)
  8. Gabi kochana zakładając wątek Kapselkowi byłam pewna że telefon się rozdzwoni :( a tu nic :( smutne :(
  9. :( oby w końcu zadzwonił ten jeden jedyny i tak długo wyczekiwany!!! Kapselku pora do domku !!!!!!
  10. Myślę że tak. Musimy próbować kochana. 09 grudnia będzie rok jak Kapselek siedzi u Emiś. Zdrowy, fajny psiak a zapytań jak na lekarstwo :(
  11. kiyoshi kochana prześlicznie dziękujemy :) :***** Mam nadzieję że Kapselek odnajdzie wreszcie swoje miejsce na ziemi!!!! Jeśli będziemy miały cokolwiek zwrócić krzycz !!! pisz !!! kochana :) zaraz zwrócimy :* Ciocia a może dodatkowo na inne województwa spróbujemy ? np. małopolskie ?
  12. Kiyoshi kochana było by wspaniale!!!!!!!! Nie wiem jak Ci dziękować :******* za wszelkie wyróżnienia oczywiście zapłacimy. Kapselek może śmiało zamieszkać z innymi psiakami bo doskonale się z nimi dogaduje. Nie ma z tym problemu. Co do dzieciaczków nie był sprawdzany ale myślę że również nie było by z tym problemu. Jedyny minus to jego szczekliwość :( ale tak sobie myślę że gdyby był to domek aktywny i zaoferował by mu sporą dawkę ruchu może by to coś pomogło. Kapselek jest na pewno psiakiem energicznym i raczej bezproblemowym.
  13. kiyoshi kochana to może rzeczywiście lepiej olx z wyróżnieniem :( kurcze dziewczynki ja w pracy jestem codziennie do godziny prawie 19 :( telefonów prywatnych właściwie nie mam jak odebrać do tej godziny :( nie wiem na kogo zmienić tym bardziej że właściwie nikt oprócz Emiś niewiele może powiedzieć o naszym Kapselku :(
  14. Gusiaczku Emiś milczy więc z pewnością dalej stoimy w miejscu. Myślę, że powtórzymy ogłoszenie w DZ w przyszły piątek.
  15. .......................................
  16. Zaglądam i ja do Wampirowatego ;)
  17. ........................
  18. Klusieńko kochana teraz dopiero przeczytałam :( biegaj szczęśliwa za TM sunieczko kochana [*]
  19. oj nudzi się ludziom :( oj nudzi :( ciocia dziękuję że odpisałaś choć chyba szkoda na takie zapytania czasu :(
  20. Widziałam się z Renią i niestety jak na razie ze względu na nienormowane godziny pracy adopcja psiaka stanęła pod znakiem zapytania :( także szukamy dalej. Renia w przyszłości rozważa również adopcję szczeniaka ze schroniska w Katowicach.
  21. na razie cisza niestety :( podejdę w przyszłym tygodniu i podpytam :) wiem że Renia ma urwanie głowy po 3 tygodniowym urlopie i pewnie stąd to milczenie.
×
×
  • Create New...