-
Posts
32997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='stepelkaa']Ma długą sierść do chudości nie widać, oj najwyżej dwa żebraki u nas będą bo nasza też okazji nie odpuszcza ( a i czasem coś dostanie, tak niewychowawczo, no dobrze, rzadko. :) ) Wiadomo może czy Czaki daje się czesać? Bo tak pomyślałam, że chyba trzebaby ;)[/QUOTE] Tak, z czesaniem nie ma problemu. Ja go wyczesałam jeszcze przed kastracją. Myślę, że jak wszystko się zagoi to kąpiel i porządne czesanie wskazane
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Myszko, czy Bongo pojedzie do Ulki12? -
Stepelko, dziękuję za wstawienie fotek. Mam nadzieję, że Czaki będzie się u Ciebie dobrze sprawował, ja nie mam do niego zastrzeżeń, bo do hotelu zamiast Czakiego pojedzie inny psiak w potrzebie Bongo. Ostatnie 2 zdjęcia, Czaki pilnuje lodówki. Żebraczek z niego niezły, ale nie jest natarczywy, tylko siedzi i czeka, aż się ktoś nad nim zlituje i coś mu da. W ogóle to straszna z niego chudzina, a je sporo, może musi nadrobić zaległości [quote name='EVA2406']A już znany jest koszt transportu? I czy jeszcze brakuje do tej kwoty?[/QUOTE] Evuniu, nie wiemy jeszcze jaki jest koszt transportu. Mysza2 dogrywa transport, ale jeszcze nie wiadomo kiedy i za ile. Prawdopodobnie w piątek lub sobotę. Jak coś zostanie przyda się na szczepienia i odrobaczenie
-
[quote name='gosiaczek1984']Witajcie,dzisiaj juz z Bambulkiem zamieszkalismy w nowym domku,przewozilismy bude,Bamba,niestety bardzo to przezywal,nie chcial wejsc do auta,piszczal w aucie,do budy jak narazie nie wchodzi tylko lezy przed drzwiami tarasowymi,zobaczyl fretke i lapa walil w drzwi he he,zaslonilam,zeby sie nie widzieli,ze spaceru odrazu wracal do nowego domu[/QUOTE] Kochany psiak, pewnie się przestraszył, ale gdy zobaczy Gosiu, że jesteś przy nim stres wywołany nową sytuacją minie:loveu: Wszystkiego dobrego dla Was w nowym domu!!!!!!
-
[quote name='stepelkaa']mnie można ma maila, ale nwm czy nadal potrzeba czy zdjęcia już do kogoś wysłane : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)[/QUOTE] już wysyłam!!!!
-
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
Gabi79 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
[url]http://img849.imageshack.us/img849/8765/img6243ou.jpg[/url] Cudny psiak, jak dobrze, że znalazł swoją przystań na stałe:loveu: -
[quote name='kiyoshi']Zosinka już doszła do siebie rzeczywiście...dziś tak wariowała na spacerze! zaczepiała mnie, patyki podnosiła, latała i za buty podgryzała...normalne szaleństwo:) po spacerze razem z Gajusią dostały smaczki- nagrody:) ale były szczęśliwe:) uwielbiam jak są takie zadowolone a potem śpią ...jak zabite:D :D[/QUOTE] Kochane, śliczne sunieczki:loveu:
-
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
Gabi79 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do ślicznego Tuptusia:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']ciotki..oto pierwsze ogłoszenia Stefci kciuki zaciśnięte!!! [URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/wielorasowy/stefcia-mloda-madra-kochajaca-ludzi-sunia-szuka-domu-l36208.html?me=1[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/479647-stefcia-piekna-mloda-kochajaca-ludzi-sunia-adoptuj.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/STEFCIA-mloda-madra-radosna-kocha-ludzi!-ADOPTUJ,82530[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/stefcia-mloda-lagodna-kochajaca-ludzi-21744993.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/wroclaw/stefcia-mloda-madra-kochajaca-ludzi-sunia-blaga-o-dom-454304585[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149777/STEFCIA-mloda-madra-kochajaca-ludzi-sunia-BlAGA-O-DOM/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69262,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/STEFCIA--mloda,-lagodna-sunia-poszukuje-domu-na-zawsze-id58875.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50797/stefcia--mloda--madra--radosna--kocha-ludzi--adoptuj/[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,osobowe,736,1,stefcia_mloda_lagodna_madra_koch,49571.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/dolnoslaskie/wroclaw/psy,594/stefcia-mloda-radosna-kochajaca-ludzi-sunia-prosi,5505637.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/stefcia-mloda-lagodna-madra-kocha-ludzi-chce-do-domu/56250[/URL] [URL]http://wroclaw.lento.pl/stefcia-mloda-lagodna-kochajaca-ludzi,822605.html[/URL] plus [URL]http://tablica.pl/oferta/stefcia-mloda-radosna-kochajaca-ludzi-sunia-idealna-adoptuj-ID2fg2r.html-[/URL] oczekuje na spr. mail w ogłoszeniach jest na mnie, ale na treść będzie Wam przekazywana:)[/QUOTE] kiyoshi, bardzo, bardzo dziękujemy [quote name='halszka']ooo widzę,że tekst jest :) obiecałam Stefci ogłoszenia na jakie ja mam zrobić województwo? i proszę o nr.telefonu i imię do kontaktu:)[/QUOTE] halszko, Tobie też z góry bardzo dziękuję. Tak się zastanawiam na jakie województwo? Może na śląskie. Tel. do mnie 667-386-515 Gabriela -
[quote name='stepelkaa']tak tak czekamy ;)[/QUOTE] [B] Komu mogę przesłać zdjęcia na maila, bo ja nie umiem wstawiać?[/B]:-( [quote name='Mysza2']Grzeczniutki kochany chłopak:)[/QUOTE] Jest bardzo grzeczny, przed chwilą usiadł przy mnie położył pyszczek na mojej nodze i był zachwycony, gdy go głaskałam. Gdy na chwilę przestałam delikatnie prosił mnie łapką i patrzył mi w oczy, jakby chciał powiedzieć "uwielbiam głaskanie, proszę głaszcz mnie" Musimy mu znaleźć super domek!!!!!!!!!!!!!! [quote name='mdk8']dajcie znać jak już nie będą potrzebne pieniądze bo inne "bidy" potrzebują pomocy. :lol:[/QUOTE] Wysłałam pw:lol:
-
[quote name='kolejna kobietka']to ja zacytuje w miedzyczasie wypowiedz Pani Malgosi z wczoraj z fb: "Reksiu ma na imię od dzisiaj Leoś i śpi smacznie w swoim posłanku ,jutro napisze więcej bo byłam dzisiaj w schronisku i nie wiem czy zasnę.....dramat"[/QUOTE] Leoś, śliczne imię, czekamy na wieści od p. Małgosi
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Bongo, cieszę się, że tu taki ruch:lol: -
[quote name='andegawenka']Taka pogoda to pewnie spi.[/QUOTE] Czaki to bardzo radosny psiak, jak wróciłam z pracy to skakał z radości na 1,5 metra, w nocy spał na łóżku. Są takie momenty, że podchodzi, przytula się i wpatruje tymi swoimi ślicznymi oczkami. Zrobiłam mu parę zdjęć, ale nie są rewelacyjne, bo Czaki chyba trochę boi się aparatu
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
On jest taki słodki, wiadomo w jakim jest wieku? .....chyba że nie doczytałam. Wygląda na młodzieniaszka -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Może trzeba zwołać tu jakieś ciotki od astów? -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Niestety żadnych dobrych wiadomości , w piątek trzeba psa odebrać:(:(:([/QUOTE] Cholera, miałam nadzieję, że ta fundacja pomoże.............. -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam czytać o Maksiulku i jego rodzince:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='obiezyswiat75']Ja sobie obiecalam, ze to byla jego ostatnia zima w kojcu...[/QUOTE] Ja się strasznie wkurzam, gdy takie kochane psiaki jak Aramisek nie wzbudzają niczyjego zainteresowania Ale Aramisek ma wiele ciotek na dogo, które są nim zachwycone, to już coś na dobry początek
-
[quote name='AgusiaP']Ja pozwolę sobie jeszcze raz ślicznie podziękować:loveu::loveu::loveu: Kochana ja to tylko w domu muszę siedzieć:evil_lol: i mam to "szczęście" do tych bid, ale co zrobić ... tylko gdyby nie Wy co ja bym sama mogła... Aga, pewnie jakbyś siedziała w domu to by jakaś bida od czasu do czasu znalazła się na Twojej wycieraczce, od tego nie uciekniesz:evil_lol: Super Gabrysiu ;)[/QUOTE] Wolałam napisać, bo może ktoś dokładnie nie śledzi wątku, tylko czyta wyrywkowo i się wycofa z deklaracji, tak jak jedna z osób, która stwierdziła, że Czaki ma BDT, a przecież jeszcze nawet tam nie dojechał