Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. i ja zaglądam do przystojniaka :)
  2. śliczna szczęśliwa Majeczka :) powodzenia sunieczko kochana :*
  3. Rozmawiałam z Emilką :) przelewam za hotelik 310 zł ( miesiąc sierpień) dodatkowo zrobimy Maciejce badania krwi bo miał ostatni raz robione 1,5 roku temu. Koszt w okolicach 70 zł. Emilka jak tylko znajdzie wolną chwilę wstawi zdjęcia naszego Maciusia :)
  4. mnie ten biedaczek maleńki nie daje spać :( wczoraj długo rozmawiałyśmy na jego temat z ewu :( mam chętny domek dla psiaka do 10 kg. Właśnie podesłałam okruszka. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UO8KVXO2tnY/VAYzavTqyEI/AAAAAAAAIx0/T15DdgyAhWs/s800/dsc_0369.JPG[/IMG]
  5. i oby tak dalej :) Dzielna, kochana Toleńka :*
  6. jutro już będzie lepiej :) Marlonek to taki duży dzieciaczek :) myślę że już niebawem możemy zacząc chłopaka ogłaszac :):):)
  7. [quote name='hop!']Sztuczka językowa... ;-) [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4f500caa1163.jpg[/IMG] Dodam jeszcze, że Lola sama wskakuje na kanapę i zajmuje całą. :lol:[/QUOTE] o sole mio !!!! ;)
  8. [quote name='yolanovi']Nasz już odjajczony ;) O komplikacjach nic mi nie wiadomo, koszt przyjemności 150 zł. Będą jakieś fotencje[/QUOTE] suuuuuuuuper :)
  9. [quote name='Lili8522']Nasz podopieczny Figuś też się dziś jajek pozbywa :evil_lol: Trzymam kciuki podwójnie! :)[/QUOTE] oj to zaciskamy podwójnie !!!!!!!!!! DZIELNE chłopaki :) :*
  10. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='Maciek777']Marlon, przyjmij wyrazy współczucia:-( :cool3:[/QUOTE] ech ta męska solidarność :cool3::cool3::cool3:
  12. sunieczka jest cudna :) odżyje w hoteliku i znajdzie najlepszy domek na świecie !!!!! :) a za jamnisia trzymam kciuki z całych sił!!!!!!!!!!
  13. to trzymamy z całych sił za jutro !!!!!!! :) Bądź dzielny chłopaku kochany :)
  14. [quote name='hop!']W tym tygodniu miałam pokazać Lolę wetce, ale w związku z tym, że Lola tak dobrze się czuje, wizyta przesunięta o dwa tygodnie. :-)[/QUOTE] i niech dziewczyna tak trzyma !!!!!!!!!:thumbs:
  15. nasza dzielna dziewczynka :loveu:
  16. Od razu lżej na serduchu :) zdrowiej nam "maluszku" :*
  17. Czekamy jeszcze na rozliczenie hoteliku za miesiąc sierpień i aktualne fotki naszego bohatera :) zapytań o naszego Maciusia zero :( telefonów pewnie też brak :( ech .....
  18. [quote name='Mysza2']Dla Maciusia poszło 435 zł z bazarku :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254374-Koniec-rozliczamy-Dosłownie-wszystko-na-3-bidy-do-07-08-2014-g-22-00[/URL] Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dojdzie[/QUOTE] Pięknie dziękujemy :) pieniążki już na koncie naszego Maciusia :) wpłynęły także deklaracje stałe :) yolanovi : 15 zł Markofix : 10 zł Randa ( za dwa miesiące ) : 60 zł Elypsa : 20 zł Przepięknie wszystkim dziękujemy to dla nas ogromne wsparcie :loveu:
  19. Gosiu jak duży jest Erni ? ( wagowo oczywiście ) ;)
×
×
  • Create New...