-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Puffik pozdrawia ze swojego domku.:) Do niego niebawem dołączy Łasiczka :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/gmyo.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3974/gmyo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/2d0m.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4083/2d0m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/c91s.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1462/c91s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/01wj.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5576/01wj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/547/uozs.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/2273/uozs.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Na razie nie cieszę się za bardzo, nie zapeszam :) Łasiczka w piątek jedzie do domku w Warszawie. Myślę, że ten cały jej pech miał jakiś cel. Otóż trafił jej się taki dom, o jakim nawet nie śniłyśmy. Sunia jedzie do Warszawy, gdzie wcześniej pojechał Puffi, jej kolega ze stada :loveu: pani zna specyfikę tych psów, wie, że na początku są dzikie, ale potem wspaniale się socjalizują :) Zaraz wstawię zdjęcia Puffiego (aktualne ;))
-
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za info :) Bardzo się cieszę, że sunia nie sprawia kłopotów, a nawet wręcz przeciwnie :loveu: -
[quote name='ala123']Handzia,gdyby coś jeszcze zostało i nie miałybyście nic przeciwko temu, to bardzo proszę o wsparcie Dory1020 i jej podopiecznych ze Szczebrzeszyna; ona jest w nie mniej ciekawej sytuacji niż Krystyna: http://www.dogomania.pl/forum/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSORÓW-DLUGI Jeśli się uda, postaram się podzielić tą kwotę.
-
[quote name='Liluk']Dziewczyny, właśnie zamówiłam dla zwierząt Krystyny jedzenie, trochę dla psiaków, trochę dla kociaków, jest też karma dla psiaków wątrobowych. Także może na chwilę obecną warto skupić się na długu, żeby ziarenko po zairenku go spłacić. Leczenie zwierzaków przecież jest nie mniej ważne od jedzenia.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :) Na razie najważniejsza i najbardziej pilna faktura będzie zapłacona. W drugiej lecznicy zapłacimy za karmę i za część długu. Rachunki wstawię na wątek.
-
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Macia, jak tam miewa się nasza sunieczka? :) -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
handzia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Zobaczyłam tytuł i aż mi serce do gardła wskoczyło :) Tak bardzo się cieszę i zarazem boję. Zaciskam kciuki, żeby Iwcia się szybko zadomowiła i żeby wszystko było jak należy.[/QUOTE] Miałam to samo, jak zobaczyłam tytuł :multi: Wspaniałe wieści :) -
[quote name='handzia']Może te pieniądze przeznaczyć na spłatę długu w lecznicy? Ja być może będę miała ok 70 zł które zostały w spadku po Daszy(*) ale muszę poczekać na zgodę dziewczyn, które wysyłały pieniądze.[/QUOTE] Nikt się nie sprzeciwił, więc 72,79 zł w spadku po Daszce (*) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-za-TM-(-Przepraszamy-Daszeńko-(*)-([/url] przekazuję na leczenie i karmę dla zwierzaków pani Krystyny.
-
Zagłodzona, wyniszczona i chora amstaffka u alkoholików :( Pomocy!!!
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Mam dobre wieści :) Rozmawiałam z Krystyną, sunia jest jak wiadomo u wspaniałej wetki Ani. Suczka bardzo ładnie zareagowała na leczenie, już tak nie posikuje. Je specjalistyczną karmę, wyniki ma w normie :loveu: Jednak musi być pod stałą opieką, konieczne są badania raz na miesiąc, czy nic się nie dzieje :) Oprócz tego sunia jest przekochanym, przemiłym zwierzakiem, Ania jest w niej zakochana. Powiedziała, że jeśli znajdzie się naprawdę odpowiednia osoba, chcąca zaadoptować suczkę, to tylko wtedy odda ją do adopcji. Jeśli nie, to sunia zostanie u niej :) -
[quote name='handzia']Prześlij mi [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Rozmawiałyśmy dzisiaj z funią o sytuacji Krystyny. Postaramy się zawieźć jej jakieś rzeczy w niedługim czasie....[/QUOTE] Kasiu, wysylalaś mi te zdjęcia? nie mam siły szukać wśród tego zalewu wiadomosci...
-
[quote name='mari23']dotarło 25 złotych dla zwierzaków Krystyny - za grudzień już, tak więc do wykorzystania jest 4 x 25zł = 100 zł[/QUOTE] Może te pieniądze przeznaczyć na spłatę długu w lecznicy? Ja być może będę miała ok 70 zł które zostały w spadku po Daszy(*) ale muszę poczekać na zgodę dziewczyn, które wysyłały pieniądze.
-
[quote name='handzia']Przyznam, że z wielkim bólem serca powracam na ten wątek :( Nigdy nie zapomnę Daszeńki i tego co ją spotkało przez moją naiwność... Robiłam przegląd finansów i dojrzałam, że po Daszy (*) zostało jeszcze 72,79 zł. Zwracam się do dziewczyn, które wpłacały, na pewno macie jakieś potrzeby związane z "Waszymi" psiakami. Proszę, piszcie, ja prześlę te pieniądze na podane konto. Zacytuję siebie. Jeśli nikt nie ma pomysłu, jak wykorzystać te pieniądze, to może pomóc tutaj?: http://www.dogomania.pl/forum/threads/242755-Od-30-lat-pomaga-teraz-nie-ma-za-co-wykarmic-ani-leczyc-zwierz%C3%A1t-POMOCY!!!
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Interwencja prywatna czy z ramienia jakiejs organizacji?[/QUOTE] Dusje, kochana, my też czasem z funią jako wolontariuszki organizacji zabieramy szczeniaki, czy psa, kiedy ludzie dobrowolnie chcą oddać. Nawet ostatnio nam się coś takiego przydarzyło....Dzięki Bogu maluchy już w domach. :) Natrafiamy jednak czasem na takie przypadki, że taki gość się awanturuje (najczęściej taki nie w garniturze ;)) nie chce oddać i jeszcze wyzywa, ba, nawet za widły łapie....wtedy musimy brać ze sobą członka organizacji.... -
[quote name='wiolhelm170']Kotów jest 2 więcej , więc 10-11. Ja mam pytanie o pomysł , może jakiś bazarek ? dla Krystyny , która ma 500 zł. długu w obu lecznicach . Proszę o pomoc- co zrobimy? dług przydałoby się spłacić do końca roku. (Ja uważam, że Krystynie przydałaby się praca na pół etatu.Jeśli ktoś by słyszał, prosimy o sygnał). Mam zdjęcia z kojca.Miałam nie pisać, ale jednak napiszę, że jedną część kojca ktoś Krystynie ukradł z podwórka i wygląda inaczej niż trzeba. Komu mogę przesłać zdjęcia, bo nie umiem wstawiać?[/QUOTE] Prześlij mi [email][email protected][/email] Rozmawiałyśmy dzisiaj z funią o sytuacji Krystyny. Postaramy się zawieźć jej jakieś rzeczy w niedługim czasie....
-
Przyznam, że z wielkim bólem serca powracam na ten wątek :( Nigdy nie zapomnę Daszeńki i tego co ją spotkało przez moją naiwność... Robiłam przegląd finansów i dojrzałam, że po Daszy (*) zostało jeszcze 72,79 zł. Zwracam się do dziewczyn, które wpłacały, na pewno macie jakieś potrzeby związane z "Waszymi" psiakami. Proszę, piszcie, ja prześlę te pieniądze na podane konto.
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
handzia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
No i jak? Wiadomo już coś? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kasia, skrzynka :mad:kiedyś Cię za to uduszę......!!! -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Aktualizuję finanse psiaków: [B]Wpłaty:[/B] Kryzia - 25 zł Anna S. z Puław - 20 zł Jolanta08 - 30 zł magenka 1 - 30 zł mój bazarek - 84 zł [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245125-Koniec-rozliczamy-dla-Argo-i-innych-psiaków-do-16-go-lipca-Zapraszamy[/url]!!! wpłata od mojej znajomej, która jest spoza dogo - 50 zł bazarek sonia71- 100 zł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248462-WYJśCIOWE-SUKIENKI-torby-dla-psiaków-spod-Skierbieszowa-12-11-21-00?p=21504924#post21504924[/URL] bazarek Ali123 - 7,60 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248540-Zakończony-kartki-świąteczne-do-dnia-15-11-2013r-na-psy-ze-Skierbieszowa[/URL] [B]Razem 346,60 zł[/B] [B]Wydatki:[/B] transport suni do Leszna - 140 zł (Żułów - Lublin - 60 zł, Lublin - Łódź - 30 zł, Łódź - Leszno - 50 zł) karma dla suni i szczeniaka, którą przekazałyśmy Magdzie - 19,70 [B]Stan konta psiaków: 186,90[/B] -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonia71']handzia-dzisiaj wpłaciłam na Twoje konto 100zł. (w zaokrągleniu do pełnej kwoty) DO POTWIERDZENIA NA BAZARKU (link w podpisie) kwota84,25ZŁ.[/QUOTE] Pieniążki już doszły, potwierdziłam na wątku. Dziękujemy :)