Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Olenko kochana jakoś damy radę byle by tylko jeszcze bazarki jakoś się ruszyły bo ostatnio coś krucho :(
  2. potwierdzam :) ciocia anecik wpłaciła 10 zł :) w weekend żywą gotóweczkę przekażę naszej yolanovi :) aneciku pięknie dziękujemy :* :)
  3. no i gdzie ten Twój dom chłopaku ? Ponieważ u Kapselka z finansami krucho a widoków na domek żadnych niebawem ruszymy z bazarkiem pełnym nowości :) już dziś zapraszamy :)
  4. oby się spełniło :) :) :) Rozmawiałam w tamtym tygodniu z Emiś i niestety nadal zero zapytań o naszego Kapselka :(
  5. ciocia kochana i domowy i kojcowy :) Kapselek mieszka w domu :) Aktualnie u Emiś trwa budowa i zapowiada się naprawdę światowo ;)
  6. Asieńko kochana ogromnie mi przykro :((( Misieńko biegaj szczęśliwa i wolna od bólu za TM :((( [*]
  7. ależ niespodzianka :) Bądź szczęśliwy psiaku kochany :)
  8. zapraszamy :)
  9. ......................................
  10. zapisuję się u Pokerka. I oby los był dla niego łaskawy.
  11. Gabi kochana udało się po trudach zobaczyć książeczkę. "Śmierdziel" czyli Lego wrócił do "domu" i pozwólcie kochane że całą resztę pozostawię bez komentarza. Bo jak żyje czegoś takiego nie przeżyłam i wolę nie komentować.
  12. Dziewczynki Pani spuściła z tonu i twierdzi że psiak jest babci a my jej nie chcemy go oddać a właściwie nie Pani strasząca ;) a niby jej koleżanka czy siostra :) o godzinie 20.00 widzimy się w publicznym miejscu :) kazałyśmy zabrać dokumenty potwierdzające że są właścicielami Lego :) zobaczymy :) Policji się niestety nie doczekałyśmy :) ;)
  13. Lego według Pani zginął ok 18 a ok godz 19 znalazł go chłopak Pani Małgosi. Dalsze próby umawiania się na spotkanie nic nie dają. No cóż. Ma psiak pecha i tyle.
  14. Dziewczynki odezwała się Pani która twierdzi że Lego to jej psiak. Jak na razie nie umawia się na odbiór psa tylko straszy Policją :) Pani Małgosia zapytała dlaczego psiak jest tak wychudzony i zaniedbany. No i zaczęło się straszenie Policją. Psiak dalej siedzi a Pani grozi sms-ami :) Mimo wielu propozycji spotkania leci sms za sms -em że sprawa jest zgłoszona na Policję bo Pani Małgosia jej psa ukradła :) Ukradła i natychmiast ogłosiła że szuka właściciela :) No niech mnie ktoś przytuli ;)
  15. Od wczoraj pod naszą opieką jest również yorczek Lego :) dziewczynki zapraszamy na watek naszego bohatera. Na razie chłopaka czeka wizyta u weterynarza a potem zobaczymy. Może znajdzie się właściciel. Choć patrząc na mocne zaniedbanie psiaka właściciel chyba nie jest za bardzo odpowiedzialny. Chętnych natomiast do natychmiastowej adopcji nie brakuje. Aż trudno się odgonić. Gorąca linia. Ech.....szkoda że inne psiaki są wciąż niezauważone i siedzą latami w schroniskach. A jak york to telefon nie przestaje dzwonić :/
  16. witajcie dziewczynki u Lego :) bardzo się ciesze że zajrzałyście. Ciocia rozi myślę że długo się nie błąkał bo w ten mróz z pewnością by nie przeżył. W poniedziałek podjedziemy do lecznicy bo niepokoi mnie ten katar i kichanie. Do tego bardzo dyszy. Stan zębów okropny. Dwa właściwie chyba zaraz wypadną. Do tego kuleje na łapkę. Futro jest w stanie fatalnym. Kołtun na kołtunie. Myślę że bolą go uszy bo cały czas trzepie łepetynką. No i jest strasznie wychudzony. Każdą kostkę można policzyć. Ożywia się bardzo na widok syna Anetki Emila.
  17. Lego zaprasza na swój pierwszy bazarek :) kolejny z nowościami zaraz po świętach.
×
×
  • Create New...