Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. W zupełności się z tym zgadzam. Trzeba w miarę możliwości odciążyć Stowarzyszenie. Zatem najbliższy bazarek zrobię dla Michasia
  2. Eluniu, jesteś kochana, bardzo się cieszę, że dałaś Michasiowi DT. Tak, jak już było tu wspomniane ma chłopak potencjał, wypięknieje. Eluniu, jeśli potrzebne są fundusze na weta to najbliższy bazarek zrobię dla Michałka.
  3. Ale szczęśliwe pieskiI do tego prześliczne
  4. Sara zawsze jakieś cudeńko "wynajdzie". Leosia skradła moje . Będę zaglądać i kibicować
  5. Dokładnie tak, jak ostatnio w moim życiu..... Wspinam się powoli, a potem szybko spadam i znów jestem w punkcie wyjścia. Nie wiem, co Ci doradzić Eluniu w sprawie tego hotelu. Nie mamy pojęcia, jak Agat zachowa się w nowym, nieznanym dla niego miejscu. A jeśli np. zawarczy i pani każe go zabrać? Może też być wszystko ok. To loteria
  6. Jak kasa dotrze bardzo proszę potwierdź na bazarku: Mamy całą kwotę. Jesteście wspaniali. Dziękuję Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7.
  7. Asiu, potwierdź proszę jeszcze na bazarku: Mamy całą kwotę. Jesteście wspaniali. Dziękuję Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7.
  8. Tak, jak Tola wspomniała, zawsze psy jadą z zamojskiego schroniska i nie ma problemu. Chyba trzeba szukać innego miejsca dla pieska.
  9. Eluniu, na wątku zamojskim koja zadeklarowała 30,- dla bidusia.
  10. Mądrala, stał grzecznie, nie uciekał. Cudny jest, naprawdę. Nie wiem, jak można zaoferować DT, a potem wydzwaniać do kogoś o 3 nad ranem, że się go już nie chce. Chyba trzeba być pozbawionym wszelkich pozytywnych uczuć. Dobrze, że tamten rozdział już zamknięty.
  11. Mam dla sunieczek 120,- z bazarku Mamy całą kwotę. Jesteście wspaniali. Dziękuję Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7. Czy wpłacić na konto ZEA?
  12. Mam dla maluszka 120,- z bazarku Mamy całą kwotę. Jesteście wspaniali. Dziękuję Cztery niewinne, sponiewierane, nikomu niepotrzebne psie istnienia jadą po nowe życie. Część transportu jest darmowa dzięki Aska7. Proszę o nr konta
  13. Zapraszam serdecznie na bazarek dla bidusia: Ciuszki zimowe i letnie i kilka drobiazgów na potrzeby bezimiennego, wychudzonego biedaka. Do 07.10.2022 godz. 20.00
  14. Dziękujemy z całego serca, zapraszam serdecznie na wątek pieska
  15. Miałam coś napisać, ale chyba jednak się powstrzymam. Asiu, nie rób sobie wyrzutów, nie masz powodu. Widocznie nie każdy nadaje się na bycie DT.........
  16. Ja w ogóle nie rozumiem doszukiwania się w kundelkach jakiejś rasy, nie wiem co to ma na celu. Ale jeśli ktoś ma taką potrzebę, to jego sprawa. Oby udało się znaleźć lokum dla rudaska
  17. Melduję się. Eluniu dziękuję za założenie wątku. Musimy wspólnymi siłami pomoc temu biedakowi
  18. Już lecę na wątek psinki
  19. Eluniu, Iwona z Sosnowca deklaruje 50 zł miesięcznie. Iwonko, z całego serca dziękujemy
×
×
  • Create New...