-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
[B]Z uwagi na to, że wątki poświęcone Pani Krystynie i jej zwierzętom są dwa, najlepiej byłoby, żeby od tej pory osoby zainteresowane czytały i pisały na tym wątku:[/B] :) [SIZE=4][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230874-Osoba-od-30-lat-pomagajaca-zwierzetom-teraz-sama-potrzebuje-pomocy/page50[/URL][/B][/SIZE]
-
Chciałam bardzo podziękować ratifunkel i jej mężowi za przetrzymanie szczeniaczków z lisiej nory :) W ten Świąteczny czas znaleźli miejsce u siebie dla naszych maluszków :) Dzisiaj pojechałyśmy z funią i jeszcze jedną dziewczyną z Zamościa do tej wsi, gdzie urodziły się maleństwa. Okazało się, że w norze są jeszcze cztery psiaki...zawiozłyśmy je do wetki, która specjalnie dla nas w niedzielę przyjechała do lecznicy :) Psiaczki zostały odrobaczone, odpchlone. Zobaczymy co jutro wyniknie z odrobaczania, bo mogą być mocno zarobaczone... Mam nadzieję, że będzie dobrze. Tutaj jeszcze w swojej kryjówce, daleko w polu :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/3cz4.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7391/3cz4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Zrobiłam im nowe ogłoszenia na tablicy na razie. Wstawię po jednym zdjęciu :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/zbyh.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2634/zbyh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/hbfr.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3273/hbfr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/3q26.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9527/3q26.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/mrxh.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7837/mrxh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Strasznie mi przykro. Mam nadzieję, że piesek znajdzie swoje szczęście w końcu, bo mu się coś nie wiedzie, miał być w upragnionym domu na Święta, a tu guzik :( Jak to niedawno funia mi czytała w gazecie o jakimś biedaku: "nie dla niego są gryzaki w sklepie zoologicznym"....
-
dziewczyny, bardzo pilne!!! Szukamy dt dla trzech suczek, które koczują w lisiej norze. Wstawiam zdjęcia, nie wiem które to suczki, bo było więcej szczeniąt, tylko część już się "rozeszła" po ludziach :( Matka już je opuściła, siedzą w zimnicy same :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/yrsk.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1294/yrsk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/bwxb.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9876/bwxb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/5opy.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2644/5opy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/zqhk.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7219/zqhk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/7y7i.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4056/7y7i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/URL]
-
Ja mam, jeśli będzie trzeba, to zgłoszę.
-
No i dobrze, jeśli nikt nie zgłasza sprzeciwów, to niech tak będzie. Prześlijcie z Sabiną02 nr konta do kudlataja. Potem potwierdźcie tutaj, jak pieniądze wpłyną i po kłopocie. Jeśli chodzi o sterylkę Soni, to można zgłosić ją do Akcji Sterylizacji.
-
Dora, to zdecyduj ile z tych 600 zł przeznaczyć na Sonię, a na jaką kwotę pomóc Balbince. Z tego co wiem, to Balbinka ma jakieś deklaracje a Sonia? ma jakieś? Bo za dwa miesiące, jak domu nie znajdzie, to skąd weźmiesz pieniądze?
-
Trzeba w końcu rozstrzygnąć co z tymi pieniędzmi. Nie mogą leżeć w nieskończoność na koncie a potrzebujące psy cierpią. Ja proponuję jakąś część przekazać też i dla Balbinki. Nie możemy odmówić pomocy. Dora, wiesz jaka jest tam kwota?, bo ja już nie pamiętam dokładnie.
-
Beataczi, wielkie dzięki za pomoc :Rose:
-
Ja się zgadzam, już pisałam.
-
Alina też dobrze odebrała panią, więc pewnie można zaryzykować. Tym bardziej, że w razie czego jest hotelik blisko.
-
O Jezu...wiedziałam że to zbyt piękne :(
-
Super, dzięki beataczi :) Jakby domek był dobry, to nawet transport się szykuje na środę...ale na razie nie zapeszam, tfu tfu
-
Ala, ja zaraz zapytam na fb, może tam ktoś będzie mógł?
-
Szukam transportu dla 4-miesięcznej suni z Zamościa do Warszawy.
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kochani, myślę, że taki tytuł, który zaproponowała tutaj dusje jest świetny. Jest bardzo wymowny i daje do myślenia. Z płacenia deklaracji na Ksenię nie wyłamała się tylko LadyS, ale też i inne osoby... Takie postępowanie trzeba napiętnować i przypominać... Myślę, że nawet powinna być taka lista osób w formie [B]"czarnych kwiatków"[/B] których nie powinno brać się pod uwagę zbierając deklaracje na psa w przyszłości. Byłaby to lista nierzetelnych deklarowiczów.... Wiem co mówię, bo jestem skarbnikiem psów nie od dziś i wiem o czy piszę.... -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
handzia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Brak wiadomości, to zazwyczaj dobra wiadomość :) Ale też czekam razem z Wami ;) -
A tak w ogóle to super, że jest odzew w ogóle jakiś :) To dobry znak :)