Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Wpłynęły wpłaty: Livka 30,- P. Irenka 45,- Pięknie dziękuję
  2. Właśnie zapakowałam paczkę do agat, Aldrumki, Grażki123 i Nesiowatej
  3. Przepraszam, że się wtrącę, ale jeśli Joasi nie robią różnicy 2- 3 dni, to może umówcie się tak, żeby Agata odebrała sobie fanty z mojego bazarku. Nie wiem, czy Grazka123 będzie odbierała osobiście od Ciebie, czy Joasia dla niej odbierze. Ja dzisiaj wieczorem spakuję paczkę, nadam, więc w poniedziałek wyruszy
  4. Może woreczek był słaby, ale nic się nie stało, ciasteczka całe
  5. Biedna Szyszunia, taka przerażona, oby szybko zaufała Państwu i wszystko było ok. Cudownie, że Nataszce szykuje się taki wspaniały dom. Lepiej trafić nie mogła. Trzymam kciuki za obie sunieczki.
  6. Pięknie dziękuję Radku, jesteś kolejną z osób, która zawsze wspiera cegiełką moje bazarku. Dane do przelewu wyślę jutro. Dobrej nocy
  7. Ciasteczka dotarły, są piękne i cudnie zapakowane Jeden woreczek pękł i ciasteczka się rozsypały, ale są w całości. Moje psiunie już zjadły po 2, a raczej pochłonęły . Bardzo dziękuję i wszystkim serdecznie polecam zakup.
  8. Witaj Marysiu, pięknie dziękuję , zawsze wspomagacz psiaki na moich bazarkach
  9. Witaj mdk8, pięknie dziękuję Nr konta masz, czy Ci podać?
  10. Nadal szwankuje, samo mi się zacytowało drugi raz. Dobrej nocy i do jutra
  11. Wpłynęły wpłaty: Jo37 10,- agat21 50,- - 5,- przesyłka = 45,- dla Dylanka koja 30,- Pięknie dziękuję
  12. A, tu jest info o Szyszuni, w której się zakochałam, cudo po prostu!
  13. Dzień dobry, poproszę 3 x 250g. Pozdrawiam
  14. Dołączam się do życzeń, miłego dnia i oczywiście zapraszamy
  15. Zapraszamy, jeszcze sporo pięknych rzeczy czeka na nabywców
×
×
  • Create New...