Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Dziewczynki jeśli ktoś wpłacił deklarację proszę o chwilkę cierpliwości bo w PKO wprowadzili zmiany i zablokowałam sobie konto :( muszę podjechać do banku.
  2. ogłoszenie Kapselka pojawi się w piątek :) koszt jak poprzednio 35 zł 67 gr.
  3. zamówiłam ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim dla naszego Kapselka. Czekam na wycenę ogłoszenia :)
  4. a na koncie deklaracje stałe od cioci Olena84 :) pięknie dziękujemy :)
  5. super :) zatem zaraz w poniedziałek rano wysyłam @ do gazety :)
  6. Ciocie to ja proszę jeszcze o decyzję czy ponawiamy ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim ? w tym tygodniu na pewno już nie zdążymy ale na przyszły tydzień na pewno :)
  7. :) :) :) :) dziewczynki na pewno nas wpierają :) to wiem na pewno :) i bardzo Wam za to dziękuję :* :)
  8. kiyoshi kochana ja niestety do tekstów jestem noga :( ale ten który aktualnie jest wydaje mi się być naprawdę ok.
  9. też mam takie wrażenie :( nie wiem już co robić aby w końcu odczarować los :( Kapselek chyba założył "czapkę niewidkę" :( za Mentoskowe kciuki ślicznie dziękujemy :* :)
  10. Na dzień dzisiejszy wnuczki Pana twierdzą że nie dadzą zrobić Mentoskowi krzywdy i na pewno jakoś to wszystko rozwiążą. Czas pokaże. Mentosek jest bardzo do Pana przywiązany to taki typowy psiak jednego Pana :( strasznie był zdezorientowany i nie pozwalał podejść do siebie nikomu obcemu :( czekał biedak na swojego Pana. Ech .... A o Kapselka niestety cisza jak makiem zasiał :( :( :( To co dziewczynki powtarzamy ogłoszenie w gazecie ???
  11. No i wykrakałam :( Mentosek od niedzieli jest pod naszą opieką :( starszy Pan się przewrócił i złamał miednice. 8 tygodni gipsu i nie wiadomo co będzie dalej :( jestem w kontakcie z wnuczkami Pana. Biorę pod uwagę również to że będziemy musiały szukać Mentoskowi nowego domu :( strasznie mi żal i Pana i psiaka :(
  12. kiyoshi nasza kochana oczywiście że 10 zł :) nie wiem skąd mi się wzięło to 5 zł :) bardzo przepraszam i już biegnę uzupełnić prawidłowo rozliczenie :)
  13. na koncie deklaracje stałe od cioci : kiyoshi : 10 zł Agnieszka03 : 5 zł koja : 20 zł milagros : 5 zł
  14. Dziewczynki wpłynęły deklaracje na Kapselka. Ślicznie dziękujemy :) Najpóźniej do jutra wszystko uzupełnię bo w pracy mam straszny młyn.
  15. Niech ogonkowi wyjdą na zdrówko :* :) Kibicuję Wam z całych sił :)
  16. a na koncie Kapselka 128 zł z bazarku :) Przepięknie Wszystkim Dziękujemy :) :) :)
  17. z doświadczenia wiemy że w takie deklaracje "co by było gdyby" nie warto wierzyć. Życie niestety pisze różne scenariusze.
  18. oj tak. Musimy szukać dalej. Najważniejsze że coś się dzieje i o Kapselka w końcu są zapytania :)
  19. Dziewczynki dziś był telefon o Kapselka. Dzwonił Pan w imieniu starszego 80-letniego zrozpaczonego Pana po stracie psiaka. Pan podobno jest w świetnej formie i też "podobno" "w razie czego może córka Pana przejęła by opiekę nad Kapselkiem" hm...córka jednak w tej sprawie nie zadzwoniła tylko Pan w imieniu Pana bo jest mu go żal. Emiś zaproponowała z racji wieku psiaczka nieco starszego ale Pan upiera się na adopcję Kapselka. Dziewczynki co o tym myślicie ? My niestety mamy mieszane uczucia. Mam już młodego ok 4 letniego Mentoska adoptowanego przez starszego Pana i powiem szczerze że od 2 lat trzymam rękę na pulsie i upewniam się że u nich wszystko w porządku. Tutaj jednak boję się zaryzykować bo Kapselek jest dosyć żywiołowym psiakiem i szukamy jednak domu bardziej aktywnego. Ale proszę wypowiedzcie się.
  20. na koncie deklaracja stała od cioci mdk8 :) ślicznie dziękujemy :* :)
  21. zapraszamy :)
×
×
  • Create New...