Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. wzięło mnie na wspomnienia ... Nasz ślepek Maciuś przed operacją usunięcia oczek i guza w 2011 r. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2527/8c1f48a63f4ccd93med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1029/b8b6a74e05f73966med.jpg[/IMG][/URL] i dzisiejszy Maciuś :smile: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images69.fotosik.pl/61/30c804b59aed4c70med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images68.fotosik.pl/62/19100f614f05718amed.jpg[/IMG][/URL]
  2. Nasz ślepek Maciuś przed operacją usunięcia oczek i guza w 2011 r. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2527/8c1f48a63f4ccd93med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1029/b8b6a74e05f73966med.jpg[/IMG][/URL] i dzisiejszy Maciuś :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images69.fotosik.pl/61/30c804b59aed4c70med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images68.fotosik.pl/62/19100f614f05718amed.jpg[/IMG][/URL]
  3. przybiegam za naszą kochaną andegawenką do "maluszka" kochanego :*
  4. [quote name='andegawenka']Ma Marticzko . watek Kermita [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256842-niewidomy-maluszek-KERMIT-Z-JÓZEFOWA-prosi-choć-o-dt[/URL][/QUOTE] już tam biegnę ..........
  5. [quote name='andegawenka']Maciejko nie jesteś sam. Kermit miał operację w piątek. Cierpiał okropnie [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f0f9229dbadb.jpg[/IMG][/QUOTE] andegawenko czy ten maluszek ma wątek na dogomani ?
  6. czekamy na filmik :):):)
  7. ależ chłopak ma kolory :) piękny pychol :) :*
  8. ależ tu się dzieje :)
  9. i ja odwiedzam śliczną Lolcię :)
  10. [quote name='Javena']Jak pospłacam długi,to może coś uda mi się wpłacić. Na razie jestem goła jak święty turecki.[/QUOTE] ciocia pięknie dziękujemy :) :*
  11. [quote name='yolanovi']Od rana jestem myślami z Largo i kciukam z całych sił[/QUOTE] :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  12. przyszła paczucha ze ślicznymi ciuszkami od cioci milagros :) będzie bazarek :):):) milagros kochana przepięknie dziękujemy :*:)
  13. [quote name='Besia11']Dziękuję za zaproszenie , u mnie trochę piesków jest na stałe,dlatego jedynie mogę troszkę wspomóc na obecnym bazarku i będę miała pieska na uwadze .[/QUOTE] Besiu bardzo się cieszę że jesteś z nami :)
  14. [quote name='Nette']Martiko, dziękuję za zaproszenie na wątek. Będę odwiedzać młodziaka, na razie tyle mogę.[/QUOTE] ciocia bardzo dziękuję że jesteś i koniecznie zostań z nami :)
  15. [quote name='b-b']Umieszczę go z poprawkami i na PW bardzo proszę o konto do wpłat jakie mam podawać za cegiełki:) Czytam ,że wątek nieGrysia zostanie na wątku Grysia. Kochane poproście moderatora o dodanie wolnego 2 postu na rozliczenia nieGrysia. Ułatwi to Wam pracę ale też i tym osobom, które wpłacają pieniążki dla niego i tym którzy będą chcieli coś wpłacić. Będzie to widocznie bez dopytywania się o stan kasy małego.[/QUOTE] b-b kochana rozliczenie od08.2014 r. znajduje się w poście nr 1 :) mam nadzieję że jest czytelne dla wszystkich :)
  16. [quote name='yolanovi']Kciuki i dobre myśli dla Largusia już od dzisiaj[/QUOTE] zaciśnięte z całych sił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. i ja odwiedzam maleńką :)
  18. [quote name='hop!']Już ma coraz więcej siły i coraz lepszy apetyt. Chętnie zagląda do kuchni. Jest bardzo duża poprawa.[/QUOTE] i oby tak dalej :) bardzo się cieszę :) nasza dzielna dziewczyna :*
  19. zaglądam do naszego bohatera :) myślę że zostawimy sierotę na wątku Grysia. Mam nadzieję że i naszego Grysia w końcu odnajdziemy :(
  20. Dziewczynki ja tak na szybko bo dopiero weszłam i muszę się ogarnąc. Chłopak to na pewno nie nasz Gryś ...niestety :( nadzieja prysła :( Nasz nowy bohater jest dużo młodszy ...takie psie dziecko z ADHD ;) wymaga dużo pracy bo kompletnie ma swój świat i nie reaguje na żadną komendę. Jest naprawdę duży i potwornie chudy. Na głowie i łapach rany jak by ktoś gasił na nim papierosy ? :roll: Przynajmniej tak to wygląda. Chłopak jest niesamowicie całuśny i pogodny :) rozdawał całusy na lewo i prawo :) Z psiakami w hoteliku przywitał się chętnie :) po drodze dosyc żywo i stanowczo zareagował na widok kota ;) może dlatego że kot bezczelnie był na wolności a on uwięziony z nami w aucie ;) Yolanovi i Belcia51 jak się zalogują z pewnością napiszą coś więcej i wstawią fotki :) Chłopak ogólnie jest świetny i bardzo bardzo proludzki ;) będzie kochał swojego nowego właściciela z całych sił bo kontaktu z człowiekiem jest spragniony bardzo :)
  21. [quote name='ewu']Rudaska- chudzinka jest też śliczna. Czarnuszek , chłopaczek jest maleńki i niezwykle spokojny. Grzeczny, cichutki, uroczy. [B]Dziewczynki okazały się o niebo śmielsze[/B].[/QUOTE] jak to baby ;)
  22. i ja w końcu odnalazłam wątek :) prześliczne są te ogonki :loveu: wierzę że szybciutko wyfruną do DS :)
×
×
  • Create New...