Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Przekonaj jedną chociaż osobę aby przechodząc obok powiedziała coś do Twojego psa i może nawet da się poglaskać, niech się przekona że te dwu nożne obce istoty nie są takie straszne.
  2. To są zioła, mój wet mówił że organizm się nasyca po dwóch tygodniach.
  3. Damy Fuks na Charty w potrzebie, tylko dziewczyny muszą wrócić z coursingu w Swornychgaciach :-)
  4. Saba nie ma szczęścia do swoich ludzi :-( błąkała się po Olkuszu, Pani która tam mieszka przygarnęła ją twierdząc że nikomu jej nie odda, po dwoch miesiącach przez przypadek znajoma trafiła na ogłoszenie na tablicy że Pani z Olkusza Saby już nie chce dłużej, mogłaby trafic do kłusowników albo do pseudo bo jest piękną charcicą, na szczęście znalazła się dobra dusza która zabrała ją do siebie na Dt pomimo tego że ma trzy swoje psy. Mam nadzieję że Saba w koncu znajdzie dom który już jej nie zawiedzie.
  5. Bo to nie był jeszcze ten "ludź" dla Tinki, juz niedługo dziewczyna znajdzie super domek....zasługuje na to.
  6. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej)?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL] Saba to wspaniala suczka, ma ok. 4-5 lat, Saba zostala znaleziona w okolicach Olkusza, długo błąkała się po okolicy. Obecnie przebywa w DT gdzie przechodzi socjalizacje. Saba jest wielkości dużego whippeta, waży 21 kg jest piękną suczką spragnioną czułości i kontaktu z człowiekiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, więcej informacji udzieli opiekunka w DT. Szukamy dla Saby wspanialego domu, takiego, który juz więcej jej nie zawiedzie, najlepiej aby to był jedyny pies w domu. [URL="http://tablica.pl/dom-ogrod/ogrod/strzelin/"]Ogród[/URL] mile widziany :-) Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej i stosowanie się do jej regulaminu. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/p1070814k.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2292/p1070814k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/p1070796m.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7154/p1070796m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej)?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL]
  7. Gdzie można zdobyć chustę SZUKAM DOMU, potrzebna mi jest dla Nugata.
  8. Gdzie można zdobyć takie chusty z napisem SZUKAM DOMU !
  9. A to już stosowałaś? Nad tym też sie zastanawiam, tu jest tryptofan: [URL]http://www.planetavet.pl/SILENTINE_SPOKOJ_I_RELAKS_60TABL-72.html[/URL]
  10. Wrzucam chlopaka na charcie forum, przepiekny pies :-)
  11. Ależ one piękne, wrzucam na charcie forum.
  12. Ciekawa jestem jak tabletki zadziałają, to zioła więc troszkę to potrwa. Chyba też je zamówie.
  13. Dziekujemy za odwiedziny i przekaże Lence Twoje slowa, mam nadzieje że jej się nie poprzewraca w głowie;)
  14. Ja jestem z charciego forum :-)
  15. Moze pogoda tak na nią wpływa, zaświeci słońce i smutasy pójdą precz :-)
  16. Idziemy do przodu, Lenka zaczyna robić się ciekawska i o to chodziło. Ten potwór już nie straszy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/p1070961o.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5966/p1070961o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] W parku też nie jest najgorzej: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/p1070982m.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8094/p1070982m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/p1070987.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6020/p1070987.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Czasami potrzebuje wsparcia ;-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/p1080008w.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3738/p1080008w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ekologiczna ławka i stojak do rowerow w naszym parku: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/p1070972.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1585/p1070972.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/p1070975t.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2244/p1070975t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A tu miejsce, które zapamiętam do końca życia...mostek z którego Lenka uciekla a teraz proszę bardzo: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/p1070979o.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1849/p1070979o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A na koniec ciekawoska przyrodnicza, zamiast drzewa krzew dębu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/p1070994a.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5868/p1070994a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A tu dowód że to jest dąb: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/p1070995c.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6227/p1070995c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Przewodniczka stada ;-) nie wiem jak Nulka to robi ale wszystkie psy potrafi sobie podporządkować, probuje uczyć się od niej tylko "troszku" mi nie wychodzi :-D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/p1070901b.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1951/p1070901b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Pieszczoch: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/p1070932z.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/711/p1070932z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Chwila zajęć aby Nugat się nie nudził na spacerze, bardzo pojetny chłopak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/p1070942c.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9404/p1070942c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/p1070948d.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5420/p1070948d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/p1070917ot.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6195/p1070917ot.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Najlepiej pobrykać na znanym terenie :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/p1080015e.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4913/p1080015e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Dziewczyny nauczyły Nugata jak korzystać z miski aby się nie pochlapać: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/507/p1070957.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4402/p1070957.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. Pies w stresie nie będzie reagował na przysmaki i komendy opiekuna, to co zajmuje zrównoważonemu psu minutę poznawanie innych psow, reakcja na nowy przedmiot i teren itp naszym zajmuje godzinę, one same muszą dojść do wniosku co to jest, wierzcie mi nie jest łatwo z takim zestresowanym psem.
  19. Normalka, moja Lenka zachowuje się tak samo, jeden dzień pekam z dumy że jest taka odważna na następny dzień wycofanie.
  20. Borzojka od Izabelki z charciego forum a ta druga dziewczyna podobna do Nugata dzisiaj zabrana przez Izabele na DT, następna do adopcji :-(
  21. Lenka po wizycie dwóch nowych psiaków, muszę powiedzieć że dzisiaj zachowywała się dzielnie, nie było paniki tylko dystans. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/p1070766d.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7481/p1070766d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/p1070776x.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9958/p1070776x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/p1070800l.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1286/p1070800l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/p1070810b.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6158/p1070810b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL
  22. Dzien pelen wrażeń, Nugat poznał dwie piękne dziewczyny, na poczatku było trochę przepychanek ale w końcu zapanował rozejm. Izabela przyjechała z prezentami dla Nugata dostał mnóstwo karmy i wór pysznych kości, teraz odsypia po wizycie. Nuka i ja czekam spokojnie tylko Lenka przebiera łapkami :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/p1070758y.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4066/p1070758y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Wow ależ Nadia jest wysoka i piękna :oczser: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/p1070777by.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1529/p1070777by.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/p1070779o.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7130/p1070779o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/p1070781d.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4585/p1070781d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I jeszcze jedna...czy to moje odbicie :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/p1070811q.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5651/p1070811q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. Totalna cisza....wakacje nie najlepszy czas na szukanie domu :-(
  24. W sobotę 04 sierpnia wieczorem zaginął chart rosyjski umaszczenie biało-szare. Ostatni raz był widziany w Gołubiu Kaszubskim woj. pomorskie. Bardzo proszę o udostępnienie tego ogłoszenia jak największej liczbie znajomych. Tel kontaktowe 509 671 512 lub 603 800 230. Proszę dzwonić o każdej porze. Zawiadomiliśmy juz wszystkie okoliczne schroniska, policje, leśników, myśliwych i daliśmy ogłoszenie do radia. Oczywiście ogłoszenia w okolicznych sklepach i na przystankach wiszą. Niestety, tylko widziano go w dniu zniknięcia. Jesteśmy tu jeszcze na szczescie 2 tygodnie na urlopie, wiec bedziemy go intensywnie szukać. Fiodor ma tatuaż na uchu, nie jestem w stanie teraz powiedzieć jaki. Myślę,że uczciwy znalazca będzie w stanie dojść do właściciela. Jeszcze raz dziękuję za Waszą uwagę i mam nadzieję,że wreszcie uda się udostępniać ogłoszenie na FB. Na portalach typu "zaginał pies" ogłoszenie daliśmy. Jesteśmy obecnie w Gołubiu Kaszubskim. Na codzień mieszkamy w Gdańsku. Nie wiem czy teoria z powrotem do domu jest możliwa, ale nasi sąsiedzi są czujni i obserwują okolice. Bardzo się martwimy, ale mam głęboką nadzieję, że ktoś się nim po prostu zaopiekował,,, [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/chartm.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1310/chartm.jpg[/IMG][/URL]
  25. Ja takie znalazłam w necie: [URL]http://pro4dog.com/25-wklad-ceramiczny-z-szerokim-rozstawem-zabkow-do-ostrzy.html[/URL]
×
×
  • Create New...