Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32944
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Chyba dzięki Wam padł rekord, utarg z bazarku, to 730,- Zatem dla Fuksa/ Miltona 365,- i dla Nuczki i Mani 365,- Przelewy zlecone. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom bazarku.
  2. Wpłynęły wpłaty od: Aldrumka 35 - przesyłka 5,- = 30,- agat21 25 - przesyłka 4,- = 21,- Radek 10,- Maria1957 5,- Nesiowata 25 - przesyłka 4,- = 21,- mdk8 45,- - przesyłka 4,- = 41,- AlfaLS 15,- (przesyłka na mój koszt) iwna5702 25 - przesyłka 4,- = 21,- Pięknie dziękuję
  3. Pięknie dziękuję Radku,wyślę nr konta wieczorem, lub jutro rano, bo teraz jestem poza domem i piszę z telefonu https://zapodaj.net/plik-es1XDwcnx6
  4. Rano nadałam paczkę do: iwna5702, Nesiowatej, Aldrumki, mdk8 i agat21. Z tego, co widzę w aplikacji już wyruszyła w drogę. Rozliczenie wyślę jutro, bo dzisiaj już nie będę włączać laptopa - teraz piszę z telefonu.
  5. Witaj Marysiu, pięknie dziękuję, jutro wpiszę w rozliczenie, bo dzisiaj od 5-tej jestem na nogach i padam ze zmęczenia. Nr konta masz, czy Ci wysłać ? Pozdrawiam serdecznie https://zapodaj.net/plik-VEhBZmwjya
×
×
  • Create New...