-
Posts
1351 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Eden
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Ludzi, psów, nowych sytuacji, dom i ogród to jej ostoja tam jest najwspanialszym psem pod slońcem ale poza nim kazdy spacer to dalej stres. -
Nugat ma już swoje ogłoszenie na allegro, morusek, tablica, alegratka, zaginioneznalezione, cafe animal, przygarnij zwierzaka:-) Jeszcze gdzieś mam dodać?
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Sliczna to Lenka jest tylko okropny strachulec :-) -
Bruno wychodzimy na spacer, pózniej temperatura będzie nie do zniesienia ;-)
-
Witam, teraz najlepszy czas na spacer, za chwilkę upał nie do wytrzymania, Na południu ma być 33 stopnie, moje psy cały dzień zalegają :-)
-
5 mieś owczarek niemiecki boi sie wszystkiego/sunia w DT na resocializacji
Eden replied to a topic in Strachliwość
Ot...Polska własnie, bidulka a nie chciał rany zaszyć? na poduszkach długo się goją...jeszcze to, trzymaj ją na smyczy przez parę dni.- 222 replies
-
Galaretka z kurzych łapek jest prosta do zrobienia, smakowita i tania. Koszt kilograma kurzych łapek to około 1,5 zł. Galaretka jest bardzo dobra na stawy, chrząstki, kości. Jeżeli w naszej okolicy nie ma kurzych łapek. Można je zastąpić nóżkami cielęcymi lub wieprzowymi raciczkami. [h=3]Do przyrządzenia galaretki potrzebne są:[/h] Kurze łapki – na początek tylko kilka sztuk (3-4) Woda Marchewka Można dodać ząbek czosnku
-
Dokładnie tak samo reagują, rzadko ktory pies lubi kąpiel no chyba że w jeziorze :-) ale za to po kąpieli zachowują się jak po Red Bullu ;-)
-
Dziękuję za podpowiedzi :-) A teraz troszkę Nugata. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/p1070551e.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1280/p1070551e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Barwy maskujące :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/p1070580.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2170/p1070580.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Upał niemiłosierny, krótki spacer i taki efekt: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/p1070547y.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9999/p1070547y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Punkt widokowy Lenki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/p1070568.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7808/p1070568.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] Znowu ma kumpla odpowiednich rozmiarów [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/98/p1070569d.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3553/p1070569d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] Moje kochane aksamitne uchole [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smiles/579.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/p1070379o.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9669/p1070379o.jpg[/IMG][/URL] -
Już troche pobiegałam, ale teraz chcialabym się przytulic do swojego ludzia :loveu:
-
Udalo się dodalam do tablica.pl, ćwirek.pl, alegratka :-) zdolna jestem
-
Tinka śpiochu :-) czas na poranny spacer.
-
Dziękuję za wizyty :-) Podpowiedzcie mi gdzie się ogłasza psiaki do adopcji, mam na myśli allegro, tablica itp. za bardzo się w tym temacie nie orientuję.
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Nugat ma swój wątek, zapraszam do odwiedzania chlopaka :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230264-Przepiękny-Nugat-szuka-wspaniałego-domu[/URL]-! -
Nugat to przepiekny pies, przyjaźnie nastawiony do ludzi, chętny do współpracy z człowiekiem, do najmniejszych nie należy wzrost 60 cm waga 26 kg ale jest delikatny, pięknie chodzi na smyczy, kocha male psiaki. Chłopak został porzucony przy autostradzie w centralnej Polsce i tylko dzięki determinacji wspanialej osoby, która go dokramiala i próbowała zdobyć jego zaufanie chłopak przeżył i tak cud że go nie potrącił samochód. Nugat jest wykastrowany, posiada wszystkie szczepienia. Szuka wspaniałego domu do końca swoich dni, obecnie przebywa w DT w Katowicach gdzie nabiera zaufania do ludzi. Zobaczcie jaki jest piękny: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/p1070515s.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9828/p1070515s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/p1070542b.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6031/p1070542b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/p1070516a.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3820/p1070516a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Tinka czas na wieczorny spacer :-)
-
Pokazuj się wszystkim, czas na swojego ludzia :-)
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Chłopak zaliczył wizytę w salonie, miał łupież i sierść zaczela się sypać, chłopak w hotelu mieszkał w kojcu. Z powodu umaszczenia wołam na niego Nugat :-) Chlopak juz odzyskuje formę, jutro zdjęcie szwów, waży 26 kg więc waga idealna, jest nieco wyższy od Lenki czyli ok 60 cm. jak do tej pory chłopak zachowuje się wzorowo, jedynie muszę popracować nad obszczekiwaniem psów jak idziemy na smyczy przy czym jak powiem nie wolno, żle chłopak się uspokaja. Mam pytanie nie wiecie gdzie można kupić taką chustę z napisem SZUKAM DOMU? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/140/p1070516a.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3820/p1070516a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/p1070515s.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9828/p1070515s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/p1070513f.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3458/p1070513f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Obrażony na cały świat po kąpieli :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/p1070523b.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9306/p1070523b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uwielbia male psiaki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/p1070542b.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6031/p1070542b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Jest bardzo całuśny ;-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/p1070550t.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6402/p1070550t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Cocker spaniel to pies myśliwski płochacz jego natura to węszenie, pływanie i aportowanie najlepiej z wody, pewnie że będzie bieg za rowerem, do momentu jak nie poczuje interesującego zapachu :-)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
NIech będzie w typie CP :-) -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Sama nie wiem :-) grey pomieszany z owczarkiem colli, albo gładkowłosy borzoj :-) -
5 mieś owczarek niemiecki boi sie wszystkiego/sunia w DT na resocializacji
Eden replied to a topic in Strachliwość
Ja jeszcze wypróbuję kropli dr. Bacha jak to nie pomoże to dam sobie spokój i stwierdze że taka jej natura, tylko żal mi jej spacer to jeden wielki stres.- 222 replies
-
5 mieś owczarek niemiecki boi sie wszystkiego/sunia w DT na resocializacji
Eden replied to a topic in Strachliwość
Dostawała przez 3 miesiące najwyższą dawkę, ja zmian nie zaobserwowałam. Poczytam o tym nowym leku dzięki za link.- 222 replies
-
Tutaj są lepsze zdjęcia :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214861-Charty-na-tymczasie-u-Eden-Lenka-i-Lucky-znalazły-dom?p=19439111#post19439111[/URL]