Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32941
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. 15. Gregory David Roberts "Shantaram" ( okładka "potraktowana" kocim pazurem ) Kupiła Anecik KT 16,-
  2. Miał chore serduszko, od roku brał leki. Wczoraj późnym wieczorem zaczął się dusić. Pojechaliśmy do całodobowej lecznicy. Wetka stwierdziła, że musi zostać pod tlenem. Po niecałej godzinie telefon, że Leoś musiał być dwukrotnie reanimowany i stan jest krytyczny. Pytałam chyba z 5 razy, jak wariatka, czy nie ma szans na poprawę. Nie było. Wetka zasugerowała, że najlepiej pomóc mu odejść . Wyraziłam zgodę na eutanazję. Dzisiaj byłam się z NIM pożegnać. Przytuliłam go i wycałowałam. Zamówiłam kremację indywidualną i ładną urnę. Cierpię, przez cały dzień płaczę, nie mam siły na nic. To był cudowny piesio . Ideał. Mój mały, najdroższy skarb. Kaja i Karmelek nie rozumieją, co się stało. Są smutni, zdezorientowani. To tak bardzo boli
  3. Leoś za TM. Nie mam siły na nic, siedzę i płaczę. Mój cudowny maluszek . Tym razem nie wygrał walki o życie.
  4. Rozliczenie: 1. Anecik nr 1 za 20,- nr 2 za 20,- nr 14 za 15,- nr 15 za 16,- nr 23 za 16,- nr 29 za 8,- Razem: 95,- wpłata 100,- 2. Onaa nr 3 za 18,- Razem: 18,- wysłane dn. 13.03. / odebrane Wpłata dn. 16.03. 30,- - 11,50 przesyłka = 18,50 3. AlfaLS nr 18 za 16,- nr 31 za 7,- nr 39 za 12,- nr 10 za 18,- nr 13 za 13,- nr 19a za 20,- Razem: 86,- wysłane dn. 15.03. / odebrane Wpłata dn. 17.03. 120,- przesyłka 18,50 = 101,50 4. Jo37 nr 26 za 20,- nr 27 za 18,- Razem: 38,- Wpłata dn. 26.03. 38,- wysłane dn. 24.03. wspólna wysyłka z Aldrumką/ odebrane 5. Aska7 nr 22 za 12,- Razem: 12,- wysłane dn. 14.03. - przesyłkę Asia sama nadała w aplikacji/ odebrane Wpłata dn. 17.03. 20,- 6. Maria1957 cegiełka za 10,- Razem: 10,- Wpłata dn. 16.03. 10,- 7. elik cegiełka za 10,- Razem: 10,- Wpłata dn. 17.03. 20,- 8. Radek cegiełka za 10,- Razem: 10,- Wpłata dn. 17.03. 10,- 9. jola&tina cegiełka za 20,- Razem: 20,- Wpłata dn. 17.03. 20,- 10. Aldrumka nr 28 za 20,- Razem: 20,- Wpłata dn. 26.03. 20,- wspólna wysyłka z Jo37 wysłane dn. 24.03. - przesyłkę Aldrumka sama nadała w aplikacji/ odebrane Utarg z bazarku 358,- zaokrąglone do 360,- przelew dn. 08.04.2026
  5. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Maurycego, który po długim pobycie w schronisku uczy się życia u boku człowieka i w towarzystwie innych piesków u katakka. MAURYCY-BATONIK - teraz albo nigdy... Wyjdzie czy na zawsze zostanie w zamojskim schronie? Książki na bazarek podarował Sławek, mój brat bardzo serdecznie dziękuję, a ciuszki i resztę moja skromna osoba Bazarek jest w opcji KT, potrwa do 15.03. 2026 godz.20.00 Wysyłka IN Post, w ostateczności PP (mam daleko i nie po drodze).
  6. Dawno mnie nie było, dziękuję za nr konta. Po wypłacie przeleję kasę dla Maurycego . Z tego, co kojarzę obiecałam bazarek, więc zacznę niebawem robić.
  7. Udało mi się uzyskać nowe hasło i zalogować. Powoli będę nadrabiać zaległości
×
×
  • Create New...