Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Daisunia jest przygotowywana do operacji. Od 2 tygodni ma nową przyjaciółkę 14- letnią czarną jak węgielek jamnisie Florkę która jest pod naszą opieką. Sunieczki doskonale się dogadały :)
  2. o mój Boże :( Toleńko kochana biegaj szczęśliwa i wolna od bólu za TM :( [*]
  3. nie obejrzę i nie poczytam bo to nie na moje nerwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wełnianym swetrom mówie NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. a na koncie deklaracja stała od naszej kochanej Rodzinki Brunka z Międzygórza :calus: pięknie dziękujemy :calus:
  5. śliczna ta nasza Lusieńka :) :loveu:
  6. Asieńka zdrówka :calus:
  7. Szogunku kochany :( ależ przykro :(
  8. i ja zaglądam sobie do naszego Maciusia :) Maciejko zdrówka !!!!!!!! :calus:
  9. ileż to "maleństwo" się musi nacierpieć :( ech....
  10. 02.10. deklaracja stała od naszej kochanej Yolanovi ( 15 z ) Joluś pięknie dziękujemy :*
  11. Roki chłopaku kochany tak trzymaj ;) :klacz:
  12. i ja zaglądam w oczekiwaniu na obszerną relację :)
  13. i ja zaglądam nieustannie trzymając kciuki za zdrówko ślicznego Largusia :calus:
  14. U naszej Daissy niestety nie najlepsze wieści ....sunieczka ma poważne zwyrodnienia w kolanie i na ostatnim spacerze doznała kontuzji i poszły wiązadła krzyżowe w tylnej łapce :( Aktualnie Daisucha przeszła badania w Klinice Molickich. Całe szczęście choc badania krwi są dobre. Daissy czeka operacja jeszcze w październiku. Koszt niestety 500 zł :( za aktualne prześwietlenia, blokady oraz badania zapłaciłyśmy 263 zł. Cały czas myślę jak pomóc Pani Anetce zebrac pieniążki na operację bo finansowo niestety krucho :( ech....
  15. Skipciu :loveu: :loveu: :loveu:
  16. :loveu: :loveu: :loveu:
  17. kurcze chwilkę mnie u Toluni nie było a tu takie wieści :( Trzymam kciuki za powodzenie akcji i aby dziewczynka jak najszybciej została przetransportowana do hoteliku.
  18. ciocia Gruba Berta to naprawdę bardzo bardzo solidna osoba :) jestem pewna że sprawa zakończy się pozytywnie :)
  19. ależ cudne wieści ......powodzenia chłopaku kochany :calus:
  20. o mój boże :( Sajgonku kochany :( biegaj szczęśliwy i wolny od bólu za TM :(
  21. a na koncie deklaracja stała od cioci Mysza2 przepięknie dziękujemy :)
×
×
  • Create New...