Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Ludzi, psów, nowych sytuacji, dom i ogród to jej ostoja tam jest najwspanialszym psem pod slońcem ale poza nim kazdy spacer to dalej stres.
  2. Nugat ma już swoje ogłoszenie na allegro, morusek, tablica, alegratka, zaginioneznalezione, cafe animal, przygarnij zwierzaka:-) Jeszcze gdzieś mam dodać?
  3. Sliczna to Lenka jest tylko okropny strachulec :-)
  4. Bruno wychodzimy na spacer, pózniej temperatura będzie nie do zniesienia ;-)
  5. Witam, teraz najlepszy czas na spacer, za chwilkę upał nie do wytrzymania, Na południu ma być 33 stopnie, moje psy cały dzień zalegają :-)
  6. Ot...Polska własnie, bidulka a nie chciał rany zaszyć? na poduszkach długo się goją...jeszcze to, trzymaj ją na smyczy przez parę dni.
  7. Galaretka z kurzych łapek jest prosta do zrobienia, smakowita i tania. Koszt kilograma kurzych łapek to około 1,5 zł. Galaretka jest bardzo dobra na stawy, chrząstki, kości. Jeżeli w naszej okolicy nie ma kurzych łapek. Można je zastąpić nóżkami cielęcymi lub wieprzowymi raciczkami. [h=3]Do przyrządzenia galaretki potrzebne są:[/h] Kurze łapki – na początek tylko kilka sztuk (3-4) Woda Marchewka Można dodać ząbek czosnku
  8. Dokładnie tak samo reagują, rzadko ktory pies lubi kąpiel no chyba że w jeziorze :-) ale za to po kąpieli zachowują się jak po Red Bullu ;-)
  9. Dziękuję za podpowiedzi :-) A teraz troszkę Nugata. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/p1070551e.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1280/p1070551e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Barwy maskujące :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/p1070580.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2170/p1070580.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Upał niemiłosierny, krótki spacer i taki efekt: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/p1070547y.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9999/p1070547y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. Punkt widokowy Lenki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/p1070568.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7808/p1070568.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] Znowu ma kumpla odpowiednich rozmiarów [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/98/p1070569d.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3553/p1070569d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] Moje kochane aksamitne uchole [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smiles/579.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/p1070379o.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9669/p1070379o.jpg[/IMG][/URL]
  11. Już troche pobiegałam, ale teraz chcialabym się przytulic do swojego ludzia :loveu:
  12. Udalo się dodalam do tablica.pl, ćwirek.pl, alegratka :-) zdolna jestem
  13. Tinka śpiochu :-) czas na poranny spacer.
  14. Dziękuję za wizyty :-) Podpowiedzcie mi gdzie się ogłasza psiaki do adopcji, mam na myśli allegro, tablica itp. za bardzo się w tym temacie nie orientuję.
  15. Nugat ma swój wątek, zapraszam do odwiedzania chlopaka :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230264-Przepiękny-Nugat-szuka-wspaniałego-domu[/URL]-!
  16. Nugat to przepiekny pies, przyjaźnie nastawiony do ludzi, chętny do współpracy z człowiekiem, do najmniejszych nie należy wzrost 60 cm waga 26 kg ale jest delikatny, pięknie chodzi na smyczy, kocha male psiaki. Chłopak został porzucony przy autostradzie w centralnej Polsce i tylko dzięki determinacji wspanialej osoby, która go dokramiala i próbowała zdobyć jego zaufanie chłopak przeżył i tak cud że go nie potrącił samochód. Nugat jest wykastrowany, posiada wszystkie szczepienia. Szuka wspaniałego domu do końca swoich dni, obecnie przebywa w DT w Katowicach gdzie nabiera zaufania do ludzi. Zobaczcie jaki jest piękny: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/p1070515s.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9828/p1070515s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/p1070542b.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6031/p1070542b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/p1070516a.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3820/p1070516a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Tinka czas na wieczorny spacer :-)
  18. Pokazuj się wszystkim, czas na swojego ludzia :-)
  19. Chłopak zaliczył wizytę w salonie, miał łupież i sierść zaczela się sypać, chłopak w hotelu mieszkał w kojcu. Z powodu umaszczenia wołam na niego Nugat :-) Chlopak juz odzyskuje formę, jutro zdjęcie szwów, waży 26 kg więc waga idealna, jest nieco wyższy od Lenki czyli ok 60 cm. jak do tej pory chłopak zachowuje się wzorowo, jedynie muszę popracować nad obszczekiwaniem psów jak idziemy na smyczy przy czym jak powiem nie wolno, żle chłopak się uspokaja. Mam pytanie nie wiecie gdzie można kupić taką chustę z napisem SZUKAM DOMU? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/p1070516a.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3820/p1070516a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/p1070515s.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9828/p1070515s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/p1070513f.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3458/p1070513f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Obrażony na cały świat po kąpieli :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/p1070523b.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9306/p1070523b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uwielbia male psiaki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/p1070542b.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6031/p1070542b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Jest bardzo całuśny ;-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/p1070550t.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6402/p1070550t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. Cocker spaniel to pies myśliwski płochacz jego natura to węszenie, pływanie i aportowanie najlepiej z wody, pewnie że będzie bieg za rowerem, do momentu jak nie poczuje interesującego zapachu :-)
  21. NIech będzie w typie CP :-)
  22. Sama nie wiem :-) grey pomieszany z owczarkiem colli, albo gładkowłosy borzoj :-)
  23. Ja jeszcze wypróbuję kropli dr. Bacha jak to nie pomoże to dam sobie spokój i stwierdze że taka jej natura, tylko żal mi jej spacer to jeden wielki stres.
  24. Dostawała przez 3 miesiące najwyższą dawkę, ja zmian nie zaobserwowałam. Poczytam o tym nowym leku dzięki za link.
  25. Tutaj są lepsze zdjęcia :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214861-Charty-na-tymczasie-u-Eden-Lenka-i-Lucky-znalazły-dom?p=19439111#post19439111[/URL]
×
×
  • Create New...