Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='haliza'],,,a moja wpłata nie dotarła ?[/QUOTE] W 2 poscie jest rozliczenie, o ile się nie mylę Twoja wpłata doszła wczoraj:loveu:, dzięki serdeczne
  2. [quote name='stepelkaa']Ma długą sierść do chudości nie widać, oj najwyżej dwa żebraki u nas będą bo nasza też okazji nie odpuszcza ( a i czasem coś dostanie, tak niewychowawczo, no dobrze, rzadko. :) ) Wiadomo może czy Czaki daje się czesać? Bo tak pomyślałam, że chyba trzebaby ;)[/QUOTE] Tak, z czesaniem nie ma problemu. Ja go wyczesałam jeszcze przed kastracją. Myślę, że jak wszystko się zagoi to kąpiel i porządne czesanie wskazane
  3. Myszko, czy Bongo pojedzie do Ulki12?
  4. Stepelko, dziękuję za wstawienie fotek. Mam nadzieję, że Czaki będzie się u Ciebie dobrze sprawował, ja nie mam do niego zastrzeżeń, bo do hotelu zamiast Czakiego pojedzie inny psiak w potrzebie Bongo. Ostatnie 2 zdjęcia, Czaki pilnuje lodówki. Żebraczek z niego niezły, ale nie jest natarczywy, tylko siedzi i czeka, aż się ktoś nad nim zlituje i coś mu da. W ogóle to straszna z niego chudzina, a je sporo, może musi nadrobić zaległości [quote name='EVA2406']A już znany jest koszt transportu? I czy jeszcze brakuje do tej kwoty?[/QUOTE] Evuniu, nie wiemy jeszcze jaki jest koszt transportu. Mysza2 dogrywa transport, ale jeszcze nie wiadomo kiedy i za ile. Prawdopodobnie w piątek lub sobotę. Jak coś zostanie przyda się na szczepienia i odrobaczenie
  5. [quote name='gosiaczek1984']Witajcie,dzisiaj juz z Bambulkiem zamieszkalismy w nowym domku,przewozilismy bude,Bamba,niestety bardzo to przezywal,nie chcial wejsc do auta,piszczal w aucie,do budy jak narazie nie wchodzi tylko lezy przed drzwiami tarasowymi,zobaczyl fretke i lapa walil w drzwi he he,zaslonilam,zeby sie nie widzieli,ze spaceru odrazu wracal do nowego domu[/QUOTE] Kochany psiak, pewnie się przestraszył, ale gdy zobaczy Gosiu, że jesteś przy nim stres wywołany nową sytuacją minie:loveu: Wszystkiego dobrego dla Was w nowym domu!!!!!!
  6. [quote name='stepelkaa']mnie można ma maila, ale nwm czy nadal potrzeba czy zdjęcia już do kogoś wysłane : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)[/QUOTE] już wysyłam!!!!
  7. [url]http://img849.imageshack.us/img849/8765/img6243ou.jpg[/url] Cudny psiak, jak dobrze, że znalazł swoją przystań na stałe:loveu:
  8. [quote name='kiyoshi']Zosinka już doszła do siebie rzeczywiście...dziś tak wariowała na spacerze! zaczepiała mnie, patyki podnosiła, latała i za buty podgryzała...normalne szaleństwo:) po spacerze razem z Gajusią dostały smaczki- nagrody:) ale były szczęśliwe:) uwielbiam jak są takie zadowolone a potem śpią ...jak zabite:D :D[/QUOTE] Kochane, śliczne sunieczki:loveu:
  9. Zaglądam do ślicznego Tuptusia:loveu:
  10. [quote name='kiyoshi']ciotki..oto pierwsze ogłoszenia Stefci kciuki zaciśnięte!!! [URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/wielorasowy/stefcia-mloda-madra-kochajaca-ludzi-sunia-szuka-domu-l36208.html?me=1[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/479647-stefcia-piekna-mloda-kochajaca-ludzi-sunia-adoptuj.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/STEFCIA-mloda-madra-radosna-kocha-ludzi!-ADOPTUJ,82530[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/stefcia-mloda-lagodna-kochajaca-ludzi-21744993.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/wroclaw/stefcia-mloda-madra-kochajaca-ludzi-sunia-blaga-o-dom-454304585[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149777/STEFCIA-mloda-madra-kochajaca-ludzi-sunia-BlAGA-O-DOM/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69262,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/STEFCIA--mloda,-lagodna-sunia-poszukuje-domu-na-zawsze-id58875.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50797/stefcia--mloda--madra--radosna--kocha-ludzi--adoptuj/[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,osobowe,736,1,stefcia_mloda_lagodna_madra_koch,49571.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/dolnoslaskie/wroclaw/psy,594/stefcia-mloda-radosna-kochajaca-ludzi-sunia-prosi,5505637.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/stefcia-mloda-lagodna-madra-kocha-ludzi-chce-do-domu/56250[/URL] [URL]http://wroclaw.lento.pl/stefcia-mloda-lagodna-kochajaca-ludzi,822605.html[/URL] plus [URL]http://tablica.pl/oferta/stefcia-mloda-radosna-kochajaca-ludzi-sunia-idealna-adoptuj-ID2fg2r.html-[/URL] oczekuje na spr. mail w ogłoszeniach jest na mnie, ale na treść będzie Wam przekazywana:)[/QUOTE] kiyoshi, bardzo, bardzo dziękujemy [quote name='halszka']ooo widzę,że tekst jest :) obiecałam Stefci ogłoszenia na jakie ja mam zrobić województwo? i proszę o nr.telefonu i imię do kontaktu:)[/QUOTE] halszko, Tobie też z góry bardzo dziękuję. Tak się zastanawiam na jakie województwo? Może na śląskie. Tel. do mnie 667-386-515 Gabriela
  11. [quote name='stepelkaa']tak tak czekamy ;)[/QUOTE] [B] Komu mogę przesłać zdjęcia na maila, bo ja nie umiem wstawiać?[/B]:-( [quote name='Mysza2']Grzeczniutki kochany chłopak:)[/QUOTE] Jest bardzo grzeczny, przed chwilą usiadł przy mnie położył pyszczek na mojej nodze i był zachwycony, gdy go głaskałam. Gdy na chwilę przestałam delikatnie prosił mnie łapką i patrzył mi w oczy, jakby chciał powiedzieć "uwielbiam głaskanie, proszę głaszcz mnie" Musimy mu znaleźć super domek!!!!!!!!!!!!!! [quote name='mdk8']dajcie znać jak już nie będą potrzebne pieniądze bo inne "bidy" potrzebują pomocy. :lol:[/QUOTE] Wysłałam pw:lol:
  12. [quote name='kolejna kobietka']to ja zacytuje w miedzyczasie wypowiedz Pani Malgosi z wczoraj z fb: "Reksiu ma na imię od dzisiaj Leoś i śpi smacznie w swoim posłanku ,jutro napisze więcej bo byłam dzisiaj w schronisku i nie wiem czy zasnę.....dramat"[/QUOTE] Leoś, śliczne imię, czekamy na wieści od p. Małgosi
  13. Zaglądam do Bongo, cieszę się, że tu taki ruch:lol:
  14. [quote name='piescofajnyjest']witam przy kawie:)[/QUOTE] Ja też sobie zrobię, bo ziewam okrutnie
  15. [quote name='andegawenka']Taka pogoda to pewnie spi.[/QUOTE] Czaki to bardzo radosny psiak, jak wróciłam z pracy to skakał z radości na 1,5 metra, w nocy spał na łóżku. Są takie momenty, że podchodzi, przytula się i wpatruje tymi swoimi ślicznymi oczkami. Zrobiłam mu parę zdjęć, ale nie są rewelacyjne, bo Czaki chyba trochę boi się aparatu
  16. On jest taki słodki, wiadomo w jakim jest wieku? .....chyba że nie doczytałam. Wygląda na młodzieniaszka
  17. Może trzeba zwołać tu jakieś ciotki od astów?
  18. [quote name='Mysza2']Niestety żadnych dobrych wiadomości , w piątek trzeba psa odebrać:(:(:([/QUOTE] Cholera, miałam nadzieję, że ta fundacja pomoże..............
  19. Uwielbiam czytać o Maksiulku i jego rodzince:loveu::loveu::loveu:
  20. Zaglądam do Zosieńki z nadzieją na dobre wieści
  21. [quote name='obiezyswiat75']Ja sobie obiecalam, ze to byla jego ostatnia zima w kojcu...[/QUOTE] Ja się strasznie wkurzam, gdy takie kochane psiaki jak Aramisek nie wzbudzają niczyjego zainteresowania Ale Aramisek ma wiele ciotek na dogo, które są nim zachwycone, to już coś na dobry początek
  22. Niestety, jest tak jak piszesz. Statystycznie niewiele takich psiaków znajduje DS Ale miejmy nadzieję Viktorkowi się poszczęści
  23. [quote name='AgusiaP']Ja pozwolę sobie jeszcze raz ślicznie podziękować:loveu::loveu::loveu: Kochana ja to tylko w domu muszę siedzieć:evil_lol: i mam to "szczęście" do tych bid, ale co zrobić ... tylko gdyby nie Wy co ja bym sama mogła... Aga, pewnie jakbyś siedziała w domu to by jakaś bida od czasu do czasu znalazła się na Twojej wycieraczce, od tego nie uciekniesz:evil_lol: Super Gabrysiu ;)[/QUOTE] Wolałam napisać, bo może ktoś dokładnie nie śledzi wątku, tylko czyta wyrywkowo i się wycofa z deklaracji, tak jak jedna z osób, która stwierdziła, że Czaki ma BDT, a przecież jeszcze nawet tam nie dojechał
  24. Chodźby na dogo jest wiele przypadków adopcji psa niewidomego, czy trzyłapka. Tak naprawdę to tylko my ludzie dostrzegamy różne ułomności. Psiaki potrafią dostosować się do sytuacji np. do utraty wzroku. Viktorek jest słodki i śliczny:loveu:
×
×
  • Create New...