-
Posts
32983 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']To po cichutku Gabi ich uściskaj tylko tak żeby urwisów nie zbudzić ;)[/QUOTE] Uściskałam ich przed chwilą, bo znowu sobie słodko śpią:iloveyou: Beznadziejna pogoda................ -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Mysz dziś zameldowała że w niedziele wraca i zaraz ruszamy z bazarkiem :lol:[/QUOTE] [COLOR=#4b0082][B] Melduję, że wpłynęło dla Tolusi 20 zł. od cioteczki rudakacha.[/B][/COLOR] Bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::Rose::Rose: Zapłaciłam za pakiet 130 ogłoszeń[B] 15 zł[/B] Zostało [B]45 zł[/B] (w tym 40 jest u Agusi na koncie) +drobniaki, jakie mi zostały z 20 zł, po zakupie karmy i żwirku, jak znajdę paragony to dokładnie napiszę jaką kwotę dotychczas wydałam i wstawię fotkę. -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Dzień Dobry kochana Laluniu!!!!!!!!!!:iloveyou::iloveyou::iloveyou: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Gabi79 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']a może Fart ;) w końcu miał farta że go nasza Marudka spotkała :)[/QUOTE] Farta miał ogromnego, to trzeba przyznać:loveu: -
[quote name='iwonamaj']Dzisiaj u weterynarza Zosi zapłaciła 70 zł za szczepienie i wyjęcie szwów, kupiła jej tez obrożę i obróżkę przeciwpchelną, łącznie wydała 96 zł.[/QUOTE] Zaglądam do cudnej Perełeczki.
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Gabi79 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nikaragua']Imię dla koteczka wymyślmy... Bo smutno być bezimiennym[/QUOTE] Ja proponuję IRYSEK, a Wy jakie macie propozycje???? -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Gabi79 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula95']Dziś Szoł dostał udaru. Zaczął się przewracać, nie umiał utrzymać równowagi, oczopląs… Dostał leki rozszerzające naczynka, jutro będzie reszta leków. Na noc został w budynku, żeby miał chłodniej. Ale dzisiaj, jak zawsze gdy są upały, był prawie cały czas budynku, leżał na chłodnej podłodze… Nie był długo na dworze, wychodził tylko na chwileczkę… Jutro będę też w schronie, mam nadzieję, że mu się poprawi…[/QUOTE] Zaglądam do biedaków, a tu taka smutna informacja, też mam nadzieję, że Szoł dojdzie do siebie -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Ewunia urlop pracowity bo biegałam po ciotkach i kuzynkach ;) taka runda codzienna od rana do nocy ;) od stołu do stołu lub od sklepu do sklepu ;) Sklepy zrobiły na mnie naprawdę wrażenie .....ech gdybym tylko wzięła więcej kasy :eviltong: A bez Was jasne że smutno dlatego serducho zostawiłam w Wami moje śliczne, cudne ciotki :loveu:[/QUOTE] Dobrze Martunia, że już jesteś:lol:, Iwonka też już wróciła, tylko Mysza jeszcze na swoim ranczo;) -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Melduję się w końcu i ja ;) przybiegam od razu poczytać co nowego u naszej Tolci :loveu:[/QUOTE] O, cioteczka Martika wróciła, jak było na urlopie??????? U Toluni wszystko ok. tylko ds brak:-( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Gabi79 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Ewunia mnie zaprosiła. Biedny kicio..... Taki śliczny!!! A co ze świerzbem dostał coś, jakieś krople, leki???? Trzeba mu pomóc, u mnie finansowa klapa, niestety:-( Tolunia, która jest u mnie w dt też miała świerzbowca w uszach + koci katar:angryy: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Cioteczki, zamówiłam u CatAngel 130 ogłoszeń za 15 złotych, jak będą gotowe wstawię tu linki. Tolusia jest wspaniała, szaleje na całego, zaczepia Kajtunia z czego on nnie zawsze jest zadowolony;) -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosc1.gif[/IMG]odwiedzam i sciskuniam:iloveyou::iloveyou:Tolunie z Gabrynia i Kajtuniem:loveu:[/QUOTE] Dzięki Ewuś, my odwzajemniamy;) -
Agusia rozmawiała z panią Anetką. Mat/Bostonek jest radosny, zadowolony, grzeczny i uwielbia się bawić:loveu:
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Cały czas miałam nadzieję, ze Lalunia i Perełka znajdą domek w tym samym czasie...Co się odwlecze itd...będzie dobrze, cały czas zaglądam do Laluni, chociaż rzadko piszę... Urlop udany, bo z wnusią :lol:, pogoda 50%/50%, troszkę pozwiedzaliśmy.[/QUOTE] Ja jestem w szoku, że Laluni nikt nie chce, przecież ona jest taka wspaniała:loveu: Ale dla mnie wszystkie pieski i kotki są wspaniałe................... -
[quote name='iwonamaj']Właśnie wróciłam...W poniedziałek zadzwoniła do mnie Myszka, że wizyta przedadopcyjna ok :). Zaraz zadzwoniłam do pani Moniki i powiedziała mi, że Perełka pojedzie do domu 2 sierpnia z jej koleżanką :). Dzwoniłam 2 razy do DT, w poniedziałek Perełka będzie miała zdjęte szwy i szczepienie -wirusówki. 2 sierpnia pojadę do Sławkowa i będę przy przekazaniu malutkiej. Zosia pisze, że Perełka jest słodka i troszkę rozrabia :)...[/QUOTE] Wspaniale, że Perełka za niecałe 2 tyg. jedzie do domu!!!!!!!!!!!! Ostatnio zastój w adopcjach, w dodatku jak to w wakacje przybywa nowych biedaków bez domu, ja już ostatnio zaczynam popadać w depresję...........
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='iwonamaj']Wróciłam przed chwilką, byłam tylko tydzień...[/QUOTE] Wiem, że wyjechałaś na tydzień, ale coś mi się poknociło, że wracasz w niedzielę:stupid: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Wróciłam z urlopu i zaglądam do Laluni...[/QUOTE] Jak tam urlop Iwonko udał się? A Lalunia nadal bez ds:-( -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='iwonamaj']Zaglądam do maleńkiej...[/QUOTE] Iwonko, czy Ty już wróciłaś, czy na urlopie chwilowo korzystasz z internetu??????????? -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Gabi79 replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie, kolejny biedak którego nikt nie chce..... O mało mi serce nie pękło, jak czytałam, że jest w domu, taki był szczęśliwy, było to widać na zdjęciach, a potem.... Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy biorą psa, obiecują "złote góry", a potem go zwracają do schroniska, jak zużytą rzecz i jeszcze mają pretensje. To już trzeba nie mieć serca, ani sumienia. Nigdy nikogo nie można być pewnym na 100% Na chwilę obecną niestety nie mogę pomóc. Pieski, które wspieram deklaracjami, czy wykupując ogłoszenia nadal czekają na dom, ani jeden nie ma szczęścia:-( Ale będę zaglądać do Maxa -
DT byłby wybawieniem, nie wiadomo, co je czeka w schronisku. Czasem nawet jak są nie najgorsze warunki może się zdarzyć jakieś nieszczęście, np pogryzienie:-( Mogę porozsyłać wątek, ale dopiero wieczorem. Może coś się znajdzie. Pobyt w schronisku nawet krótki to trauma dla każdego psiaka
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Gabi79 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie dostałam wszystkich linków do aktywacji, ale przeważająca ilość ogłoszeń już się wyświetla. Oby ktoś sensowny się odezwał!!!!!!!!! -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Gabi79 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Adasia: 1 [URL]http://www.warsza.pl/[/URL] - aktywacja 2 [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/129818[/URL] 3[URL]http://www.darmoweogloszenia.pl/[/URL] - aktywacja 4 [URL="http://tygodniowe.pl/61442-adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu/szczegoly.html"]http://tygodniowe.pl/61442-adas-slic...szczegoly.html[/URL] 5 [URL="http://www.ogloszeniagratis.pl/5659_ada_______liczny_psiak__pilnie_szuka_domu____"]http://www.ogloszeniagratis.pl/5659_...szuka_domu____[/URL] 6 [URL]http://www.hodowcy.com.pl/17729[/URL] 7 [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu-21047205.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/adas-...-21047205.html[/URL] 8 [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/185054.html[/URL] 9[URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/17433,Adas-,-sliczny-psiak--pilnie-szuka-domu-!!!.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/174...a-domu-!!!.htm[/URL] 10 [URL="http://sloniu.pl/191/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/31483-Adas_sliczny_psiak_pilnie_szuka_domu_.html"]http://sloniu.pl/191/darmowe-oglosze...uka_domu_.html[/URL] 11[URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/41512/[/URL] 12 [URL="http://bogatynia.swistek.pl/adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu-_163684.html"]http://bogatynia.swistek.pl/adas-sli...u-_163684.html[/URL] 13[URL="http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu.html,,2:advknt:1312156,c0:vwadv:1312156"]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia...:vwadv:1312156[/URL] 14[URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=246094&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 15[URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=100715[/URL] 16 [URL="http://wroclaw.lento.pl/adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu-___,476945.html"]http://wroclaw.lento.pl/adas-sliczny...__,476945.html[/URL] 17 [URL]http://freecf.pl/[/URL] - aktywacja 18[URL]http://www.ojej.pl/[/URL] - aktywacja 19[URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu-W0QQAdIdZ397823786"]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzak...AdIdZ397823786[/URL] 20 [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58196,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...8196,Lw==.html[/URL] 21[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-358459.html[/URL] 22 [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=142056[/URL] 23[URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/40666/adas-_-sliczny-psiak--pilnie-szuka-domu-___/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...zuka-domu-___/[/URL] 24 [URL="http://bogatynia.olx.pl/adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu-iid-417114946"]http://bogatynia.olx.pl/adas-sliczny...-iid-417114946[/URL] 25[URL="http://adpedia.pl/dolnoslaskie/bogatynia/drobne/zwierzeta/ogloszenie/adas_sliczny_psiak_pilnie_szuka_domu,223131/"]http://adpedia.pl/dolnoslaskie/bogat...a_domu,223131/[/URL] 26 [URL="http://www.sprzedasz.pl/"]http://www.sprzedasz.pl[/URL] – aktywacja 27[URL]http://www.tablica.com/[/URL] - aktywacja 28 [URL="http://www.neeon.pl/226501-adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu.html"]http://www.neeon.pl/226501-adas-slic...zuka-domu.html[/URL] 29[URL="http://www.gieldabai.pl/"]http://www.gieldabai.pl[/URL] – akceptacja 30[URL]http://zwierzeta.twoje-ogloszenia.pl/[/URL] - numer ogłoszenia : 42705 31 [URL]http://twoje-x.net/ogloszenie,6539.html[/URL] 32 [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/115792/Adas--sliczny-psiak--pilnie-szuka-domu-/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/115...e-szuka-domu-/[/URL] 33 [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/115792/Adas--sliczny-psiak--pilnie-szuka-domu-/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...e-szuka-domu-/[/URL] 34[B][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Adas-,-sliczny-psiak--pilnie-szuka-domu--id45329.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...--id45329.html[/URL][/U][/B] 35[URL="http://warszawa.kokosy.pl/"]http:/.kokosy.pl/[/URL] - aktywacja 36[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu-!!!,68786"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...domu-!!!,68786[/URL] 37 [URL]http://www.argetto.pl/[/URL] - akceptacja 38[URL]http://owi.pl/[/URL] - aktywacja 39[URL="http://tablica.pl/oferta/adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu-ID1kWzX.html"]http://tablica.pl/oferta/adas-sliczn...u-ID1kWzX.html[/URL] 40 [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2300652-adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2300...ie-szuka-domu/[/URL] 41 [URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=30025&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=...25&method=jobs[/URL] 42 [URL="http://www.oglosze.pl/oferta52144_adas_sliczny_psiak_pilnie_szuka_domu.html"]http://www.oglosze.pl/oferta52144_ad...zuka_domu.html[/URL] 43[URL]http://www.offer.pl/show.php?id=15957[/URL] 44[URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/18992/adas__sliczny_psiak__pilnie_szuka_domu.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...szuka_domu.php[/URL] 45[URL="http://wa.stacja.biz/index.php?content=content&id_content=5015"]http://wa.stacja.biz/index.php?conte...d_content=5015[/URL] 46 [URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/adas-sli...zuka-domu.html[/URL] 47 [URL]http://www.malineo.pl/[/URL] - aktywacja 48 [URL="http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu,idf197b5gk28020.html"]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyj...b5gk28020.html[/URL] 49 [URL="http://gablota.com/dolnoslaskie/wroclaw/zwierzeta/adopcja/15225,adas-sliczny-psiak-pilnie-szuka-domu-.html"]http://gablota.com/dolnoslaskie/wroc...uka-domu-.html[/URL] 50 [URL]http://www.oglos.pl/[/URL] - aktywacja -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Zaglądam, by nacieszyć oczy fotkami Lali i jej kolegów:loveu: -
[quote name='AgusiaP']Raczej szuka mu domku....[/QUOTE] Szkoda...........................
-
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/serduszka_lecace_w_gore.gif[/IMG]:thumbs::thumbs:dziekuje kochane i ja zaciskuniam mocno! nalezy sie niuniowi domus,milosc, i ogrodeczek , i swego ludzia kawaleczek:loveu:[/QUOTE] Popieram i trzymam kciuki, bo sobota już jutro:thumbs::thumbs::thumbs: