-
Posts
32992 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Gabi79 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Na gumtree - Wrocław tylko Stefka miała wyróżnione, żaden inny psiak i było aż 412 odsłon od piatku do dziś Tylko trzeba jakiś fajny tekst sklecić i poszukać sponsora Czy jest ktoś chętny do sfinansowania ogłoszeń??? Adaś bardzo prosi -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
Gabi79 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, jeśli mogę coś doradzić, to można wykupić wyróżnione ogłoszenia na morusek.pl ok. 12 zł, gumtree 24,60 Stefcia z banerka poniżej miała wyróżnione i w ciągu 3 dni miałam 4 tel. -
[quote name='Celina12']Drutka już opuściła schronisko....:multi::multi: A wcześniej Joanna napisała....." [B]Śpieszę donieść, iż w schronisku są obecnie pewni dobrzy ludzie, którzy chcą udzielić Drutce tymczasowego domu, są gotowi pracować nad nią i przygotować ją do adopcji, a i mają przy tym odpowiednie doświadczenie. :) Sunia ma jechać do Sosnowca. Na pewno nowemu DT przyda się nasze wsparcie. Sunię będzie trzeba za jakiś czas poddać sterylizacji. Póki co trzeba popracować nad jej psychiką. Jak tylko będę wiedziała coś więcej, dam znać. Kochani ludzie z DT przyjechali sami po Drutkę aż z Sosnowca. "[/B] Boziu ależ się cieszę.....teraz tylko ku lepszemu idzie.....a co do imienia to pewnie zadecydują w Domku Tymczasowym-więc czekamy....i zmieniam wtedy imię w tytule[/QUOTE] Wspaniałe wieści!!!!!!!!!!
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Też myślę, że w niebieskim jej będzie bardziej do mordki :) A z zachowaniem?... Mówią, że się pies do właściciela upodabnia. Obieżyświat grzeczna, to i psina się stara ;)[/QUOTE] Ciocia Obieżyświat to jest prawdziwy Anioł, ratuje zwierzęta adoptując je i jeszcze wspiera finansowo te których adoptować nie może:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: W dodatku pięknie pisze o swoich czworonogach -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Coś czuję, ze tym razem to TEN dom :) Musi, bo niektórym osobom potrzebny jest pozytywny kop! A Stefci przyzwoity dom na całe życie. Dziewczyny. Tuż przed planowanym weekendem mam urodziny. Życzę sobie na nie zobaczyć za jakiś czas ten wątek w innym miejscu ;)[/QUOTE] Pysiu, już dzisiaj życzę Ci wszystkiego najlepszego!!!! Tak szczerze to ja nie mam żadnych przeczuć, ostatnio miałam pozytywne i ...... [quote name='bela51']Dziewczyny, moze nie powinnam sie wtrącac. Ale znowu chcecie wydac Stefcie na podwórko... Gdyby mieszkała w domu ( mieszkaniu ) i chodziła na spacery tylko pod opieką, odpadłoby ryzyko ucieczki.[/QUOTE] [quote name='Pysia']na idzie do domu a nie na podwórko. A sądząc po tym że państwo mają akite zdaja sobie sprawe że pies może uciekać. Akity jak każdy pierwotniak mają do tego ogromne tendencje ;) Są uczuleni i jak maja rozum to postarają się. Ważne tylko aby sunia zawsze miała na sobie obroże z adresówką. Na wszelki wypadek. Zreszą ja tego wymagam od każdego adoptującego ;) Przez pierwsze 3 m-ce każę ludziom zdejmować obróżkę wyłącznie na noc..... Będzie dobrze![/QUOTE] Stefcia nie była by puszczana bez nadzoru na podwórko. Poza tym miała by spacery, a nie tylko wyjścia przed dom. Rozmawiałam z Panią 3 razy, za każdym razem poruszałam sprawę przeskakiwania Stefci przez ogrodzenie. Pani mnie uspokajała, że sobie poradzą. Moim zdaniem to dobry dom Pani ma elastyczne godziny pracy, Stefcia nie będzie sama przez 10 godzin. A poza tym jest piesek, będzie miała kumpla. [quote name='Pysia']To pies a to sunia. I chyba sie poznali już ;) Tak, poznali się i było ok. [B]bela51[/B] - niestety ale zawsze istnieje ta możliwość.... Ale gdybyśmy się tak o wszystko bali to nikomu byśmy psa nie wydali. Co wyadoptowuję psa to okropnie sie boję. O zaginięcie, o traktowanie, o...wszystko. Staram sie przewidzieć okoliczności, ale nie ma idealnych ludzi i w każdym widzę słaby punkt. I na niego uczulam. Tu uczolenie jest i miejmy nadzieję że słaby punkt psa nie okaże sie słabym ludzi. Sunia dostaje kolejną szanse i trzymajmy za nią kciuki![/QUOTE] Ja też zawsze bardzo się boję, bo nie da się przewidzieć, co będzie za kilka miesięcy, czy lat. Ale jeśli ludzie wydają się rozsądni trzeba dać Stefci szansę. Czekamy na rozwój sytuacji. Ja zaraz muszę pożyczyć laptopa i do jutra lub środy będę bez internetu. Może uda mi się na chwilę zalogować w pracy. Wpłaty na konto Stefci: kocurek 12,- Maruda666 15,- :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']może spróbujmy na zachodniopomorskie na początek co? Najbliżej jakby go ktoś chciał na żywo zobaczyć.[/QUOTE] Też jestem takiego zdania, przeważnie ludzie chcą psa poznać osobiście przed adopcją -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']A będzie dobrze![/QUOTE] Mam nadzieję, Panna Marple, dziękuję serdecznie za zwrócenie Halszce za ogłoszenia:Rose::Rose::Rose: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Ja się boję cieszyć przedwcześnie, poczekajmy na rozwój sytuacji[/QUOTE] Ja też czekam, będzie, co ma być -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4417/zdjcie1w.jpg[/IMG] MIODZIO!!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wiecie co, miałam podchodzić do adopcji Stefci bez emocji i... nie potrafię. Wczoraj 2 razy rozmawiałam długo z panią, uczulałam, że ze Stefci taka uciekinierka, że potrzebuje uwagi człowieka, nie może pozostawać na podwórku bez nadzoru. Pani mnie uspokoiła, że mają z mężem 20letnie doświadczenie w opiece nad psami. Stefcia była by w domu podczas nieobecności domowników. Zawsze mieli 2 psy, niedawno odeszła ich sunia. Dzisiaj też zadzwoniłam ( przed kilkoma minutami). Państwo byli zdziwieni, że Stefcia taka mała, bo ich psiak waży ok. 40 kg (AKITA), ale tak jak napisała Michelle są zdecydowani na adopcję Stefci. Przyjadą po nią za tydzień w weekend. Pomyślałam, że skoro sami przyjadą, to najwyżej Michelle, lub ktoś inny zrobi w. poadopcyjną. -
[quote name='AgusiaP']Gabi zrób zdjęcia Nuteczce jak będzie u Ciebie :)[/QUOTE] Wczoraj miałam wspaniałych gości:loveu: Nuteczkę ze swoimi ukochanymi ludźmi. Nutunia jest cudowna i bardzo, bardzo szczęśliwa. Podchodziła do mnie i TZ-a po głaski, ale cały czas obserwowała Państwa. Boi się bidusia, żeby jej nie zostawili. A jak Pan ją zabierał w grudniu to nie chciała wyjść:lol: Państwo są wspaniali kochają Nuteczkę z wzajemnością. Nutka odmłodniała, jest śliczna, wesoła, ma mięciutką sierść. CUDO po prostu. Zrobiłam kilka zdjęć telefonem, ale oczywiście nie potrafię wstawić:-( Bardzo bym chciała, aby wszystkim psiakom tak się poszczęściło jak Nuteczce:loveu:
-
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Kryziu, bardzo Ci dziękuję :loveu: Żabka znalazła dzisiaj domek dzięki Twoim ogłoszeniom, przyjechali tak wspaniali ludzie, że aż się wzruszyłam ! Jeszcze teraz chce mi się płakać- ze szczęścia oczywiście. Żabka została Warszawianką ! Żabka była bardzo podobna do suczki, która umarła niedawno i była z p. Magdą od wielu lat.[/QUOTE] Ale się cieszę, Żabciu wszystkiego dobrego w nowym domku:loveu: -
2 psy dzień i noc głodne, zmarznięte biegają po wsi - pilnie dom
Gabi79 replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Iwonko zapisuję psiaczki -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem, Państwo dojechali i Stefcia im się spodobała, czekamy na info od Michelle -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']A jak się wyróżnia ogłoszenia?[/QUOTE] Dla Stefci robiła Halszka, wiem tyle, że płaci się smsem -
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Ineczki. Doszłam do wniosku, że z wyróżnionych ogłoszeń jest większy odzew. Ja o Stefcię miałam wczoraj 3 tel. z Wrocławia Nie wiem czy to się sprawdza przy każdym psie, pewnie nie ma reguły -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']I w końcu się Maksio doczekał :) - jest plus 16 stopni, słoneczko, czyli to, co tygryski lubią najbardziej. Maksio od rana na tarasie i w ogóle do domu nie chce wrócić. I ja mu się wcale nie dziwię. Nasiedział się chłopak w domu, niech sobie pooddycha wiosennym powietrzem. I pogrzeje stare kości, bo to słoneczko całkiem całkiem grzeje już :)[/QUOTE] Ale fajnie, wypatrywał Maksik wiosny, czekał, czekał i się doczekał nareszcie. U nas słonko przygrzało przez chwilę i zaszło:-(