Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Zimowy pokaz mody :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/p1040661tv.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9651/p1040661tv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/p1040628b.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2864/p1040628b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/p1040627x.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8372/p1040627x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/p1040647.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7013/p1040647.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Maluch owczarka ma każde oczko inne :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/p1040640d.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8651/p1040640d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. Wszystko wróciło do normy, teraz wiem gdzie mam klikać w pustą miskę :-)
  3. Wow jaką Klara ma nową stronę internetową :-)
  4. No taka jedna zguba z Twojego województwa jest u mnie borzojoLenka ;-)
  5. [B]andzia69[/B] chłopak jest juz wstawiony na charcim forum, jest zadbany moze sie zgubił?
  6. Oj Bruno to koniec leniuchowania, bedziesz miał w-f :-)
  7. Mialam na mysli to że Klara poczuła się pewnie, wie że ja kochacie i bawi się kto kogo przetrzyma :-) znaczy się że jest jej dobrze u Was :-)
  8. Wspaniale wiadomości, bądź szczęsliwa w nowym domu.
  9. Czy to ta sama Lenka która nie chciala wyjść z pokoju? :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/008ro.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9732/008ro.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/025zzu.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8292/025zzu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/028wp.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/993/028wp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/021hp.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1153/021hp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/017lo.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2388/017lo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. Ale mu tam dobrze :-)
  11. W domu i ogrodzie to najnormalniejszy pies pod słoncem, na spacerach dalej ciężko to tak jakbym chodziła na spacer z sarna na smyczy :-) A ksiązka "Magia ochronna" ciekawa? lubie taką literature. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/034ap.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1984/034ap.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/035jz.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3567/035jz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. Magia działa :-) dowód masz na zdjęciu.
  13. Gapa ze mnie ze nie zrobiłam zdjęcia, dwie godziny walczyłam z dredami :-) została mi głowa do wyskubania i tułów ale to co zauwazyłam pomimo strasznych dredow Mentor ma bardzo ładny błyszczący włos, w nowym domu był już kąpany. Jaki ten świat mały, jak zobaczyłam spanielka coś mi w głowie zaświtało ze go widziałam na dogomanii a Państwo przyszli do mnie przez przypadek byli wcześniej w jakimś salonie w Katowicach ale tam Pani bała się spanieli i chciała mu podać głupiego jasia żeby go obciąć....masakra !!!! Dobrze że im się kontrolka zapaliła i poszli dalej i tak spotkalismy się. Państwo bardzo przejęci nowa rola a Mentor próbuje już Pancią rzadzić :-) na szczęscie jego Pan zachowuje zdrowy rosądek.
  14. A ja Wam ręcze że chłopak dobrze trafił, dzisiaj Państwo byli u mnie obciąć Mentora, fajni ludzie. Powiedzieli mi że chłopak wpycha im sie do łóżka co prawda pańcio z tym walczy ale jak ma nocna zmiane to chłopaczysko spi ze swoją Panią :-) Chłopak wyczesany, dredy wszystkie zdjete, w przyszłym tygodniu bedzie następna wizyta i napiszę jak się Mentor miewa, z tego co zauważyłam to energiczny i zdrowy spanielek :-)
  15. Ja ostatnio liczyłam, było u mnie 9 chartów i 1 mix owczarka wszystkie znalazly nowe domy dzieki pomocy wielu ludzi min. [B]elisse[/B] i [B]ambry[/B] (która mnie zaraziła chartami) no i jeszcze teraz jest Lenka.
  16. Ja to przezywam za każdym razem jak "moje dzieci" idą do nowych domów, tylko ze ja uciekam bo nie chce pokazać im moich łez, to i tak stres dla psiaków a jak wyczują mój nastrój to bedzie jeszcze gorzej :-(
  17. [B]_Dunaj_[/B] gdzie Nam z tymi maluchami do Ciebie, przepiekne psy. Sama je wszystkie wyprowadzasz ?
  18. Czyżby Klara poszła w ślady Lenki, też poszła na małą ucieczkę? Oj Klarucha tak nie wolno...za dużo Nas to nerwow kosztuje.
  19. Bruno kiedy się przeprowadzasz?
  20. Zobaczcie jaki szczęśliwy jest wielkomaluch :-) "Witam :) Wysyłam w załączniku najnowsze zdjęcia Koli. Rośnie nam chłopak zdrowo, sierść koło blizny prawie całkiem odrosła. Szaleje po ogrodzie, zjada gazetki z Lidla, chodzimy sobie na spacery do lasu i po polach. Zapraszamy kiedyś na odwiedziny :)" [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/snv30407.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9918/snv30407.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/snv30408.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5327/snv30408.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/snv30415.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2562/snv30415.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/snv30416w.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2620/snv30416w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/snv30430v.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/60/snv30430v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/snv30433.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2494/snv30433.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. Pewnie grzeje d..kę na sofie :-)
  22. Królowa jest tylko jedna ;-) brawa dla Izzi :-)
×
×
  • Create New...