Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Oczywiscie nie ma takiego charta jak chart chrobacki :-) to historyczna dzielnica Polski rozciagająca się od Krakowa po Kielce i całe Świętokrzyskie, do dzisiaj historycy się spierają czy taka nazwa istniała, a ponieważ Lenka z tamtych rejonów to tak pieknie ją nazwałam :-) Najlepsze jest to jak komus mówię jaka to rasa i słyszy "chart chrobacki" to każdy robi duże oczy i o nic wiecej się nie pyta. Jest Klara "uchart" to Lenka jest "chart chrobacki" ;-) Szkoda tego afgana, dowiedz się o nim coś więcej.
  2. Ktos ten słodki pychol w końcu pokocha na zawsze, ja w to wierzę, Brunonku śpij dobrze :-)
  3. Chyba wszystkie psiaki uwielbiają ser .....moje też. I Lenka i Nuka :-)
  4. Biedny Bruno...ale to żybyś był zdrowy i serducho długo wytrzymało.
  5. Podjęłam męską decyzję....Lenka zostaje u Nas :-) to będzie pierwszy chart chrobacki w Katowicach :-)
  6. Niech sobie wielkomaluch czyta co chce on i tak podbija ludzkie serca :-)
  7. Tym razem wieści od "wielkomalucha" :-) "Witam :) Kola radzi sobie bardzo dobrze z mrozami, dostaje ciepłe jedzenie, kaszkę, kurze nóżki i inne smakołyki. Dla niego dzień to przerwa pomiędzy jednym posiłkiem a następnym :D Je bardzo dużo, ale też potrzebuje więcej energii, żeby wytrzymać te mrozy. Dalej skacze na domowników, ale staram się nad tym pracować. Poza tym urwis z niego, trochę niszczy, ale wszystko w normie, nie robi większych szkód. Czyta dalej, teraz już ambitniejsze teksty, z gazetek Lidla przeniósł swoje zainteresowanie na miesięczniki i naszą lokalną gazetę ( na szczęście wszystko już dawno odłożone na makulaturę ). Dzielnie broni podwórka, szczeka na każdego, kto się zbliży do ogrodzenia. Pozdrawiamy !!!! :)"
  8. Oj szkoda że Brunona nikt nie dostrzegł, przyjdzie czas i na niego !
  9. Zapraszam na charcie forum, tam sie wszystkiego dowiesz o psychice chartów, no cóż Twoj whippet zachowuje sie wzorcowo jak na swoją rasę. Pamiętaj że w Polsce jest potrzebne pozwolenie na charta i włóczącego po wsi bez opieki myśliwy moze odstrzelić bo będzie myslał ze to chart kłusowników. Zarejestruj się proszę na forum, tam Ci kazdy udzieli fachowych podpowiedzi. Chart nie nadaje się do szkolenia tak jak np. owczarek, do końca nigdy nie będzie taki karny, mimo to wiele z nich kończy kursy PT, wspaniała sprawa dla whippeta to agility. Tu masz stronkę forum: [URL]http://www.swiatchartow.net/index.php?sid=49c57925d776bc4d5d6dfa94deba992d[/URL]
  10. Chłopak juz dodany na stronie chartów.
  11. Instynkt łowczy w Brunonie sie obudził ;-)
  12. Widziałam zdjęcia jak Klarucha biega, u Nas nie ma śniegu tylko lód moze tu jest problem?
  13. Lenka nie chce wychodzić, siku i do domu jej chyba musze buty kupić :-(
  14. Śpij sobie w cieple, bo na dworze jest okropnie !!!!!!!!!!!!!!
  15. Taka foczka kochana :-)
  16. Jak ogladam blog Klary to mam jedno marzenie aby każdy psiurek ze schroniska trafił do takiej wspanialej rodziny. Klara trafilaś do raju :-)
  17. A co ma robić, taki mróz spacerować się nie chce to chłopak wcina :-) i dobrze.
  18. [quote name='KAT2707']Bardzo proszę o osoby spacerujące w okolicy Muchowca lub Doliny Trzech Stawów, o rozgladanie się za porzuconym/zagubionym DONkiem. Dzisiaj widziałam tego psa na Muchowcu, był bez właściciela. To może być pies, o którym pisała Eden na tym wątku. Pies pobiegł w stronę Brynowa. Na sierści miał sople lodu, więc pewnie błąka się już nie jedną noc.[/QUOTE] Z Piotrowic DONek zniknął, możliwe ze wędrował lasem :-( taki mroz jak on sobie radzi ???
  19. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/005mw.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9176/005mw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Straszne mrozy ;-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/008xao.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5159/008xao.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/013nkh.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2047/013nkh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/015xlj.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/415/015xlj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. Jak Bruno znosi mrozy? Chce wychodzić na spacer?
  21. No bo Klara ogladała swoją przyjaciółkę ....dlatego taka zainteresowana :-)
  22. Lenka na żywo: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=fSbUzUzx2Yw&feature=email[/URL]
  23. To kości cielęce, wsuwają surowe na koniec zostaje pusta rurka, mają języki jak węże :-) Ubrałam Lenkę w polar i kombinezon ale jej łapki marzły i nie chciała chodzić :-(
  24. Będe się rozgladała, mieszkam w tej dzielnicy.
  25. Mróz u Nas straszny...brr rano 0 godz. 6 rano bylo - 18 stopni. Lenka wychodzi na chwilę do ogrodu i sama ucieka do domu a Nuce mróz kompletnie nie przeszkadza. Trzeba czymś dziewczyny zająć: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/72/001ony.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4060/001ony.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/003mov.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2366/003mov.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Lence spokojnie zabiram kość, Nuka by mnie zjadła :-P [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/006zdj.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9134/006zdj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...