-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Na dzień dzisiejszy wnuczki Pana twierdzą że nie dadzą zrobić Mentoskowi krzywdy i na pewno jakoś to wszystko rozwiążą. Czas pokaże. Mentosek jest bardzo do Pana przywiązany to taki typowy psiak jednego Pana :( strasznie był zdezorientowany i nie pozwalał podejść do siebie nikomu obcemu :( czekał biedak na swojego Pana. Ech .... A o Kapselka niestety cisza jak makiem zasiał :( :( :( To co dziewczynki powtarzamy ogłoszenie w gazecie ???
-
No i wykrakałam :( Mentosek od niedzieli jest pod naszą opieką :( starszy Pan się przewrócił i złamał miednice. 8 tygodni gipsu i nie wiadomo co będzie dalej :( jestem w kontakcie z wnuczkami Pana. Biorę pod uwagę również to że będziemy musiały szukać Mentoskowi nowego domu :( strasznie mi żal i Pana i psiaka :(
-
Niech ogonkowi wyjdą na zdrówko :* :) Kibicuję Wam z całych sił :)
-
Dziewczynki dziś był telefon o Kapselka. Dzwonił Pan w imieniu starszego 80-letniego zrozpaczonego Pana po stracie psiaka. Pan podobno jest w świetnej formie i też "podobno" "w razie czego może córka Pana przejęła by opiekę nad Kapselkiem" hm...córka jednak w tej sprawie nie zadzwoniła tylko Pan w imieniu Pana bo jest mu go żal. Emiś zaproponowała z racji wieku psiaczka nieco starszego ale Pan upiera się na adopcję Kapselka. Dziewczynki co o tym myślicie ? My niestety mamy mieszane uczucia. Mam już młodego ok 4 letniego Mentoska adoptowanego przez starszego Pana i powiem szczerze że od 2 lat trzymam rękę na pulsie i upewniam się że u nich wszystko w porządku. Tutaj jednak boję się zaryzykować bo Kapselek jest dosyć żywiołowym psiakiem i szukamy jednak domu bardziej aktywnego. Ale proszę wypowiedzcie się.
-
zapraszamy :)