Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Funia rozmawiała dzisiaj jeszcze z inną wetką (znajomą Krystyny) Na razie zaleciła nam zawiezienie Pyralginy psu z paraliżem. W następną niedzielę wetka przyjedzie do tych psiaków, zbada je. Psa z guzem zabierze do siebie i zoperuje. Do tego czasu psiaki muszą jeszcze wytrzymać... Leczenie nie będzie drogie, po kosztach tylko, albo i mniej, bo to jest taka kobieta, weterynarz z prawdziwego powołania :)
  2. Madzia, nie przepraszaj. Jest nas za mało, żeby to ogarnąć :(
  3. Powiem szczerze, że ja na jakiś czas zapomniałam o Heniu :oops:, ciągle coś nowego znajdujemy. Powiem funi, żeby zadzwoniła...
  4. wetka po obejrzeniu zdjęć, na razie tylko tyle mogłyśmy zrobić, powiedziała, że pieskowi z paraliżem trzeba będzie podać tabletki przeciwbolowe i przeciwzapalne. Potem pewnie trzeba będzie zrobić prześwietlenie. Drugiego psiaka koniecznie na dniach musimy przetransportować na zabieg usunięcia guza.
  5. Drugi "właściciel" jest niestety trochę opóźniony umysłowo, mieszka ze starą matką...na takich mamy szczęście ostatnio...:( Karmi psa, pies ma jako taką budę, ale co do leczenia, to podobnie jak wcześniej. nie zastałyśmy go niestety...
  6. Polubek, bardzo dziękuję za banerki :) Ja też nie rozumiem postępowania ludzi, ale właściciel pierwszego psa, czyli tego z paraliżem upierał się, że nie ma pieniędzy i nie zapłaci :shake:, to facet tzw. "starej daty", któremu bardzo ciężko wytłumaczyć, że pies czuje ból...on myśli, że dla psa zbliża się koniec i on nic nie zaradzi...:placz: w skrócie tępy burak i już :angryy: Pani, która zgłosiła nam tą sprawę, zaoferowała, że poniesie koszty, aby tylko psu pomóc. Inna jeszcze osoba obiecała bazarek by pomóc w tych kosztach...Założyłam wątek, bo chcialam jej pomóc, bo wiem, że jej też jest ciężko...
  7. [quote name='mimiś']zapisuje wątek-masakryczny widok:( zróbcie bazarek cegiełkowy na operację [jeśli wolno radzić ][/QUOTE] Nawet trzeba radzić ;) po to wątek jest założony :)
  8. Dziewczyny, zapraszam na nowy wątek :( [h=1][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250023-Psi-los-na-polskiej-wsi-bardzo-chor******-jeden-z-guzem-drugi-sparali%C5%BCowany-pomocy%21"]Psi los na polskiej wsi-bardzo chore psy,jeden z guzem,drugi sparaliżowany, pomocy![/URL][/SIZE][/h]
  9. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/9rv2.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7443/9rv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/lfs5.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1293/lfs5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. Dzisiaj byłyśmy z Krystyną i funią na interwencji w dwóch "gospodarstwach", jeśli można je tak nazwać... Zastałyśmy obraz nędzy i rozpaczy :placz: W jednym z gospodarstw jest duży, stary pies ze sparaliżowanym tyłem. Facet nie chce go leczyć, bo uważa, że pies to tylko pies i skoro jest chory to sam zdechnie...:-( dzisiaj pies chodził, co prawda bardzo nieporadnie i ewidentnie na pierwszy rzut oka widać, że jest bardzo chory. Kilka dni temu pies nawet nie wstawał, nie mógł wejść do budy...:-( zauważyłyśmy też u tego faceta chorą młodą kotkę, prawdopodobnie z kocim katarem...facet twierdzi, że ludzie ciągle podrzucają mu zwierzęta... W drugim domu nie zastałyśmy właściciela, ale psa obejrzałyśmy. Pies ma ogromnego guza wiszącego pod ogonem :-( facet też nie chce leczyć prawdopodobnie, wszędzie bieda aż piszczy... Pojedzie tam nasza wetka, koszty pewnie będą niemałe... Może ktoś ma jakąś radę, jakiś pomysł, błagam pomóżcie :( To jest 14-to letni schorowany pies. Na zdjęciu niemożliwe jest pokazanie w jak złym stanie są jego stawy...:shake: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/jf7f.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8599/jf7f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] To piesek z guzem, tutaj mieszka :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/x8lz.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1405/x8lz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/rcew.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/739/rcew.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  11. Dzwonił jeden facet, ale pytał jak sunie będą wglądały w przyszłości. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że nie będą bardzo malutkie i pan już się nie odezwał. Ale jestem dobrej myśli :) mam nadzieję, że się ktoś fajny znajdzie.
  12. [quote name='Havanka'][/B] Handzia, wysłałaś? Nic nie dostałam.:shake:[/QUOTE] Havanko, przepraszam, nie wysłałam, bo nie byłam pewna, która sunia dzisiaj pojedzie. Teraz już wiem i wysyłam :) Dziękuję Ci z całego serca :)
  13. Havanko :) bardzo dziękuję :) Potrzebne będą już tylko ogłoszenia dla dwóch suczek. Ta kudłata ślicznotka jedzie jutro do świetnego domku. Edit: Zaraz prześlę Ci zdjęcia i opisy :)
  14. [quote name='handzia']Chciałam bardzo podziękować ratifunkel i jej mężowi za przetrzymanie szczeniaczków z lisiej nory :) W ten Świąteczny czas znaleźli miejsce u siebie dla naszych maluszków :) Dzisiaj pojechałyśmy z funią i jeszcze jedną dziewczyną z Zamościa do tej wsi, gdzie urodziły się maleństwa. Okazało się, że w norze są jeszcze cztery psiaki...zawiozłyśmy je do wetki, która specjalnie dla nas w niedzielę przyjechała do lecznicy :) Psiaczki zostały odrobaczone, odpchlone. Zobaczymy co jutro wyniknie z odrobaczania, bo mogą być mocno zarobaczone... Mam nadzieję, że będzie dobrze. Tutaj jeszcze w swojej kryjówce, daleko w polu :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/3cz4.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7391/3cz4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Zrobiłam im nowe ogłoszenia na tablicy na razie. Wstawię po jednym zdjęciu :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/zbyh.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2634/zbyh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/hbfr.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3273/hbfr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/3q26.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9527/3q26.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/mrxh.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7837/mrxh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Kochane cioteczki, czy mogłaby któraś zrobić parę ogłoszeń tym maluszkom? pierwszy piesek poszedł już do domu, ale suczki zostały. Zrobiłam im tablicę na lubelskie ale dzwonią nieciekawe typy :( Przydałoby się trochę ogłoszeń na Warszawę na kilku portalach, bo psiaki nie mogą zasiedzieć się u ratifunkel... Mam więcej zdjęć, jakby co ;)
  15. Ja już sama teraz zgłupiałam. Twój wątek był pierwszy, stamtąd można skopiować co aktualne i po problemie :)
  16. Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze się skończyło :)
  17. Plakaty, oczywiście, można rozwiesić. Postaram się zrobić taki, nad Łabuńką jak najbardziej, tam kupa psiarzy i jeszcze do tego niedaleko tej Włościańskiej. Ps. co do Chińskiej to powiem, ze trzy lata temu mialam okazję tam imprezować i strzały były, niestety...
  18. Co do hotelu, to nie ma blisko, najbliższy jest u Murki 60 km od Zamościa. Ale czy ona ma miejsce to nie mam pojęcia. Myślę, że jeśli będzie szukał go właściciel, to w schronisku. Ciekawe, czy psiak ma chipa? Może to już nie pierwszy jego wybryk? Napisalam na fb, kierownik schroniska zobaczy, ze go mamy.
  19. [quote name='jolam']ma ogłoszenia na 10 najpopularniejszych portalach i jednym lokalnym. [B]handzia[/B], jakie są najpoczytniejsze ogłoszenia lokalne ? może też radio lokalne jest albo TV ?[/QUOTE] Jest Tygodnik zamojski, ale ukaże się dopiero za tydzień, bo w święta tak jest. Jest też telewizja zamojska, mam tam znajomego, zapytam, czy by tego nie nadali...
  20. [quote name='Aimez_moi']Funia ma zlote serca.....moze wezmie chlopaka......[/QUOTE] Funia ma złote serce, owszem, ale psa trzeba mieć gdzie przetrzymać, a z tego co wiem, to nie ma u niej miejsca już szpilki wcisnąć...:( A ludzie, ktorzy dokarmiają psa, nie mogliby go na kilka dni jakoś zabezpieczyć, przynajmniej na noc Sylwestrową, dzień przed i po, kiedy wystrzałów jest najwięcej? Zajrzałam na mapę, ulica Włościańska jest na uboczu, ale niedaleko jest Chińska restauracja, gdzie organizowane są imprezy sylwestrowe, więc strzelanie będzie na pewno :(
  21. Na pewno biedak się zgubił, dałam go na fb.
  22. Zaraz go udostępnię na fb.
  23. [quote name='wiolhelm170']ja uważam że na tym wątku aktualna jest pierwsza strona a na tamtym nie.A nowe osoby zaglądają na aktualne informacje.[/QUOTE] To może, żeby już nie mieszać, DORA skopiuje z tego wątku na pierwszą tamtego.
  24. O ja nie mogę......biedaczysko...tyle się wytelepał w tamtą stronę i teraz z powrotem? :( Ale jeśli domek tutaj dobry by się znalazł, to pewnie lepsze wyjście. Życzę tamtemu babsku wstrętnemu, żeby odpokutowała to co zrobiła, z nawiązką! :angryy:
  25. Madziu, wysłałam Ci 30% czyli 90 zł z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249271-Zako%C5%84czony-rozliczamy-Extra-ciuszki-buty-dla-zamojskich-i-szczebrzeszy%C5%84skich-ps%C3%B3w[/url] Potwierdź, jak dojdą :)
×
×
  • Create New...