Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32941
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Poczekaj jeszcze proszę,aż Aldrumka odbierze paczkę. Z tego co widzę w aplikacji paczka jest w paczkomacie tymczasowym, nie wiem, czy Aldrumce uda się stamtąd odebrać ( czy ma daleko), czy będzie czekała, aż paczka trafi do tego, gdzie prosiła.
  2. Dzisiaj została wydana do doręczenia, więc powinna jeszcze dziś być w paczkomacie
  3. Paczka do stolicy już wyruszyła. Wpłynęły wpłaty od: mdk8 20,- Maria1957 5,- Radek 10,- Pięknie dziękuję
  4. Przelew już w drodze, tak, jakpisałam na pw, przesyłka wspólna z Panią Irenką
  5. Tak, w paczce Twoje zakupy, Grażynki, agat21 i Nesiowatej. Paczka już gotowa do nadania, jutro nadam
  6. Wpłynęły wpłaty: Livka 30,- P. Irenka 45,- Pięknie dziękuję
  7. Właśnie zapakowałam paczkę do agat, Aldrumki, Grażki123 i Nesiowatej
  8. Przepraszam, że się wtrącę, ale jeśli Joasi nie robią różnicy 2- 3 dni, to może umówcie się tak, żeby Agata odebrała sobie fanty z mojego bazarku. Nie wiem, czy Grazka123 będzie odbierała osobiście od Ciebie, czy Joasia dla niej odbierze. Ja dzisiaj wieczorem spakuję paczkę, nadam, więc w poniedziałek wyruszy
  9. Może woreczek był słaby, ale nic się nie stało, ciasteczka całe
  10. Biedna Szyszunia, taka przerażona, oby szybko zaufała Państwu i wszystko było ok. Cudownie, że Nataszce szykuje się taki wspaniały dom. Lepiej trafić nie mogła. Trzymam kciuki za obie sunieczki.
  11. Pięknie dziękuję Radku, jesteś kolejną z osób, która zawsze wspiera cegiełką moje bazarku. Dane do przelewu wyślę jutro. Dobrej nocy
  12. Ciasteczka dotarły, są piękne i cudnie zapakowane Jeden woreczek pękł i ciasteczka się rozsypały, ale są w całości. Moje psiunie już zjadły po 2, a raczej pochłonęły . Bardzo dziękuję i wszystkim serdecznie polecam zakup.
  13. Witaj Marysiu, pięknie dziękuję , zawsze wspomagacz psiaki na moich bazarkach
  14. Witaj mdk8, pięknie dziękuję Nr konta masz, czy Ci podać?
  15. Nadal szwankuje, samo mi się zacytowało drugi raz. Dobrej nocy i do jutra
  16. Wpłynęły wpłaty: Jo37 10,- agat21 50,- - 5,- przesyłka = 45,- dla Dylanka koja 30,- Pięknie dziękuję
  17. A, tu jest info o Szyszuni, w której się zakochałam, cudo po prostu!
×
×
  • Create New...