-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Funia rozmawiała dzisiaj jeszcze z inną wetką (znajomą Krystyny) Na razie zaleciła nam zawiezienie Pyralginy psu z paraliżem. W następną niedzielę wetka przyjedzie do tych psiaków, zbada je. Psa z guzem zabierze do siebie i zoperuje. Do tego czasu psiaki muszą jeszcze wytrzymać... Leczenie nie będzie drogie, po kosztach tylko, albo i mniej, bo to jest taka kobieta, weterynarz z prawdziwego powołania :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
handzia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Powiem szczerze, że ja na jakiś czas zapomniałam o Heniu :oops:, ciągle coś nowego znajdujemy. Powiem funi, żeby zadzwoniła... -
Polubek, bardzo dziękuję za banerki :) Ja też nie rozumiem postępowania ludzi, ale właściciel pierwszego psa, czyli tego z paraliżem upierał się, że nie ma pieniędzy i nie zapłaci :shake:, to facet tzw. "starej daty", któremu bardzo ciężko wytłumaczyć, że pies czuje ból...on myśli, że dla psa zbliża się koniec i on nic nie zaradzi...:placz: w skrócie tępy burak i już :angryy: Pani, która zgłosiła nam tą sprawę, zaoferowała, że poniesie koszty, aby tylko psu pomóc. Inna jeszcze osoba obiecała bazarek by pomóc w tych kosztach...Założyłam wątek, bo chcialam jej pomóc, bo wiem, że jej też jest ciężko...
-
Dziewczyny, zapraszam na nowy wątek :( [h=1][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250023-Psi-los-na-polskiej-wsi-bardzo-chor******-jeden-z-guzem-drugi-sparali%C5%BCowany-pomocy%21"]Psi los na polskiej wsi-bardzo chore psy,jeden z guzem,drugi sparaliżowany, pomocy![/URL][/SIZE][/h]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/9rv2.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7443/9rv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/lfs5.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1293/lfs5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Dzisiaj byłyśmy z Krystyną i funią na interwencji w dwóch "gospodarstwach", jeśli można je tak nazwać... Zastałyśmy obraz nędzy i rozpaczy :placz: W jednym z gospodarstw jest duży, stary pies ze sparaliżowanym tyłem. Facet nie chce go leczyć, bo uważa, że pies to tylko pies i skoro jest chory to sam zdechnie...:-( dzisiaj pies chodził, co prawda bardzo nieporadnie i ewidentnie na pierwszy rzut oka widać, że jest bardzo chory. Kilka dni temu pies nawet nie wstawał, nie mógł wejść do budy...:-( zauważyłyśmy też u tego faceta chorą młodą kotkę, prawdopodobnie z kocim katarem...facet twierdzi, że ludzie ciągle podrzucają mu zwierzęta... W drugim domu nie zastałyśmy właściciela, ale psa obejrzałyśmy. Pies ma ogromnego guza wiszącego pod ogonem :-( facet też nie chce leczyć prawdopodobnie, wszędzie bieda aż piszczy... Pojedzie tam nasza wetka, koszty pewnie będą niemałe... Może ktoś ma jakąś radę, jakiś pomysł, błagam pomóżcie :( To jest 14-to letni schorowany pies. Na zdjęciu niemożliwe jest pokazanie w jak złym stanie są jego stawy...:shake: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/jf7f.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8599/jf7f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] To piesek z guzem, tutaj mieszka :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/x8lz.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1405/x8lz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/rcew.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/739/rcew.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Dzwonił jeden facet, ale pytał jak sunie będą wglądały w przyszłości. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że nie będą bardzo malutkie i pan już się nie odezwał. Ale jestem dobrej myśli :) mam nadzieję, że się ktoś fajny znajdzie.
-
[quote name='Havanka'][/B] Handzia, wysłałaś? Nic nie dostałam.:shake:[/QUOTE] Havanko, przepraszam, nie wysłałam, bo nie byłam pewna, która sunia dzisiaj pojedzie. Teraz już wiem i wysyłam :) Dziękuję Ci z całego serca :)
-
Havanko :) bardzo dziękuję :) Potrzebne będą już tylko ogłoszenia dla dwóch suczek. Ta kudłata ślicznotka jedzie jutro do świetnego domku. Edit: Zaraz prześlę Ci zdjęcia i opisy :)
-
[quote name='handzia']Chciałam bardzo podziękować ratifunkel i jej mężowi za przetrzymanie szczeniaczków z lisiej nory :) W ten Świąteczny czas znaleźli miejsce u siebie dla naszych maluszków :) Dzisiaj pojechałyśmy z funią i jeszcze jedną dziewczyną z Zamościa do tej wsi, gdzie urodziły się maleństwa. Okazało się, że w norze są jeszcze cztery psiaki...zawiozłyśmy je do wetki, która specjalnie dla nas w niedzielę przyjechała do lecznicy :) Psiaczki zostały odrobaczone, odpchlone. Zobaczymy co jutro wyniknie z odrobaczania, bo mogą być mocno zarobaczone... Mam nadzieję, że będzie dobrze. Tutaj jeszcze w swojej kryjówce, daleko w polu :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/3cz4.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7391/3cz4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Zrobiłam im nowe ogłoszenia na tablicy na razie. Wstawię po jednym zdjęciu :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/zbyh.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2634/zbyh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/hbfr.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3273/hbfr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/3q26.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9527/3q26.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/mrxh.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7837/mrxh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Kochane cioteczki, czy mogłaby któraś zrobić parę ogłoszeń tym maluszkom? pierwszy piesek poszedł już do domu, ale suczki zostały. Zrobiłam im tablicę na lubelskie ale dzwonią nieciekawe typy :( Przydałoby się trochę ogłoszeń na Warszawę na kilku portalach, bo psiaki nie mogą zasiedzieć się u ratifunkel... Mam więcej zdjęć, jakby co ;)
-
Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze się skończyło :)
-
Plakaty, oczywiście, można rozwiesić. Postaram się zrobić taki, nad Łabuńką jak najbardziej, tam kupa psiarzy i jeszcze do tego niedaleko tej Włościańskiej. Ps. co do Chińskiej to powiem, ze trzy lata temu mialam okazję tam imprezować i strzały były, niestety...
-
Co do hotelu, to nie ma blisko, najbliższy jest u Murki 60 km od Zamościa. Ale czy ona ma miejsce to nie mam pojęcia. Myślę, że jeśli będzie szukał go właściciel, to w schronisku. Ciekawe, czy psiak ma chipa? Może to już nie pierwszy jego wybryk? Napisalam na fb, kierownik schroniska zobaczy, ze go mamy.
-
[quote name='jolam']ma ogłoszenia na 10 najpopularniejszych portalach i jednym lokalnym. [B]handzia[/B], jakie są najpoczytniejsze ogłoszenia lokalne ? może też radio lokalne jest albo TV ?[/QUOTE] Jest Tygodnik zamojski, ale ukaże się dopiero za tydzień, bo w święta tak jest. Jest też telewizja zamojska, mam tam znajomego, zapytam, czy by tego nie nadali...
-
[quote name='Aimez_moi']Funia ma zlote serca.....moze wezmie chlopaka......[/QUOTE] Funia ma złote serce, owszem, ale psa trzeba mieć gdzie przetrzymać, a z tego co wiem, to nie ma u niej miejsca już szpilki wcisnąć...:( A ludzie, ktorzy dokarmiają psa, nie mogliby go na kilka dni jakoś zabezpieczyć, przynajmniej na noc Sylwestrową, dzień przed i po, kiedy wystrzałów jest najwięcej? Zajrzałam na mapę, ulica Włościańska jest na uboczu, ale niedaleko jest Chińska restauracja, gdzie organizowane są imprezy sylwestrowe, więc strzelanie będzie na pewno :(
-
Na pewno biedak się zgubił, dałam go na fb.
-
Zaraz go udostępnię na fb.
-
O ja nie mogę......biedaczysko...tyle się wytelepał w tamtą stronę i teraz z powrotem? :( Ale jeśli domek tutaj dobry by się znalazł, to pewnie lepsze wyjście. Życzę tamtemu babsku wstrętnemu, żeby odpokutowała to co zrobiła, z nawiązką! :angryy: