Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Chciałam tylko dodać że Nuka w tym roku ma 11 lat :-)
  2. Pierwszy snieg Lenki u mnie :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/001tgl.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8510/001tgl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/003tyz.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5448/003tyz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/006ad.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8631/006ad.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/72/010eh.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4717/010eh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/72/011lk.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5778/011lk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/016bj.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3194/016bj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/027yl.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8938/027yl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] No i poszła sobie, samej mi się nie chce biegać :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/024gz.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6471/024gz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. No chyba żartujesz, przecież podziekowalam bo mimo wszystko kazdy z Nas jest troszeczke próxny i lubi o sobie usłyszec dobre słowo :-)
  4. Nie wierze własnym oczom.....hodowla 60 psow !!!! ZK powinien chyba się rozwiązać.
  5. [B]_Dunaj_[/B] dziekuje za miłe slowa dot. mojej skromnej osoby :-) jesteś taka sama dyplomatka jak ja :-) (Mam na mysli tą mała w typie flata)
  6. Aaaa i nic wczesniej nie widzialam co napisała[B] _Dunaj_ :-)[/B]
  7. Nic nie obecuję pewnego ale porozgladam sie za dobrym Dt dla dziewczyny :-) Ja w tej chwili nie moge jej wziąść do siebie.
  8. Troche obwaiam się jak Lenka zareaguje na petardy, na wszelki wypadek mam przygotowany schron w garażu, tam nie ma okien, jeszcze nie piłam szampana w podziemiach :-) W starym roku ostatnie porzadki i wypadło na Lenkę, została wyprana z brudu calego roku :-) Poźniej strachulec siedziała pod kocem i grzal doopke. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/214/010ew.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8011/010ew.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/012ymq.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1006/012ymq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/011gql.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9898/011gql.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/014vf.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/600/014vf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. Faktycznie pychol misia :-) Bruno Szczęsliwego Nowego Roku....obys znalazł swój dom tego Ci życzę z całego serca.
  10. Tu jest link Boryska, moja Lenka ma takie samo zachowanie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198447-BORYS-szczeniak-LabraDoRar-**********ma-dom[/URL]*********** Zobaczcie jaki prezent na Swieta dostała Klarucha :-)
  11. Znalazłam go to ELMO, wszystko się zgadza ma 1,5 roku ma fajną rodzinkę. Państwo byli z nim u okulisty chlopak ma problem z trzecia powieka. Ale przy takiej opiece i tak wspaniałym weterynarzu wszystko bedzie dobrze. Piekny pies, łapka jak moja dłoń, mocno zbudowany a w głowie szczenior :-) Tutaj jest ELMO [URL]http://www.dogi-adopcje.pl/2010-12-18-15-49-41?sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=77[/URL]
  12. Super, Lenka najedzona jak bąk :-) żarłok się z niej zrobił, muszę pilnować aby nie stracila linii ;-) [B]_Dunaj_[/B] wczoraj u weta spotkalam pięknego czarnego doga ktory zostal adoptowany dzięki Waszej Fundacji, wspanialy chłopak tylko zapomniałam jak ma na imię.
  13. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/p1040767m.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/8120/p1040767m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/p1040787.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7692/p1040787.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/p1040790b.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7881/p1040790b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/p1040820.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2517/p1040820.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/p1040831d.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9881/p1040831d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. Czy Twój psiurek śpiewa na tym zdjęciu ;-) czy składa życzenia o północy :-)
  15. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/529v.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/8996/529v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Życzy Ewa i sforka :-)
  16. Wesołych Świąt Bruno :-)
  17. Dobrze że wrócił...jak tym łobuzom wytłumaczyć że my się martwimy kiedy one ganiają szczęsliwe po bezdrozach.
  18. Nie miała wyjścia, był tak zimny wiatr że musiłam założyć, Lenka na spacerach jest na smyczy nie ma się jak rozgrzac !!!
  19. Ło matko, jest dobrze? zaraz napisze FB, mieli się pokazać z psem u mnie :-(
  20. Jaki tłuścioszek? Przecież ma teraz w-f ;-)
  21. Wesołych Świat :-) ja też chce takie dla mojej sforki :-)
  22. To do roboty, trymer i pokaż co sama potrafisz ;-)
  23. Prośba właścicieli: W niedzielę 18 grudnia ok godziny 16.00 w Rogalinku, między Puszczykowem, a Rogalinem, pod Poznaniem zaginął nasz biało czekoladowy spaniel Arvil. Wszystkich którzy chcą pomóc w poszukiwaniach lub widzieli malucha albo go zobaczą/znajdą proszę o kontakt pod numerami telefonów 692457924 606744797 515176812 Arvil jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i innych zwierząt, nie ma jeszcze roku, na pewno jest przestraszony i zdezorientowany, ma czarną obrożę MacLeather z odciśniętymi łapkami, doczepiony identyfikator z imieniem i numerem telefonu oraz drugi zielony o szczepieniu przeciw wściekliźnie. Bardzo proszę wszystkich, którzy coś wiedzą lub mogą w jakiś sposób pomóc o kontakt [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/zz0162.gif[/IMG] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/fc4d19072a5eb907.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9701/fc4d19072a5eb907.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  24. Niestety jest taki wysyp przedswiateczny, ludzie sprzataja przed swiatami łacznie z psami :-(
  25. Pewnie że dama;-) to jest ta łapka którą mi podstawia do całowania :-)
×
×
  • Create New...