Przepraszam, że się wtrącę, ale jeśli Joasi nie robią różnicy 2- 3 dni, to może umówcie się tak, żeby Agata odebrała sobie fanty z mojego bazarku. Nie wiem, czy Grazka123 będzie odbierała osobiście od Ciebie, czy Joasia dla niej odbierze. Ja dzisiaj wieczorem spakuję paczkę, nadam, więc w poniedziałek wyruszy