Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32996
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Na dalszym planie jest chyba ten przerażony biedak, który kiedyś chował się za Rudym. Serce pęka....
  2. Tak, jak pisałam na zamojskim daję skromną dyszkę przez pół roku.
  3. Tobiaszek jest super pieskiem i ma super Panią, po prostu pięknie. Oby więcej osób decydowało się na adopcję starszych piesków.
  4. Pisałyśmy w tym samym czasie. Hurra, ale się cieszę. Deklaruję dla piesia skromną dyszkę, na razie przez pół roku
  5. Livko, czy Twoje pytanie oznacza, że chcesz wyciągnąć któregoś z tych biedaków?
  6. Trzymam kciuki za Florcię. Oby to był super dom, ja już od jakiegoś czasu nikomu nie potrafię zaufać w kwestii adopcji zwierząt.
  7. Jestem, na razie nie mam jak pomóc, oby znalazło się dla biedaka jakieś dobre miejsce.
  8. Już wczoraj zajrzałam na wątek. Reniu, bardzo Ci dziękuję za wielkie serce. Kolejny raz ratujesz psiaka, który jest w największej potrzebie. Oby znalazło się dla niego miejsce w dobrym hotelu.
  9. U mnie jeszcze dzisiaj strzelają, Leos obszczekuje te huki, a Kajunia bardzo się boi. Jak byłam z nią po pracy zrobiła tylko siku na chodniku przed schodami i zaraz odwrót. Czajka i Marcelka przepiękne. Po prostu miodzio.
  10. Kiedyś miałam podobną sytuację. Figunia, która miałam w BDT pojechała, do wydawało się super domu. Po kilku dniach usłyszałam, że pierwszego wieczoru była nieposłuszna i za karę zamknęli ją w kuchni, gdzie złośliwie się załatwiła. Po tej informacji niemal z prędkością światła pojechałam tam i zabrałam sunię. Do szału mnie doprowadza stwierdzenie, że pies czy kot jest złośliwy. Złośliwi są tylko ludzie!!!
  11. Ewuniu, Mela znajdzie super dom, zobaczysz. Ja kiedyś też bardzo przeżywałam zwroty z adopcji, próbowałam przekonywać ludzi, żeby dali psiakowi szansę. Teraz wiem, że zwroty po prostu się zdarzają (oczywiście nadal jest to dla mnie niepojęte), a piesek, który wrócił znajdzie SUPER dom. Wiele było takich przypadków na Dogo. Dobrze, że Melcia wróciła, bo na pewno wyczuwała niechęć tych ludzi i nie czuła się u nich dobrze
  12. A to przepraszam, widoczne pomyliłam wątki
  13. Popieram, najważniejsze, że Amberek cały, zdrowy, zaopiekowany i chyba już szczęśliwy. Widocznie tak musiało być, podobno nic się nie dzieje bez przyczyny.
  14. Życie pokazuje, że jak ludzie są do chrzanu, to ankietą i umową można sobie ...... Najważniejsze, by wróciła do hotelu i już była bezpieczna. Przy całym kur... jakim jest zwrot psa jestem zawsze ludziom wdzięczna, że dzwonią i informują, a nie np. oddają komuś lub do schroniska.
  15. Może był przytłoczony z powodu umieszczenia w kojcu, a jak został w ogrodzie, to postanowił wyruszyć do dawnego domu, który zapewne kiedyś miał.
  16. Wiem Ewuniu, ja też nieraz to przeżyłam, wszystko wydawało się super, a potem przestawało być tak różowo i psiak wracał z adopcji . Nigdy nie przewidzimy, co może się stać. Dopiero po pewnym czasie okazuje się, czy ludzie są ok.
  17. Ludzie kompletnie bez wyobraźni i bez serca. W sumie dobrze, że ją odwiozą do hotelu, bo z relacji wynika, że emanują złą energią, złością i biedna Melcia to wyczuwa. Potraktowali sunię, jak zabawkę. Szkoda słów....
  18. Nie wiem, czy nie malagos na wątku suni ON.
×
×
  • Create New...