Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. [B]Marta [/B]ja mam lękliwa sukę charcicę Lenkę wież mi wyprobowałam już wszystkiego, Calm Aid w takich sytuacjach nie działa. Tu jest watek mojej suni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214861-Charty-na-tymczasie-u-Eden-Lenka-i-Lucky-znalazły-dom[/URL]
  2. Tu jest adres szlifierni: [URL]http://www.bobik.katowice.pl/szlifiernia.php[/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/p1070490w.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7284/p1070490w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. A proszę bardzo, Lenka chlopaka na krok nie odstępuje: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/p1070458v.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/861/p1070458v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Mam nowego tymczasowicza :-) do dziewczyn dołączył chłopak odławiany koło Warszawy, Lenka sprawdza co to za stwór na jej terenie. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/20120728026.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5713/20120728026.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/20120728007.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6158/20120728007.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. Są jeszcze krople dr. Bacha to naturalna metoda, pogadaj o tym z behawiorystą.
  7. Chłopak już u mnie, o charakterze napiszę jak troszkę się poznamy. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/20120728m.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2655/20120728m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/20120728007.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6158/20120728007.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. Potwierdzam, Klara jest teraz najszczęsliwszą siostrą na świecie, pięknie się razem komponują :-)
  9. Witam, mam pytanie czy macie wystarczającą ilośc wolontariuszy?
  10. Dziewczyny mają nową miskę do picia :-D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1718/473b05082d785c89med.jpg[/IMG][/URL] Takie klimaty Lenka lubi najbardziej, gęsty las i zero ludzi. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1670/d178a27e48ccbdb1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1688/e5bf1aebbc4c59bfmed.jpg[/IMG][/URL] Uwielbiam ją: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1718/0daae5155b214198med.jpg[/IMG][/URL] A tu już błoga zabawa bo jest na swoich włosciach [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1688/dfe8a8548c3bd689med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1537/9c0e98d982f7772emed.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1718/473b05082d785c89med.jpg[/IMG][/URL]
  12. Klara ma cudną małą siostrzyczkę whippetkę Leikę :-)
  13. Tu są wygodne kagańce: [URL]http://galgoblanco.home.pl/pl/c/KAGANCE-DLA-CHARTOW/3[/URL]
  14. Niepotrzebna dyskusja...w DT z Rufusem sobie nie dało rady bo stawał się agresywny, przy przewozeniu Rufusa do hotelu ugryzł dziewczynę która go wiozła, wirzcie mi opiekowali się nim ludzie którzy mieli doczynienia z trudnymi psami.
  15. Cytuję z charciego forum: "na chwile obecną za hotelik płaci gmina (nie wiadomo jak długo jeszcze) pies jest młody 3-4 lata nie ma chipa,tatuażu,sądząc po ogonie dla mnie jest w typie charta polskiego mieszka w boksie zewnętrznym,bardzo lubi swoja budę,czesto w niej przebywa ładnie chodzi na smyczy tolerancyjny do suk wszelkiej wielkości do psów prawdopodobnie też (po obu stronach w boksach mieszkają samce i jest spokój) podobno kury go nie interesują,ale.....bardzo zaciekawiła go koza,kotów tam nie ma więc stosunek nieznany Do ludzi łagodny (min dokarmiały go "panie przy szosie"),lubi wysokich mężczyzn,stara się wtedy być blisko nóg,tak jakby chciał się ukryć za nimi (słowa Pani) Pani ,która go znalazła to zaradna kobieta,spróbuje załatwić szczepienia na koszt gminy dla niego,jak i kastrację (ale tak na chwilę przed odebraniem go,bo w budzie raczej sterylnie nie jest) Pies dostał na imię Ramzes Pani prosi o pomoc w znalezieniu charciego tymczasu dla psa,jak również o pomoc w adopcji (nie zna charakteru i specyfiki chartów)"
  16. Moje kochane dziewczyny :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/507/20120714002.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5102/20120714002.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Osoba ktora była za niego odpowiedzialna przez prawie rok robiła co mogla aby Rufus trafił do domu stałego, kontaktowała się z organizacjami zajmujacymi sie psami agresywnymi aby przejeły Rufusa niestety bez powodzenia. Organizowała bazarki i akcje aby utrzymać Rufusa w hotelu. Jedyne wyjście to powrót 9 letniego psa do schroniska a to chyba nie byłoby żadne wyjście. Jak był w hotelu pozwolił podchodzić i wyprowadzać się tylko jednej osobie, nikt takiego psa by nie zaadoptował. To tak w skrócie wierzcie mi że opiekunka zrobiła wszystko co mogła dla Rufusa.
  18. Z powodu agresji, przez prawie rok nie zrobil zadnych postępow a pracował z nim szkoleniowiec :-(
  19. Wtrace swoje trzy grosze apropos basenu, kupiłam dla swoich psow basen rozporowy, jest rewelacyjny kosztował 59 zł w LeClercu przy ul. Jankego. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/20120629004.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4723/20120629004.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. No nareszcie oficjalna prezentacja na dogomanii :-)
  21. Zamoczyła :-) bo ją dwa razy wniosłam do basenu i w ciągu sekundy jej tam nie było :-)
  22. Nie ma czipa ani tatuazu, to prawdopodobnie chart kłusowników....tak mu tam było dobrze że dał nogę. Pani która go odławiała stwierdzila że psiur nie raz "dostał w skórę" :-(
×
×
  • Create New...