Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Bazyl dostaje wszystkie lekarstwa, luminal zastrzyki i antybiotyk, jak na razie poprawy nie ma, dalej chodzi jak foczka jest bardzo osłabiony i generalnie jak nie wyje to śpi. Ale jest jeden dobry objaw jaki zauważyłam, przy misce z jedzeniem warknął na moje psa;-)
  2. Bazyl jest u mnie na DT, bardzo słaby po luminalu, odpoczywa czasami mimo bólu udaje mu się zasnąć, ile musi wycierpieć to tylko on wie, bardzo osłabiony...serce się kraje jak na niego patrzę. Trzymajmy za niego kciuki bo to psiak o wspaniałej psychice, jest młody może organizm da rade walczyć z chorobą. Ewa
  3. Raj ma bramy zawsze otwarte 24 godziny na dobe ;-) Labo to wspaniały psiak, uwielbia długie spacery, nadaje się dla kogos kto aktywnie spędza czas, jazda na rowerze. biegi itp.
  4. [URL=http://img88.imageshack.us/i/obraz015w.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2498/obraz015w.th.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img824.imageshack.us/i/obraz030n.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4107/obraz030n.th.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Labo wszystkich pozdrawia: [URL=http://img192.imageshack.us/i/obraz015vs.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2705/obraz015vs.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A jak szybko biegam... [URL=http://img251.imageshack.us/i/obraz030zs.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6839/obraz030zs.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...