Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. rano biegł przez Armii Krajowej w strone ul. Kosciuszki
  2. Nie wiedzialam gdzie to napisać ale tutaj chyba zagląda najwiecej osób z Katowic, w Piotrowicach przy ulicy Armii Krajowej bliżej ul. Jankego biegał owczarek niemiecki długowłosy, widzialam go dwa razy w ciągu dnia, wyszlam z pracy i próbowałam go wołać niestety biega jak oszalały i nawet na mnie nie spojrzał wygląda to tak jakby go ktoś wywalil z auta, wieczorem wychodząc z pracy o godz. 18 widziałam go poraz trzeci, wpadł na ulicę prosto pod samochód koło restauracji Centaur facet wyhamowal ale lekko go potrącił owczarek pobiegł w ul. Fredry pobiegłam za nim ale mi znowu zwiał. Moze ktoś mieszka w tych okolicach i też go zauważył? Jutro też go będę wypatrywać, nie mam pojęcia jak go złapać bo jest głuchy na moje wołanie :-(
  3. Czy Pinki jest jeszcze w tym schronie? [B]PINKI łagodny ok. 2 letni psiak w typie border czeka na ds lub dt nie radzi sobie w schroniskowych warunkach [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/62650.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8126/62650.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Wspaniala akcja zakończyla sie pomyślnie :-) Lenka też trzymala kciuki :-)
  5. Bruno krótki spacer.
  6. Jak Pani znowu ucieknie, można go pożyczyć na wieczne nieoddanie :-)
  7. Mięsnie na nogach ma OK, żebra wystają ze zdjecia trudno ocenic Ty go widziałaś w realu....myslisz że jest zbyt chudy?
  8. Nio na te koraliki nie ma sposobu, natłuściłam wlosy Nuki olejkiem norkowym bylo jeszcze gorzej :-(
  9. Straszna bida, a w jakiej części Polski on przebywa?
  10. No i w końcu mamy zimę w Katowicach, dziewczyny szaleją zwłaszcza Nuka :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/007wc.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/909/007wc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. Nagi pies peruwiański owłosiony jest wspaniały ;-)
  12. Alez ona ma uszyska :-) piekna, ja uwielbiam psiaki z duzymi ucholami czy sterczące Lenka, Klara) czy wiszące jak u mojej Nuki, a swoją drogą nastąpiłby koniec świata jakby Nuce uchole zaczeły sterczeć :-)
  13. Bruno krótki spacer :-)
  14. [B]Docha[/B] wstaw zdjecie Dosi chce ja to cudo w całości. A Lenka na brzuchu jest goła jak dooopka niemowlaka i taka mięciutka :-)
  15. Lenka jest the BEST !!! Teraz intensywne szkolenie...juz potrafi spać pod kołdrą :-) podawać łapę, siad, leżeć, jak mam w ręce smakołyk to robi to z predkoscią światła :-)
  16. Ktos szuka dla rodzinki goldena wrzuciłam link flatka, moze sie spodoba: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220615-szukam-szczeniaka-w-typie-goldena-lub-coś-quot-koło-quot-tego-dla-wspaniałej-rodziny?p=18340530&posted=1#post18340530[/URL]
  17. To ja życzę powrotu do zdrowia aby Klara spokojnie mogła skakać po plecach.
  18. Fajnie w styczniu kleszcze, swiat oszalałał, w radio podawali że klucze gęsi przez Polske przelatują ?
  19. Ucałuj je ode mnie, takie słodkie kluseczki :-)
  20. Wspanaiale że chlopak już w domu !
  21. Gratulacje dla Brunona i Szczęśliwego Nowego Roku :-) obyś znalazl dom !
  22. No i po strachu, Lenka ze spokojem spała a petardy strzelały, jestem w szoku że dziewczyna byla taka dzielna.
×
×
  • Create New...