Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32949
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Witaj Marysiu, pięknie dziękuję , zawsze wspomagacz psiaki na moich bazarkach
  2. Witaj mdk8, pięknie dziękuję Nr konta masz, czy Ci podać?
  3. Nadal szwankuje, samo mi się zacytowało drugi raz. Dobrej nocy i do jutra
  4. Wpłynęły wpłaty: Jo37 10,- agat21 50,- - 5,- przesyłka = 45,- dla Dylanka koja 30,- Pięknie dziękuję
  5. A, tu jest info o Szyszuni, w której się zakochałam, cudo po prostu!
  6. Dzień dobry, poproszę 3 x 250g. Pozdrawiam
  7. Dołączam się do życzeń, miłego dnia i oczywiście zapraszamy
  8. Zapraszamy, jeszcze sporo pięknych rzeczy czeka na nabywców
  9. Wszystkie prześliczne, ale Szyszka, to zdecydowanie mój typ. Jak dobrze, że już są bezpieczne
  10. Ja pasuję, bo zaszalałam z wydatkami, ale bardzo się cieszę, że licytacja trwa
×
×
  • Create New...