Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='omry']Super, naprawdę bardzo dziękujemy, na pewno starczy na długo :lol: Wieści, wieści.. Bobik od 11 jest w hoteliku, do jutra w boksie zewnętrznym, od jutra już będzie w środku. Strasznie gadatliwy się chłopak zrobił, cieszył się niesamowicie jak go zabieraliśmy, gadał, biegał, skakał. Jest bardzo, bardzo grzeczny, ładnie się słucha. Jak wyszliśmy ze schronu to sikał non stop przez bite dwie minuty.. Później też co chwilę. Chyba bał się nawet załatwić w schronie.. Radość na jego pysiu nie do opisania, serio :) Nie mam niestety zdjęć, aparat mi się zepsuł. Nie wiem, muszę coś wykombinować, bo będziemy do niego jeździć i na spacerki zabierać, trzeba mu będzie jakieś zdjęcia porobić jakoś.. Teraz potrzebujemy tylko na odrobaczenie, zaszczepienie i odpchlenie. Co z kastracją to się pomyśli później.. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie, bez Was dalej siedziałby przestraszony w schronie. Teraz już będzie tylko lepiej :razz:[/QUOTE] Nie macie pojęcia, jak się cieszę, że Bobik w hotelu:loveu: Czaki był dzisiaj na kastracji, leży w kołnierzu i kombinuje, jakby się dobrać do szwu. Udało mi się znaleźć dla Czakiego BDT, ale już mi przykro, że muszę się z nim rozstać. Nie powinnam brać żadnych zwierzaków nawet na kilka dni, czy godzin, bo potem bardzo przeżywam rozstanie, jestem beznadziejna...........................
  2. [quote name='Mysza2']Gabuniu kiedykolwiek może być. Już dzwoniłam do Pati, za pół godziny ma mi da odpowiedź:)[/QUOTE] Wspaniale!!!! Czaki leży na nowym posłaniu Kajtsia, jest słodki. Kajtuś olał całkowicie to posłanko, wolał stare, więc teraz wreszcie się przydało. A ja ryczę ze szczęścia i ze wzruszenia. Nie powinnam brać żadnych zwierzaków nawet na kilka godzin, bo od razu się przywiązuję i martwię o nie. Beznadziejna jestem..........................
  3. [quote name='Mysza2']Ania zadzwoniła, przeprasza że tak późno bo zasiedziała się ponad wszelką normę u Państwa, bo tyle było wspólnych psich tematów :multi: Domek ocenia jako super super i z czystym jej i naszym sumieniem Czakiemu możemy organizować transport. Nie będę wszystkiego pisać co mi Ania mówiła żeby nie zawstydzać DT, ale są to same superlatywy :multi::multi::multi:[/QUOTE] O rany, jak cudownie!!!! Bardzo, bardzo się cieszę:loveu: Czakuniu kochany, ale Ci się udało. Brak mi słów z radości. A kiedy Czaki może wyruszać? Czy szukamy transportu tylko w weekend, czy w tygodniu też może być???
  4. [quote name='terra']Nie, niemożliwe, żeby był pechowy :shake: Tylko jego domek nie może go odnaleźć. Na jakie województwa Adaś ma ogłoszenia? Może warto zmienić na inne.[/QUOTE] Ja mu zamawiałam pakiet ogłoszeń na bazarku na woj. dolnośląskie, ale one już są nieaktualne.
  5. Niedawno widziałam w ogloszeniach psiaka bardzo podobnego do Adasia, potem wyczytałam, że ma dom. Czy Adaś jest pechowy?????
  6. Biedak maleńki, szkoda, że nie jest sunią:-(
  7. [quote name='toyota']Kolejny pogryziony biduś u nas w schronisku:( : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239463-Pogryziony-i-przerażony-psiak-w-klatce-na-króliki[/URL][/QUOTE] O rany, szkoda, że nie jest sunią.........................
  8. [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9505/85744099.jpg[/IMG] Jaka ona cudna:loveu::loveu::loveu: A kocyk też bardzo ładny:lol: Buziaczki dla sierściuszków
  9. [quote name='Ania102']Zapisuję, umówiłam się na godzinę 18tą, zdam relacje po powrocie[/QUOTE] Czekamy z niecierpliwością na relację.Cioteczki, Czaki jest taki kochany:loveu: U weta był bardzo grzeczny, a jak go zostawiłam i wychodziłam ciągnął za mną. Już przed 15tą był wybudzony, gotowy do odbioru. Podobno jeszcze zanim przyjechałyśmy dobrał się do szwu. Robi takie wygibasy, żeby się tam dostać, jakich jeszcze w życiu nie widziałam, gimnastyka artystyczna to przy tym małe piwo. Próbuje na wszystkie możliwe sposoby zdjąć kołnierz. Teraz jest całkiem inny niż jak był pobudzony. Oczywiście ma na to wpływ narkoza i zabieg, ale mam nadzieję, że jego zapędy się skończą. Jest taki kochany i śliczny!!!!!!! Stepelko, jeśli Czaki pojedzie do Ciebie myślę, że się w nim zakochasz, jest słodki. Jestem stuknięta, ale już zdążyłam go pokochać:stupid::stupid::stupid: Tak jak wspomniała Myszka w poniedziałek idziemy do kontroli. Co do wieku Czakiego to ma góra 6 lat, niewykluczone, że mniej
  10. [quote name='Livka']Jakimś cudem zgubiłam wątek Stefci ... :shake: Mam już fanty od Joty67 :) w najbliższej wolnej chwili zabiorę się za bazarek dla dzielnej sunieczki :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję!!! Przepraszam, że ja tak z doskoku u Stefci, ale od czwartku jestem zajęta Czakim zgarniętym z ulicy i szukaniem dla niego DT Dziękuję wszystkim, że jesteście u Stefci. Michell, wycałuj ode mnie królewnę
  11. Widzę, że wczoraj jeszcze sporo się tu działo, ja niestety musiałam iść spać. Wstawiłam spisane pezez Myszkę deklaracje w post nr 2 Ale chyba będzie lepiej jak oddam tego posta księgowej, żeby nie było zamieszania. Czaki znowu "szaleje", Kajtek go goni i gryzie, na szczęście niegroźnie Ale mam stres przed tą kastracją Czakiego. Trzymajcie kciuki
  12. Zajrzałam jeszcze na chwilę, Myszko o której ta wizyta? Bo trzeba kciuki trzymać:loveu:
  13. [quote name='omry']Zaraz zadzwonię do hoteliku i się umówię z panią Arleną :)[/QUOTE] Zaglądam do Bobika. Wczoraj miałyśmy podobną sytuację, jak Ty omry z Bobikiem. AgusiaP zgarnęła psiaka z ulicy. Była jedna opcja - schronisko, ale ja się uparłam, że musimy mu znaleźć DT i...... dopuki nam się nie uda jest u mnie. Kajtuś wystraszony i wkurzony na maksa. W dodatku z Czakiego mega erotoman..... Jutro jedziemy na kastrację. Tak się cieszę, że Bobik jutro opuści schron:loveu:
  14. [quote name='obiezyswiat75'][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1149/dsc0290gx.jpg[/IMG] taki test tu robie :) dobra, działa, dzięki Gabi za pomoc, dziś jestem z doskoku, jutro siąde i zamowie na FB ktoś o karme pyta Sliczne jest to zdjęcie....[/QUOTE] Kochana za co Ty dziękujesz??? To Ty tu odwalasz największą robotę i jeszcze wspierasz finansowo:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  15. [quote name='AgusiaP']A terazzzzzz................:razz::razz::razz: Rozmawiałam z Panią Wiolą z DT dla Czakiego ;-) też nie mogę uwierzyć, że Czaki ma szanse na taki tymczasik:multi: Bardzo fajna babeczka :lol: Zgadzają się oczywiście na wizytę, wszystko wygląda tak jak zostało wcześniej napisane :lol: Aż boję się cieszyć...[/QUOTE] Cudownie, tylko teraz pewnie trzeba wizytę zrobić, ale mam nadzieję, że to tylko formalność:lol: Też trochę boję się uwierzyć, ale może po prostu Czaki ma szczęście. Czyli, jak dobrze pójdzie to jutro kastracja, a potem kombinujemy z transportem?!
  16. Jestem dzisiaj jakaś cholernie wykończona, biomet niekorzystny. Czaki teraz został zamknięty w przedpokoju, bo znowu go naszło.... Leży grzecznie. Niedawno byliśmy na spacerku, był grzeczny. On się bardzo cieszy, jak widzi, że biorę smycz:lol: Słodziak z niego, ale niestety Kajtuś nie podziela tego zdania Bardzo dziękuję wszystkim za obecność na wątku, wsparcie finansowe i duchowe, oraz wszelkie inne formy pomocy:Rose::Rose::Rose::Rose:
  17. Cioteczki, potem poczytam, żeby być na bieżąco..... Dostałam odp. w sprawie BDT o treści: [COLOR=#000000][I][B]Witam rozmawiałam dziś z mamą ( sama mam 17 lat rocznikowo cóż , ta niedorosłość) ale spokojnie, rodzice zgadzają się na tymczasa. Pisałam już do pauli_t ale tu też wolałam. Tak więc może lepiej byłoby przywieźć go do nas i już u nas wykastrować? Mamy sprawdzonego weta, miesiąc temu nawet sterylizował naszą sunię. Nie wiem jak cenowo ale to można by zapytać ( sterylka kosztowała 180 zł, ale wszystko naprawdę bez powikłań i profesjonalnie). Ile waży Czaki? Tak więc mama na moją opowieść o nim stwierdziła " no to już!" dlatego właśnie piszę, a że zgłosił się jako pierwszy i ma okazję nie trafić do schroniska to akuracik. PRoszę mi tylko powiedzieć, kiedy mógłby zostać do nas przywieziony? to zależy od tej kastracji, czy już u nas czy zanim ( po prostu mógłby do nas wcześniej trafić, pieniążki byśmy przyjęli na konto zapłacili wetowi potem dodałabym a wątek jakieś zaświadczenie od weta żeby była pewność, że nie ma żadnego oszustwa, fotorelację też mogę zrobić). Proszę się zastanowić. Jeżeli chodzi o nas to psiaka możemy przyjąć już w ten weekend. Jak już będzie wiadomo co i jak to podam nr tel mamy, żeby konkretnie się dogadać i była pewność, że nic nie wymyśliłam.;-)" Wątek: [/B][/I][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239401-BDT-dla-małego-dorosłego-psa-do-10-kg-woj-świętokrzyskie-małopolskie-mazowieckie[/url] Może warto zadzwonić i porozmawiać?
  18. [quote name='obiezyswiat75']Te zdjęcia na bazarkach ogłoszeniowych, to trzeba na wątek wklejac? Bo jak tak, to d...a - ja nie umiem :([/QUOTE] Ja na chwilę, jeśli wklejasz z wątku na inny wątek to robisz tylko kopiuj i wklej, a zamówiłaś juz pakiet? Przepraszam, że nie jestem zbyt często u Aramiska, ale na cito szukam pomocy dla Czakiego. Jak tylko będzie bezpieczny nadrobię zaległości na innych wątkach
  19. [quote name='Olena84']Hmm, a Donka5,chyba ma domowy za 200zł[/QUOTE] A mogła byś zapytać, czy ma wolne miejsce??? Ja powinnam już dawno wyjść do pracy....
  20. [quote name='obiezyswiat75']Gabi ja mogę tylko finansowo wesprzeć - nic innego nie mogę zrobić.[/QUOTE] Kochana, to bardzo wiele. Ty ciągle jakieś biedaki wspierasz finansowo, aż mi głupio. Im więcej deklaracji tym większa szansa na znalezienie PDT, przynajmniej mam taką nadzieję. Czaki znowu swoje...... TZ wkurzony na maksa......
  21. [quote name='Olena84']Też jestem, Gabi skąd jesteś? Czy kastracja psa bezdomnego nie będzie tańsza? Mogę wspomóc kastracje, bądź pokryje cała kwotę a zasponsoruje jej część, jeśli to coś da...[/QUOTE] Dziękuję za propozycje, pomoc na wagę złota!!!!! Mam nadzieję, że uda się znaleźć DT i szybko wykastrować. Psiak jest u mnie - w Dąbrowie Górniczej woj. śląskie
  22. [quote name='diana79']jestem na zaproszenie, finansowo nie mam jak pomóc niestety, ale jakby potrzebował ogłoszeń to chętnie pomogę oby nie musiał trafić do schronu pewnie za te gwałty go wywalili, zamiast mu pomóc to pozbyli się w taki sposób ...[/QUOTE] Też tak sądzę, gdyby nie ten jego popęd byłby super psiakiem, miziastym, cichym i grzecznym. Bo taki jest dopuki go nie najdzie, a nachodzi go baaaardzo często.Spokój jest przez kilka minut i potem znowu [B]Kajtuś coraz bardziej wkurzony i wystraszony.............. Czaki nie może u mnie zostać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
  23. Ja tak na szybko. Czaki cały czas próbuje po mnie skakać, jest jak w amoku. Noc musiał spędzić w przedpokoju. Ja się obawiam, że może mieć coś z prostatą, bo baaaardzo długo sika, no i ten popęd. Z moim misiem było podobnie, jak miał problemy z prostatą "skakał" na ludzi, a wcześniej mu się to nie zdarzało. Dzisiaj na dworze taka pani powiedziała, że Czaki chyba ma coś z tylnymi łapkami, bo je lekko rozstawia. Ja tego nie widzę, ale ona dobrze się zna na psach. Widziałam, że któraś z cioteczek proponowała kastrację w K-cach za 150 zł. Moim zdaniem to tanio. Ja za Kajtka w miesiącu sterylizacji płaciłam 200 + leki. Chyba, że znajdziecie taniej. Ja mam tylko pieniądze Stefy, ewentualnie mogę z nich założyć, jeśli cioteczki Stefkowe się zgodzą. Naprawdę nie przesadzam, on jest strasznie napalony. Właśnie zabrał się za gwałt torby TZ-a
  24. [quote name='AgusiaP']Pewnie dlatego się go pozbyli.... Mój Kajtunio biedny ....[/QUOTE] Pewnie tak, macie jakiś pomysł gdzie i kiedy na kastrację???? No i oczywiście kwestia finansowa. Ja mam na koncie tylko pieniądze Stefy. Chyba żeby się zwrócić do Kundelkowej Skarbonki z prośbą o pomoc?
×
×
  • Create New...