Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Ojej, to strasznie daleko...Alu a tamten chłopak zadzwonił?
  2. Mam nadzieję, że do tej pory dom się znajdzie...bo będzie bida straszna
  3. No to nieźle....Szkoda, że ma taką słabą klatkę i zabezpieczenia...teraz Ty musisz ponieść koszty? Coś mi się wydaje, że za kilka dni każą go zabierać... Ps. Zresztą nie dziwię mu się, biegał sobie wolny i teraz nagle do więzienia trafił...:shake:
  4. Puffi ją obwąchiwał, ale ona na niego warczała :) Teraz jest chyba lepiej skoro razem na posłanku leżą :)
  5. Przyjrzałam się lepiej tym zdjęciom ze schroniska, zobaczcie jakie on miał uszy, już pewnie wtedy się ta choroba zaczynała...najprawdopodobniej....wet schroniskowy przeoczył....:roll: wolontariuszki, które robiły zdjęcia mix wyżełkowi też... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/401/7vef.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4397/7vef.jpg[/IMG][/URL]
  6. Mam nowe zdjęcie Łasiczki i Puffiego, przesłała mi funia :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/wkti.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5127/wkti.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  7. Zrobiłam wydarzenie na fb dla Dino, tak nazwałyśmy psa z nużycą. [url]https://www.facebook.com/events/226995127471865/227066494131395/?notif_t=event_mall_reply[/url]
  8. [quote name='Marinka']Na fb dostałam info od LadyS, że od grudnia nie będzie mogła wspierać Kseni :( Może jednak pomóc w ogłoszeniach[/QUOTE] Bardzo to przykre i zawsze będę powtarzać, tak się po prostu nie robi, to jest świństwo zrobione osobie, która wzięła na siebie odpowiedzialność za psa i jeszcze większe zrobione temu psu właśnie. Myślcie sobie co chcecie, ale ja zdania nie zmienię. Kto wycofuje się z danego słowa, nie ma u mnie szacunku!
  9. [quote name='ala123']Dzwonił facet z ogłoszenia, ale aż z Człuchowa w woj.pomorskim...[/QUOTE] O kurde, aż stamtąd? Dziwne...ale może terra już zdążyła wcześniej zrobić ogłoszenia? Mam nadzieję, że da się zmienić na lubelskie woj.
  10. Marysiu, ja wiem, że Ty masz dużo na głowie i nie chcę przysparzać Ci kłopotów. Tam gdzieś złotówka, w drugim miejscu dwie i nazbiera się :) I tak jestem Ci wdzięczna, ze udostępniasz konta :)
  11. Zakładam psiakowi wydarzenie, może znajdzie się jakiś dt, bo nawet jeśli jego właściciel się znajdzie, to nie dostanie go z powrotem.
  12. Wiem że to farsa, też mi się nie podoba, ale powtarzam co usłyszałam, od siebie nie dodaję.
  13. Z tego co się dowiedziałyśmy, jego właściciel to stary człowiek na wózku....Pies mu uciekł....
  14. Przed wyadoptowaniem wyglądał tak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/8gxw.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6513/8gxw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/0imb.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/813/0imb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/7vef.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4397/7vef.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. Wczoraj spod naszego zamojskiego papieskiego szpitala koleżanka zgarnęła psa. Ludzie, oczywiście przeganiali przybłędę, bo pchała się do nich... Jutro będzie wydarzenie, jak już będziemy miały opis od weta. Kolejna psia tragedia. Weci mówią, że psa z tak zaawansowaną nużycą jeszcze nie widzieli:( Pies ma chipa, został jakiś czas temu wyadoptowany z naszego schroniska.... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/440/gwfe.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8647/gwfe.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/2wy3.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7390/2wy3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/gy1m.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3862/gy1m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/sly9.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3505/sly9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/36/gav7.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7673/gav7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  16. Wysłałam jej opis, zdjęcia i mam nadzieję, że się zgodzi zrobić nam kilka ogłoszeń :)
  17. Zaglądam do psiaczka. Zaraz poproszę ciotkę, która nigdy nie odmówiła pomocy przy ogłoszeniach.
  18. [quote name='arim']ok,gdzieś miałam ale nie jestem pewna czy zapisałam[/QUOTE] Arim, 20 zł od Ciebie już doszło, zapłacę część faktury:) bardzo dziękuję :)
  19. [quote name='arim']ok,gdzieś miałam ale nie jestem pewna czy zapisałam[/QUOTE] Właśnie wysłałam :)
  20. [quote name='arim']To ja te 20zł mogę dorzucić do spłaty(więcej już nie wydolę) W poniedziałek poszła mała paczuszka dla P.Krystyny-spytajcie czy doszła?[/QUOTE] Podam Ci konto na pw. :)
  21. [quote name='mari23']ależ przestań się wygłupiać z jakimiś złotówkami - tyle to żaden problem i nic nie dosyłaj!!! ale za to wyślij prawidłowy numer konta, bo ten podany na fakturze system bankowy odrzucił jako niewłaściwy i przelew nie poszedł był już kiedyś przelew do tej lecznicy z konta SHA, ale na zupełnie inny nr konta, albo zmienili, albo źle wpisali na fakturze[/QUOTE] Zapytam Aliny, bo to ona była w tej lecznicy :)
  22. Nina potwierdź proszę, że doszła wpłata do weta w Krasnymstawie za szelki i sedalin. Funia też wstawi rachunek za karmę, na którą przekazałam 70 zł.
  23. Wklejam paragon za karmę z Royal Vet. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/rmjm.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3947/rmjm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Za karmę z Vita Wet rachunek wstawią dziewczyny z Mondo Cane, ponieważ do nich poszła faktura.
  24. [quote name='mari23']dotarła fakturka na kwotę 103,75zł, przelew już zrobiony, czyli konto w SHA znów zerowe :)[/QUOTE] Marysiu, zapomniałam dosłać brakującą kwotę :oops: już się poprawiam :)
  25. Dora, przelałam na Twoje konto 75 zł ze spadku po Daszy. Potwierdź jak dotrą.
×
×
  • Create New...