Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. 13. Kurtka firmy Esmara, rozm. 40/42 KT 16,- https://zapodaj.net/plik-YSevGzIive https://zapodaj.net/plik-YawKw3yqxC
  2. 12. Ozdobna drewniana gwiazdka KT 5,- https://zapodaj.net/plik-xhjFAhtRcX
  3. 11. Sztuczne kwiatki JYSK a) KT 7,- b) KT 7,- https://zapodaj.net/plik-7yhMm9itef https://zapodaj.net/plik-VtEQp9UcY0
  4. 10. Serwetnik, 2 świeczniki na podgrzewacze IKEA + puszka KT 12,- https://zapodaj.net/plik-suoY0eEAEN https://zapodaj.net/plik-8DNCOIGHza
  5. 9. Wazonik IKEA Kupiła Grażka123 KT 7,- https://zapodaj.net/plik-CJRaT9MFa6 https://zapodaj.net/plik-JH0SatMUvQ
  6. 8. Świecznik ceramiczny na podgrzewacz JYSK a) KT 8,- b) KT 8,- https://zapodaj.net/plik-FTZ1vzdiQP https://zapodaj.net/plik-QYn2HiudIq https://zapodaj.net/plik-CZG1c4Cf8n
  7. 7. Bombki plastikowe IKEA, 6 sztuk EDYCJA LIMITOWANA KT 15,- https://zapodaj.net/plik-bGGpcwbyAO https://zapodaj.net/plik-OtEDJ2HbiC
  8. 6. Miska IKEA Kupiła agat21 KT 7,- https://zapodaj.net/plik-ijshudw15E https://zapodaj.net/plik-JDb4et79rF https://zapodaj.net/plik-Y3wWGsU86l
  9. 5. Ptaszek Kupiła agat21 KT 9,- https://zapodaj.net/plik-KxdjFIfz26https://zapodaj.net/plik-MUMZQIHtHw
  10. 4. Świecznik szklany JYSK KT 9,- https://zapodaj.net/plik-CUShvxZGkg https://zapodaj.net/plik-uyXONRZ6Ly
  11. 3. Komplet plastikowych bombek 6 sztuk JYSK NOWE a) KT 14,- Kupiła p. Irenka z Katowic b) KT 14,- Kupiła p. Irenka z Katowic https://zapodaj.net/plik-UjQu79zbYj https://zapodaj.net/plik-49wiv08PQm https://zapodaj.net/plik-4WH3DXJ7tw
  12. cegiełka za 5,- https://zapodaj.net/plik-ngIc3w3eZZ elik x 4 koja x 6 Jo37 x Livka x 6 mdk8 x 2 Maria1957 x 1 Radek x 2 1. Renifer z wikliny IKEA Kupiła Grażka123 KT 10,- https://zapodaj.net/plik-M8a1AWyEBE 2. Świecznik JYSK KT 10,- https://zapodaj.net/plik-MNlJ88vXvS https://zapodaj.net/plik-MniZHffNWe
  13. rozliczenie 1. agat21 nr 5 za 9,- nr 6 za 7,- nr 14 za 12,- nr 29 za 15,- Razem: 43,- wpłata dn. 04.12. 45,- wysłane dn. 09.12. 2. P. Irenka z Katowic nr 3a za 14,- nr 3b za 14,- Razem: 28,- wpłata dn. 06.12. 45,- 3. elik 4 cegiełki po 5,- Razem: 20,- wpłata dn. 02.12. 20,- 4. Grażka123 nr 1 za 10,- nr 9 za 7,- nr 21 za 15,- nr 26a za 7,- nr 26b za 4,- Razem: 43,- wpłata dn. 11.12. 45,- wysłane dn. 09.12. 5. koja 6 cegiełek po 5,- Razem: 30,- wpłata dn. 04.12. 30,- 6. Jo37 2 cegiełki po 5,- Razem: 10,- wpłata dn. 04.12. 10,- 7. Livka 4 cegiełki po 5,- Razem: 20,- wpłata dn. 06.12. 30,- 8. Aldrumka nr 23 (konik) za 6,- nr 25c za 4,- Razem: 10,- wpłata dn. 11.12. 10,- wysłane dn. 09.12. 9. Nesiowata nr 16 za 5,- nr 18a za 5,- nr 18b za 5,- Razem: 15,- wpłata dn. 10.12. 15,- wysłane dn. 09.12. 10. mdk8 2 cegiełki po 5,- Razem: 10,- wpłata dn. 09.12. 20,- 11. Maria1957 1 cegiełka po 5,- Razem: 5,- wpłata dn. 09.12. 5,- 12. Radek 2 cegiełki po 5,- Razem: 10,- wpłata dn. 09.12. 10,-
  14. Zapraszam serdecznie na bazarek świąteczny dla staruszka Dylana, który ostatnio miał usuwany guz i ogólnie jego saldo jest na sporym minusie. Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : ) W schronisku: https://zapodaj.net/plik-fFdkEAdWFz U Jaaga: https://zapodaj.net/plik-TqAkyuVHoj Po usunięciu guza: https://zapodaj.net/plik-5udNTW8zGg Prześliczne fanty na bazarek podarowała i "obfociła" wszystko nina65 , za co bardzo serdecznie dziękuję! Bazarek trwa do 07.12.2024 godz. 20.00 i jest w opcji KT Wysyłka In Post, ewentualnie PP, możliwy odbiór osobisty w Katowicach lub Bytomiu.
  15. Chyba dzięki Wam padł rekord, utarg z bazarku, to 730,- Zatem dla Fuksa/ Miltona 365,- i dla Nuczki i Mani 365,- Przelewy zlecone. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom bazarku.
  16. Wpłynęły wpłaty od: Aldrumka 35 - przesyłka 5,- = 30,- agat21 25 - przesyłka 4,- = 21,- Radek 10,- Maria1957 5,- Nesiowata 25 - przesyłka 4,- = 21,- mdk8 45,- - przesyłka 4,- = 41,- AlfaLS 15,- (przesyłka na mój koszt) iwna5702 25 - przesyłka 4,- = 21,- Pięknie dziękuję
  17. Pięknie dziękuję Radku,wyślę nr konta wieczorem, lub jutro rano, bo teraz jestem poza domem i piszę z telefonu https://zapodaj.net/plik-es1XDwcnx6
×
×
  • Create New...